Uzman cavus maas

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kredi kartını patlat. Caz yaptığında da sen “ erkeği maaşı sorulmaz “ diyince ben de bir halta yarıyorsun sanmıştım de:)
Yok esim zaten maas yatmayla berabwe kartima para atar istesem yine atar bizden kismiuor parasjnj yeme icme gezme hatta gezdirmek icin bile araba kiralar gezelim suraya buraya gidelim diye o konuda hakkini yiyemem konustjm zaten esimle hallettik maas konusunu bugün bayag yorun yapilunca esime patladjm zaten oda dedi ben senin o kadar kafaya takip uzulcegini dusunemedim diye dedim herkes esinin maasini biliyomus ben niye bilmiyorum dedim oda soylemek istemedim oyaga yatirdim baktin iste gordun maasima bak dedi konsutuk halletim cok sukur ama burda oyle yorumlar yapoyolki insanin psikolojisi bozuliyor

Kizlar bi bakin esim bana maasini soylemiyor erkegin maasi sorulmazmis su kendisi 4 bucuk yillik uzman cavus ve batida gorev yapiyor sabah aksam mesaiye gidiyor komando batida komando olupta bu arada kara kuvvetlerinde calisyor esim ne kadar maas aliyor esiniz
Neden eşiniz söylemiyor merak ettim 😅 hiç yoktan 50.000 alıyordur rahat

60-70 mi alıyorlarmış??? tüm gün instadan flört kovalayarak hem de. ben de bundan istiyorum ya. boşuna okumuşuz.
Ben söylemeyeyim dedim ama iç sesim olmuşsunuz resmen. Adam aldatıyor olsa bile bunun eşinden para gizlemesiyle ilgisi yoktur bence. Geneli kuru kuru önüne gelene yazıp duruyor Insta’da. 😐

Niye emin olmayayim ya ne sacma soru sanki esim beni aldatmis gibi muamele yapmayin n
Siz çok aldırış etmeyin aldatma ile ne alakası var ben de eşimin net gelirini bilmem hesabında kaç para vardır görürüm alacağım miktarı alırım gerisi ile ilgilenmem evimizin tüm giderlerini de karşıladıktan sonra tam miktarı öğrenmenin ne önemi var siz size açıklama yapıyor mu ona bakın şu faturalara şunları ödedim şuraya şunu ödedim sizinle iletişimi var mı istişare yapıyor mu onu değerlendirin yoksa bazı erkekler kazandığı parayı net olarak söylemez benim babam da düne kadar asla söylemezdi he bu babamın annemi aldattığı anlamına mı geliyor yani

Siz çok aldırış etmeyin aldatma ile ne alakası var ben de eşimin net gelirini bilmem hesabında kaç para vardır görürüm alacağım miktarı alırım gerisi ile ilgilenmem evimizin tüm giderlerini de karşıladıktan sonra tam miktarı öğrenmenin ne önemi var siz size açıklama yapıyor mu ona bakın şu faturalara şunları ödedim şuraya şunu ödedim sizinle iletişimi var mı istişare yapıyor mu onu değerlendirin yoksa bazı erkekler kazandığı parayı net olarak söylemez benim babam da düne kadar asla söylemezdi he bu babamın annemi aldattığı anlamına mı geliyor yani
Dogru valla insanin psikoljini bozuyolar uol aldatiyor yok baska birşey

Yok esim zaten maas yatmayla berabwe kartima para atar istesem yine atar bizden kismiuor parasjnj yeme icme gezme hatta gezdirmek icin bile araba kiralar gezelim suraya buraya gidelim diye o konuda hakkini yiyemem konustjm zaten esimle hallettik maas konusunu bugün bayag yorun yapilunca esime patladjm zaten oda dedi ben senin o kadar kafaya takip uzulcegini dusunemedim diye dedim herkes esinin maasini biliyomus ben niye bilmiyorum dedim oda soylemek istemedim oyaga yatirdim baktin iste gordun maasima bak dedi konsutuk halletim cok sukur ama burda oyle yorumlar yapoyolki insanin psikolojisi bozuliyor
Bazı yorumlar burada kocayı boşatır insana😂bak ben bilmiyorum hadi bakalım kocam beni aldatıyor mu 😂

Benim laf yaptgim nokta aldatiyo esin diylar ister 34 alsjn ister 45 50 bjn alsjn esim bize harcae kismaz borcu varsada var bu ara cok harcama yaptim belki ondan cekmistir kızarım diye soylememsite
Uzman cavus değil ama personelinin maaşını bilen ve bordrosu gören bir asker, ayrıca 34 bine ikna oldunuz madem, niye millete cemkiriyorsunuz

Kizlar artik bu konuya yazmayin maas maas diye kafam bunaldi sinirimi cikardim zaten esimden esim ister 30 bin alsin inster 50 alsjn bize harcar bunu biliyorum bu kadar paraya tapmaya gerek yok cani sagolsun yeter ki cani sag olamsa sehit olsa yada baska birsey olsa devlet bana para verse ne olcak esim olmadiktan sonra neyse tesekkurler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X