Jinekoloji Vajinusmus

deryaa5353

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
3
2
33
Merhaba bende 5 yıldır vajinusmusum gitmediğim tedavi olmadığım yer kalmadı fakat hala cinsel birleşmeyi gerçekleştiriyorum.ne olur bana yardımcı olun çok çaresizim canımın yanacak korkusu hiç gitmiyor aklımdan artık bir bebeğim olsun istiyorum ne olur yardım edin😔😔

Merhaba parmak ve kegel egzersizi yaptınız mı? Ben de yeni evliyim aynı dertten muzdarip olarak burdan baya bir yorum okudum. Buna istinaden kegel egzersizini parmak ile birlikte yaptım. Vajinamın egzersizi yaparken parmağımı vakumladığını içine aldığını görünce eşimle de aynısını yaptım ve bu sayede sonuna kadar birleşme oldu ancak bende de hala git gel durumu olmuyor içime alıyorum hareketlilik sonrası acıyor ama zamanla bu da geçecek inşallah..

Merhaba parmak ve kegel egzersizi yaptınız mı? Ben de yeni evliyim aynı dertten muzdarip olarak burdan baya bir yorum okudum. Buna istinaden kegel egzersizini parmak ile birlikte yaptım. Vajinamın egzersizi yaparken parmağımı vakumladığını içine aldığını görünce eşimle de aynısını yaptım ve bu sayede sonuna kadar birleşme oldu ancak bende de hala git gel durumu olmuyor içime alıyorum hareketlilik sonrası acıyor ama zamanla bu da geçecek inşallah..
Dilator set kullandim cinsel terapiste gittim başka bir kadın doğuma gittim 2 parmağını ultrason jeli sıkıp rahatlıkla aldı fakat eşli denemeyi gerceklestiremiyorum

Dilator set kullandim cinsel terapiste gittim başka bir kadın doğuma gittim 2 parmağını ultrason jeli sıkıp rahatlıkla aldı fakat eşli denemeyi gerceklestiremiyorum
ben eşime şunu söyledim, egzersiz ile çalıştım oluyor seni de parmağımmış gibi düşünücem sen müdahale etme diye :) o hareketsiz kaldı ben kegel yaparak 5 nefeste yavaş yavaş ilerledim tıkandığım noktada bekledim sonuçta o denemede olmak zorunda değil kendini sıkma yavaş yavaş da ilerlemek bir şeydir ki zaten kegel ile alırsan vajinan kendi vakumlayacak şaşıracaksın..

ben eşime şunu söyledim, egzersiz ile çalıştım oluyor seni de parmağımmış gibi düşünücem sen müdahale etme diye :) o hareketsiz kaldı ben kegel yaparak 5 nefeste yavaş yavaş ilerledim tıkandığım noktada bekledim sonuçta o denemede olmak zorunda değil kendini sıkma yavaş yavaş da ilerlemek bir şeydir ki zaten kegel ile alırsan vajinan kendi vakumlayacak şaşıracaksın..
Umarım en kısa sürede aşarım bu durumu çok zor gerçekten😔😔

Merhaba bende 5 yıldır vajinusmusum gitmediğim tedavi olmadığım yer kalmadı fakat hala cinsel birleşmeyi gerçekleştiriyorum.ne olur bana yardımcı olun çok çaresizim canımın yanacak korkusu hiç gitmiyor aklımdan artık bir bebeğim olsun istiyorum ne olur yardım edin😔😔
Canım bende vajinusmustum başardım korkma egzersiz yap biriyle konuşmak sana belki daha iyi gelir

Merhaba bende kısa bir sürece önce bu süreçten geçmiş biri olarak sizi okadar iyi anlayabiliyorum ki evliliğimin 1 yılı benim için kabustu eşim asla doktor tedavisini kabul etmiyordu her gece hergün her an aklımda bu durumun çaresizliği ile günden güne tükeniyordum. Sonra birgün elime küçük bir ayna aldım ve cinsel organını inceledim düşünün nereden penisin gireceğini bile bilmiyordum. Aynayla baktığımda orada çok küçük bir delik fark ettim acaba o mu diye int araştırdım ve onun olduğunu öğrendim. Belki siz benim kadar bilgisiz olmadığınız için daha önde başlayacaksınız. Sonra deliğe serçe parmağımı dokundurdum ilk gün sadece bunu yaptım ertesi gün tekrar serçe parmağımı deliğe yaklaştırdım ve içeri sokmayı denedim ben soktuğumda hiç acı yoktu ve parmağımın ilerlediğini fark ettim. Bu durum beni okadar mutlu etmişti ki hemen eşimle paylaşmıştım benimle alay etti çünkü artık oda çok umutsuzdu ama ne olursa olsun pes etmedim. Ertesi gün işaret parmağımla deneme yaptım onuda başarmıştım daha sonra 2 parmak sokmaya başlamam gerektiğini düşündüm ve iki parmağımı denediğimde çok canımın yandığını fark ettim canım yanıyordu ancak orasıda acılıyordu onuda hissediyordum. Bir kaç gün bu şekilde denemeler yaptım ve sıra 3 parmağa gelmeden önce eşimle denedim parmağı nasıl içeri alıyorsam eşimin penisinide aynı şekilde aldım ve penisin kafasının girmesiyle benim kızlık zarım yırtılmıştı. Sonra 2 gün ara verdim ve tekrar parmak egzersizlerine devam ettiğimde parmaklarımın çok rahat girdiğini fark ettim 3 parmağımı birden alabiliyordum içeri eşimle tekrar denediğimde yine zorlandım ama elimle kendim soktum penisi ve soktukça oramın genişlediğini fark ettim bu böyle bir kaç defa tekrarladı ve şuanda herşey normale döndü çünkü orası esnek yapıda ve içeri girdikçe açıldı . Şimdi güç bende istediğim pozisyonu rahatlıkla yapabiliyorum bu söylediğim yöntemleri deneyin eminim başaracaksınız. Ben ağlayarak hiç başaramayacağımı düşünerek başlamıştım sizde başaracaksınız çok kolay aslında biz kafamızda çok büyütmüşüz.

X