Yardım edin bana arkadaşlar iki çocukla boşanma ve huzursuz evlilik

Adam zaten ayrılmak istiyor. Baksanıza sizinle evli olan bi yani kalmamış. Herşey kağıt üstünde kalmış sadece.
Adamı öldu bilsin bu çocukar daha iyi. Baksanıza adam ayrılınca nebyapacagınin planını bile yapmış.
Herseyinizi alın ve o evden biran önce gidin. Gitmezseniz hem kendinize hem cocuklarınıza yazık.
Kesinlikle yazik olacak suphe yok ama sanki ben bu evliligi istemiyormusum gibi hossettiriyor normali buymus gibi o soyledikeri seyler hic aklimdan cikmiyor cikmaz da ama ona sorsan sinirle denmis bisey sen hic mi bisey demedin diyor ama ben asla kufur edemem dedigim seyler cok sert iyneleyici cevaplar bu kadar

Bende sizin yazdiginiz gibi dusunuyorum sonra oyle bir iyi oluyor ki noluyor diyorum acaba benmi cok ustune gittim aslinda iyi biri dedirtiyor vallahi dengem kalmadi
Uzaktayken özluyordur belki. Yada kaybetme korkusu sarıyordur. Ama bu kez inanmayın dava açın ve gidin lütfen hem size hem cocuklarınıza yazık

Uzaktayken özluyordur belki. Yada kaybetme korkusu sarıyordur. Ama bu kez inanmayın dava açın ve gidin lütfen hem size hem cocuklarınıza yazık
Zaten kac kere geldim gittim simdi bu sefer gelme sebebim de hani evimiz yeni yapildi evimize gecicez oncedeb ailesiyle birdik simdi evimize gecince baska olur rahat oluruz dusuncesiyle geldim inanin ama ayni evdeyiz ve sonuc ortada acikcasi ben artik ugrasmak istemiyorum belki ben biseyler yapsam duzelir evlilik ama kucucuk bi lafiyla yine kiracak benk o yuzden ugrasmak istemiyorum

Kesinlikle yazik olacak suphe yok ama sanki ben bu evliligi istemiyormusum gibi hossettiriyor normali buymus gibi o soyledikeri seyler hic aklimdan cikmiyor cikmaz da ama ona sorsan sinirle denmis bisey sen hic mi bisey demedin diyor ama ben asla kufur edemem dedigim seyler cok sert iyneleyici cevaplar bu kadar
Ne demiş olursan ol. Asla bir kadın siddeti hak etmez. Etmemeli. Sözlu veya fiziki ne fark eder. Sizi insan yerine koymuyor baksanıza. Benim eşimin aileside çok küfürcüdür. Ama ben herkese soyluyorum yeter susun ben bunlari duymak zorunda degilim diye. Eşim ufacik birsey kaçırsa agizindan bana degil öyle genel mesela bazi olaylara sinirlenince falan. Sus diyorum dikkat et senin bi kızın var diyorum. Pardon hayatim diyor. Uzatmiyor yani. Birdaha olursa ben kizıyorum hic dikkat etmiyorsun diye. Normali de bu. Şahsen benim abim trafikte sinirlenince aptal derdi. Özür dilerdi benden. Bu insanlar görgüsüz.

hadi ailene, kendine acımıyorsun da çocuklarına da mı acımıyorsun?
dengesiz, bencil, sorumsuz, küfürbaz bir baba ve sorunlu ortamda çocuklarına yazık oluyor.
çocukların geleceği ve iyiliği için gitmelisin. baban gelip seni sürükleyerek mi götürsün?

Gidicem ben bunu kendi icimde biliyorum ama ona bakarsan ona gore evlilik yolunda bi sikinti yok cunku kendi annesi babasi da oyle oldugu icin ona normal her evlilikte kavgalar olur ama ben gecmisi silip atamiyorum belki gecmiste yasadiklarimi hatirlamadan devam etsem mutlu mu olurum bu adam duzelmez ki ama ona sorsan bende ne var ne yapiyorum sana diyor benmi abartiyorum , o gecmiste yasananlari silmis unutmus oyle diyor ama ben yapamiyorum ilersi icin korkuyorum hele ki cocuklarim icin daha da cok
Sen gitmen gereken zamanda gitmemişsin, şimdi biraz düzelmişken gitmek tabiiki zor geliyor.
Buna sen karar vereceksin.
Sağlıklı ve mutlu bir ev ortamınız varsa geçmişi unutacak, yoluna bakacaksın..
Yok, hâlâ sorunlar var, bu adamdan köy de kasaba da olmuyor dersen Belçika yolları.......

Gitmis gelmis cocuk yapmissin be arkadasim! Arkanda kapi gibi baban var sevmiyorum diyosan git iste neyi dusunuyosun? Suada daha iyi siddet yok diyosun. Sevsen adam duzelmeye basldi belki. Ama semiyosan yapacak bir sey yok.

O çocuklar o iğrenç küfürlerin içinde büyüyor ve bunları normalleştiriyor şu an ya... ne olur bir masumu daha getirmeyin dünyaya!

Kızlarımızın bu konuyu okumasını anne babalarının haklı çıkma ihtimalini gözönünde bulundurmasını, kaçarak evlenmenin pişmanlıktan başka birşey olmadığını görmesini istiyorum.

Sizin son bir kez ana babanızın yanına gitmekten başka çareniz yok, bu defa bilet tek gidiş olmalı.

Cok tesekkur ediyorum mutlaka bir gelisme olursa paylasicam sizinle , az once babamla gorustum neden boyle oldunuz eminmisin ayrilmakla sen onun icin nelerden vazgectin yine ona gittin neden boyle oldunuz evliliklerde beraber konusmak onemli oturup konustun mu cocuklar icin deedi bende ne konusmasi baba oturup konussunca anlasamiyoruz o da uzaktan anca o kadar idare edebiliyor yine karar senin ama yine donmek istersen ne olacak dedi , ben gidince donmeye niyetim yok ama oraya gidince cocuklarin bi baba demesi beni mahvedecek nasil dayanilir
Ahh be guzelim! Babanin boyle konusmasi normal,oda emin olmak istiyor haliyle zamaninda gidip gidip donmussun tekrar ne desin adamcagiz,oda hakli kendince senden kararli olmani dik durmani bekliyor...
Tek babasiz buyuyecek cocuklar seninkiler degil...pekala hayatlarina devam edebiliyorlar baba olmasada ki bu babacik bu sifati hic haketmiyor!
Bende bosandim biri 1.5 digeri 4 yasinda cocuklarimla,zor donemler gecirdim elbette kolay degildi ama cocuklarima karsi hep mutlu ve guclu gorunmeye calistim..inan bana belli bir sure ariyolarlar babayi, buda cok normal sonra oyle bir alisiyorlarki sen bile sasar kalirsin:))
Onlarin kararli guclu,ne istegini bilen her daim onlarin arkasinda dag gibi duracak bir ANNE ye ihtiyaclari var!
Ya simdi yada hic bir zaman!! Ona gore ver kararini..

Sen gitmen gereken zamanda gitmemişsin, şimdi biraz düzelmişken gitmek tabiiki zor geliyor.
Buna sen karar vereceksin.
Sağlıklı ve mutlu bir ev ortamınız varsa geçmişi unutacak, yoluna bakacaksın..
Yok, hâlâ sorunlar var, bu adamdan köy de kasaba da olmuyor dersen Belçika yolları.......
Evet aynen oyle yapicam

Yahu kardeşim bu adam değişmez yaşlılığı daha da beter olur bunun.
Adam cahil tek sosyal aktivitesi kahve ve domuZ avı olan biri.
Git belçikaya dünyayı gör yahu yeniden seversin aşkı tadarsın gencecik kadınsın sen bu adama fazlasın.
Hem de çocuklarının geleceğini garanti altına alırsın.
Oyle guzel yaziyorsunuz ki oyle aydinlatiyorsunuz ki beni cok tesekkur ediyorum yorumlariniz cok onemli benim icin

Bi arkadaş ne güzel söylemiş, Kv senin gelecekteki halin ,cocuklarinsa erkekse babası gibi ,kızsa senin gibi ezik olacak sevgisiz bir ortamda büyütme çocukları gençlikte yaptığın hatanın bedelini hala öduyorsun hemde inatla,ne için,ben sana ne deyim aklını başına al,bu kadarmi kıymetsiz hayatin ,,vallahi billahi bu kafayı anlamam mümkün değil......

Bir belcikaya git tatile bak ,o ev seni tutacakmi.. Birdaha donmek bile istemesin ceheneme.. Yeterki sen o evden cik ve adimini at disariya...

Bi arkadaş ne güzel söylemiş, Kv senin gelecekteki halin ,cocuklarinsa erkekse babası gibi ,kızsa senin gibi ezik olacak sevgisiz bir ortamda büyütme çocukları gençlikte yaptığın hatanın bedelini hala öduyorsun hemde inatla,ne için,ben sana ne deyim aklını başına al,bu kadarmi kıymetsiz hayatin ,,vallahi billahi bu kafayı anlamam mümkün değil......

Aynen benimde anlamam mumkun degil. Bir insan boule bir hayati neden kendine reva gorur ki? Hadi kendine reva gordu yakistirdi neden cocuklarini da harcar? Daha gencsiniz. Babaniz arkanizda. Ailenizin yaninda yepyeni bir hayata baslayabilirsiniz.

X