Yardımmmmm

aysenur karaoglan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
26
4
23
Arkadaşlar mrb Ben napcagımı bilmiyorum çok zor durumdayım bebeğim beni emiypr bende sağıp veriyorum biberonda avent plips kullanıyor ve geceleri biberonu veriyorum bazen onunla uyup kalıyor çok geçmeden hemen kalkıyor emzik almıyor ben nasıl uyutacağımı bilmiyorum kucağına alişmasını istemiyorum sizce nasıl uyutmalıyım nasıl alışır

Kucaklayin ya.. işler aksasin ,çok ta misair agirlamayiverin.cok değil bir yıl sonra başkasının minik bebegini gorup ,küçüklük hallerini hatirlayacaksiniz.huzunleneceksiniz

Bir de neden direkt emzirmiyorsunuZ? Bir sorun mu var ?

Kucaklayin ya.. işler aksasin ,çok ta misair agirlamayiverin.cok değil bir yıl sonra başkasının minik bebegini gorup ,küçüklük hallerini hatirlayacaksiniz.huzunleneceksiniz

Bir de neden direkt emzirmiyorsunuZ? Bir sorun mu var ?
Evet kuvezde yattı çok sorunlar oldu çene çok güçsüz bir bebekti aç kalmasın diye mecbur bibrenonla verdim ilk çocuktu bide bilmedim yardım edenim olmadı

Ama güzndüzleri işimi yapamıyorum gelenimin gidenim oluyor çok zorlanıyorum
Bacım alma eve geleni gideni, çok miniş bebiş sana ihtiyacı var. Gelen giden çayını çorbasını yemeğini temizliğini yapacağım diye niye bebeğinden ayrı kalsın. Misafir yabancı veya aileden olsun bir süre alma.. Sen evde ağırlasan da aaa bu kız bizi süper ağırladı demeyecekler, eve almasan da tüh bizi niye almadı demezler.. az büyüsün çocuk sonra alırsın. Daha çok küçük. Sana eşin veya aileden biri destek olmuyorsa tek başına sen de insansın boşver alamam de geç.. Sana yazık değil mi? Bebeğini öpüp kokla zaman geçir dinlen daha yeni doğum yaptın kendine gel , zaten emmede uykuda sorun varmış. En önce gelen bebek sonra sen önemlisin. Gelen gideni salla.. Evin de kirleniyor ise söylersin eve bir temizlikçi gelir. Sonra pişman olursun keşke çocuğumla otursa idim diye zamanı geri getiremezsin.

Arkadaşlar mrb Ben napcagımı bilmiyorum çok zor durumdayım bebeğim beni emiypr bende sağıp veriyorum biberonda avent plips kullanıyor ve geceleri biberonu veriyorum bazen onunla uyup kalıyor çok geçmeden hemen kalkıyor emzik almıyor ben nasıl uyutacağımı bilmiyorum kucağına alişmasını istemiyorum sizce nasıl uyutmalıyım nasıl alışır
Uzun ve yorucu bir süreç. Yatağından kaldırmayın gerekirse siz de yanına uzanın. Sizin kokunuz olan bir eşyayı birakabilirsiniz yanına.

Premature bebeğin varmış ufacık bebeği kucağı almayıp ne yapacaksın o minigin sana ihtiyacı var sevgine sıcaklığına . 3 ay senin yaka ignen gibi kucağında olmalı. Sal işleri bebegine bak bacım bu günler çabuk geçiyor . Gelen gidene de söyle gelmesin kimse .ufacık bebeğin olduğu eve gelip mikrop yayip bide hizmet mi bekliyorlar.? Almayın eve kimseyi hastalanınca onlar yanında olmayacak . Ben yemeği bile eşim gelince yapıyorum hala 18 aydır. Çok da önemli değil bebeğimin gelişimi daha önemli. Bütün gün birlikte oyun oynayıp,kitap okuyup, park park geziyoruz. Ekran yok . İşlerimi eşim gelince yapıyorum. Bitti gitti. WC de bile birlikteyiz kucağımda 😂kitap getiriyor bazen. Gülümsemesi bile dünyaya bedel.

Son düzenleme:
X