13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Eki Görüntüle 2917871

Dün 68 i görüp bugün de geçen haftanın kilosunu görünce nasıl mutlu oldum anlatamam 😍

Aysegul 6666 Aysegul 6666 pessinus pessinus @inci-tepik hoş geldiniz kızlar ❤️ SIFIR MOD SIFIR MOD harikasın sen de canım.

Ben şimdilik kilo bildirimimi yapıp kaçıyorum. Liste için akşama yeniden uğrayacağım. Detayları anlatırım.

3oglanannesi 3oglanannesi bi-zuzu bi-zuzu kızlar bildirim yapmayı unutmayın
Süpersin kaptancim. Ben bugün tartilamadim sabah karambole geldi kaldı ki tartilsam da bir beklentim yok gece regl oldum☹️☹️üç gündür de evde yatıyordum hasta olduk ailecek yeme içmem Allahlik

Geçen cuma 75.65
Bu cuma 75.70

LAydLiNe LAydLiNe

Eklentiler

• 20210917_084126.jpg
    20210917_084126.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 43
Süpersin kaptancim. Ben bugün tartilamadim sabah karambole geldi kaldı ki tartilsam da bir beklentim yok gece regl oldum☹️☹️üç gündür de evde yatıyordum hasta olduk ailecek yeme içmem Allahlik
Geçmiş olsun canım, hayırdır, covid mi, başka bir hastalık mı?
Hoşbulduk bacım sende hoşgeldin uzun zamandır görünmüyordun nasılsın ? Bu sene senin memleketine gittim 🤭 firikleri yedim bayıldım 😋
İyiyim şükür canım, sen nasılsın?

Afiyet olsun, yenmez mi o caanım firikler🤪 ben de yazın bol bol yedim..artı memleketimin yemekleri... sonuç olarak geldi kilolar...

Gerçi firiği saymıyorum, çünkü bence o abartılmadığı sürece sağlıklı bi gıda.. özellikle benim gibi süt ve yoğurt yiyemeyenler için tam bir kalsiyum deposu.

Yazın 2 kere Maraşa gittim, toplamda 5 hafta kadar kaldım, 1 hafta da ailem bize Kayseri'ye geldi. Derken Ağustos a kadar dengeyi korumuştum aslında, Ağustostan sonra bi ipin ucunu kaçırdım, şimdi düğümlemeye çalışıyorum😃

Sende ne var ne yok? Nasıl gidiyor hayat?

Afiyet olsun, yenmez mi o caanım firikler🤪 ben de yazın bol bol yedim..artı memleketimin yemekleri... sonuç olarak geldi kilolar...

Gerçi firiği saymıyorum, çünkü bence o abartılmadığı sürece sağlıklı bi gıda.. özellikle benim gibi süt ve yoğurt yiyemeyenler için tam bir kalsiyum deposu.

Yazın 2 kere Maraşa gittim, toplamda 5 hafta kadar kaldım, 1 hafta da ailem bize Kayseri'ye geldi. Derken Ağustos a kadar dengeyi korumuştum aslında, Ağustostan sonra bi ipin ucunu kaçırdım, şimdi düğümlemeye çalışıyorum😃

Yok canım şükür covid değil kızım anaokuluna başladı geçen hafta hasta olmuştu bulantı kusma ateş vs olmuştu o iyileşti derken pazartesi gece eşimle ben salı sabah oğlum aynı sikayetlerle rahatsızlandık ishal de vardı tabi halsiz bıraktı çok. Allah'tan şimdi toparladık şükür daha iyiyiz

Yok canım şükür covid değil kızım anaokuluna başladı geçen hafta hasta olmuştu bulantı kusma ateş vs olmuştu o iyileşti derken pazartesi gece eşimle ben salı sabah oğlum aynı sikayetlerle rahatsızlandık ishal de vardı tabi halsiz bıraktı çok. Allah'tan şimdi toparladık şükür daha iyiyiz
Çok şükür canım, geçmiş olsun.
Görüşmeyeli nasılsın?
Kızın anasınıfına başlamış, ne güzel, büyümüş maşallah. Alıştı mı, sevdi mi okulu?

Çok şükür canım, geçmiş olsun.
Görüşmeyeli nasılsın?
Kızın anasınıfına başlamış, ne güzel, büyümüş maşallah. Alıştı mı, sevdi mi okulu?
Çok teşekkür ederim canım iyi olmaya çalışıyorum ev iş çocukların kosturmacasi. Sen nasılsın uzun zaman oldu evet. Ben bolca şiştim yaz tatilinde stresli bir dönem geçirdim uzun süredir korudugum kilomu maalesef daha fazla koruyamadim ve şu an maalesef 70 kiloyum. Azim konusunda sıkıntılar yaşıyorum geçen yıl ne güzel sporumu diyetimi yaparak 65-66 aralığına kadar düşmüştüm. Şimdi hiçbir şeye mecalim yok bir gün dikkat edersem 5 gün saçma sapan geçiyor haliyle değişen bir şey olmuyor.kizim da büyüdü teyzesi 1. Sınıfı erteledik bu yıl anaokulu seneye 1. Sınıf olacak. Okulu çok seviyor uyum noktasında şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. Evde oğlumla mücadele halindeyiz inanılmaz hareketli ve isyankar umarım zamanla biraz daha sakinleşir. Bizde durumlar şimdilik böyle ☺️sen anlat bakalım eski ortim sende ne var ne yok? Kızın büyümüştür ogullarin nasıl okulları falan iyidir inşallah

Oh oh ne güzel canım yaparsın sen halledilmeyecek bi fark yok. Bende iyiyim çok şükür bu senem düğünlerde geçti 2 kardeşimin de düğünü vardı şükür atlattık şimdi de oğlumu yarım gün kreşe verdim onun heyecanı var 🤭🤭 2017 li nede olsa seneye anasınıfında tam gün olacak bari bu senesi yarım gün olsun biraz daha beraber vakit geçirelim diye düşündüm. Hem o da sıkılmamış olur tabi bende 😍 inşallah bu sene kpss çalışmaya başlıycam hazır evde tekken. Yaaniii bende durumlar böyle canısı 🥰

Çok teşekkür ederim canım iyi olmaya çalışıyorum ev iş çocukların kosturmacasi. Sen nasılsın uzun zaman oldu evet. Ben bolca şiştim yaz tatilinde stresli bir dönem geçirdim uzun süredir korudugum kilomu maalesef daha fazla koruyamadim ve şu an maalesef 70 kiloyum. Azim konusunda sıkıntılar yaşıyorum geçen yıl ne güzel sporumu diyetimi yaparak 65-66 aralığına kadar düşmüştüm. Şimdi hiçbir şeye mecalim yok bir gün dikkat edersem 5 gün saçma sapan geçiyor haliyle değişen bir şey olmuyor.kizim da büyüdü teyzesi 1. Sınıfı erteledik bu yıl anaokulu seneye 1. Sınıf olacak. Okulu çok seviyor uyum noktasında şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. Evde oğlumla mücadele halindeyiz inanılmaz hareketli ve isyankar umarım zamanla biraz daha sakinleşir. Bizde durumlar şimdilik böyle ☺️sen anlat bakalım eski ortim sende ne var ne yok? Kızın büyümüştür ogullarin nasıl okulları falan iyidir inşallah
Ben de öyle canım, 65.8 ile mezun olmuştum biliyorsun, uzun süre 68-70 aralığında gidip geldim, 70 benim kırmızı çizgimdi ama onu da çoktan geçtim ne yazık ki.. kilo almak çok kolay ama korumak ve vermek gerçekten çok zor iş..1.5 aydır ben de çok saçma beslendim, bi öğün dikkat etsem sonra abarttım. Burdan uzak kaldıkça ipin ucu kaçıyor..Ama üzülme, daha önce nasıl verdiysek, yine veririz inşallah.🤗

Büyük oğlum lise 2 de teyzesi, ortanca 6. Sınıfta, küçük kızım 2,5 yaşında.. okula başladığımdan beri evden kaçarak çıkıyorum, yoksa kızım çok ağlıyor peşimden,😢 bu durum beni çok üzüyor. 3 gün kayınvalidem bizde kalıp bakıyor, diğer günler eşimle dönüşümlü idare ediyoruz. Ayrıca ortancanın ders çalışma konusunda isteksizliği ile de başım dertte😬..eskiden beri bu böyle ve ben artık yoruldum..Artık ne olacaksa olsun, ister çalışsın ister çalışmasın modundayım😫

Kızının okula alışmasına sevindim, oğlunun isyankar halini anlıyorum, benim ortanca da öyleydi🙄 . Zamanla durulur inşallah. Bizimki büyüdükçe evrilerek biraz duruldu, ama arada hala isyan bayrağını çekiyor. Biraz huy, biraz mizaç, biraz da bizim ve çevrenin etkisi diyorum. Hayırlısı... inşallah bundan sonra herşey daha iyi olur sizin için de, bizim için de.

Okullar açıldığından beri paranoyak oldum, dersine girdiğim sınıflarda covit yada temaslı çıkıyor..günde 3 farklı sınıfın dersine giriyorum, bazıları çok dikkatsiz. Dersin yarısı maske mesafe konusunda uyarı yapmakla geçiyor... Allah sonumuzu hayreylesin..

Oh oh ne güzel canım yaparsın sen halledilmeyecek bi fark yok. Bende iyiyim çok şükür bu senem düğünlerde geçti 2 kardeşimin de düğünü vardı şükür atlattık şimdi de oğlumu yarım gün kreşe verdim onun heyecanı var 🤭🤭 2017 li nede olsa seneye anasınıfında tam gün olacak bari bu senesi yarım gün olsun biraz daha beraber vakit geçirelim diye düşündüm. Hem o da sıkılmamış olur tabi bende 😍 inşallah bu sene kpss çalışmaya başlıycam hazır evde tekken. Yaaniii bende durumlar böyle canısı 🥰
Allah mesut etsin inşallah canım. Çocuğun için iyi düşünmüşsün. İnşallah kolay alışır. Sen de rahat çalışırsın, kendine de vakit ayırırsın.Hayırlı bi şekilde atanırsın inşallah canım..

4-6 yaş grubu için Diyanetin de anasınıfı şeklinde yarım gün Kur'an kursları var, oraya mı yazdırdın, farklı bi kreşe mi?

Hadi bakalım inşallah yeni yerimiz hepimize uğur getirir. Hoş geldin yeniden :KK36:

Teşekkür ederim canım bekliyoruz seni de en kısa zamanda.
:KK36:

Hoş geldin canım. Hemen bekliyoruz o zaman seni de :KK68:
Pazartesi burdayim canim 1 haftada herseyi mahvetmis olabilirim tartilmya yuzum yok 60 kg olmaktan korkuyorum belkide oldum😑

İyi akşamlar, ilk menüm gelsin

11:00
1 tabak Tarhana çorbası,
çeyreğin çeyreği ekmek😃, yarım domates, 2 erik

14:00
1 kupa ıhlamur çayı

16:00
1 tabaktan az kuru fasulye, 3 kaşık pirinç pilavı, turşu

19:00
Biraz üzüm, şeftali, karpuz

20:30
Çay

2 litre su, yarım saat dışarda gezinti.
Su içmeye içmeye unutmuşum..zorlandım..

İyi akşamlar
17 eylül menüm
Sabah 6:30
Soganlı peynirli yumurta
2 dilim ekmek
Ara cappucino
Öğle 12:00
Exogelin çorbası
Pideli köfte ( pideyi fazla yemedim
Ayran
Akşam 19:30
Taze fasulye
3-4 kaşık pilav
Spor 10 bin yakın
Su: 1.5 lt 🙄

İyi akşamlar, ilk menüm gelsin

11:00
1 tabak Tarhana çorbası,
çeyreğin çeyreği ekmek😃, yarım domates, 2 erik

14:00
1 kupa ıhlamur çayı

16:00
1 tabaktan az kuru fasulye, 3 kaşık pirinç pilavı, turşu

19:00
Biraz üzüm, şeftali, karpuz

20:30
Çay

2 litre su, yarım saat dışarda gezinti.
Su içmeye içmeye unutmuşum..zorlandım..
Afiyet olsun 🌺

İyi akşamlar
17 eylül menüm
Sabah 6:30
Soganlı peynirli yumurta
2 dilim ekmek
Ara cappucino
Öğle 12:00
Exogelin çorbası
Pideli köfte ( pideyi fazla yemedim
Ayran
Akşam 19:30
Taze fasulye
3-4 kaşık pilav
Spor 10 bin yakın
Su: 1.5 lt 🙄
Sana da afiyet olsun canım, adım sayın çok güzel, suyu artırsak süper olur

Kaptan kilo bildirim listeisni göremedim.. gerçekten artık biseyler yapalım ya..çok boşladık hiç gitmiyor mübarek kilo.yerimizde sayıyoruz.bi hafta 2 kilo alıyoruz bi anda ertesi hafta 2 kilo veriyoruz yada bi adım ileri 2 adim geri gidip geliyoruz..kendi aramizda madem yarışma ya renk katacak şeyler yapalım.kac kişi var mesela şuan grupta.yeni katılacak birsürü kişi vardı diğer tarafta onlarda geldimi buraya.
LAydLiNe LAydLiNe

Allah mesut etsin inşallah canım. Çocuğun için iyi düşünmüşsün. İnşallah kolay alışır. Sen de rahat çalışırsın, kendine de vakit ayırırsın.Hayırlı bi şekilde atanırsın inşallah canım..

4-6 yaş grubu için Diyanetin de anasınıfı şeklinde yarım gün Kur'an kursları var, oraya mı yazdırdın, farklı bi kreşe mi?
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım 🥰
İlk önce normal bir kreşe yazdırmıştım. Daha sonra bir vesile ile diyanet karşıma çıktı baktım ki 1 kaç gün ile yaşı da tutuyor 🤭 hemen 4 6 yaş kursuna kaydını yaptırdım. Açıkçası benim için de çok iyi evde kendimce dini konuları, duaları öğretiyorum ama anlattığım şeyleri bir başkasından duyması daha bir etkili oluyor. Çokta memnunum oğlumda çok sevdi🥰

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım 🥰
İlk önce normal bir kreşe yazdırmıştım. Daha sonra bir vesile ile diyanet karşıma çıktı baktım ki 1 kaç gün ile yaşı da tutuyor 🤭 hemen 4 6 yaş kursuna kaydını yaptırdım. Açıkçası benim için de çok iyi evde kendimce dini konuları, duaları öğretiyorum ama anlattığım şeyleri bir başkasından duyması daha bir etkili oluyor. Çokta memnunum oğlumda çok sevdi🥰
Diyanetin 4 6 yas kuran kurslari gerçekten guzel canım .kaliteli eğitim almış ogreticileri görev yapıyor.oyunlarla eğlencelerle çocukları bunaltmadan...kendim de bir senesinde ek olarak görev almıştım ordan biliyorum dermişim...

X