2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    225

Anne adi​
Şehir​
Kaçıncı çocuk
Yaş​
son adet tarihi​
bebek cinsiyeti​
Z ZeynepBetulll Eskişehir
2​
31​
29 Kasım
Paranoya_6616 Paranoya_6616 Almanya
1​
262 Aralık
@GzosBalıkesir
1​
3029 Aralık

Bismillah diyerek konuyu açalım. Bebisleriniz sağlıkla gelsin kızlar beni etiketleyerek bilgilerinizi yazmanız yeterlidir😇❤ 2022 bize sağlık mutluluk huzur en çokta sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi versin😍
Ben de bismillah diyerek insallah sonun kadar sag slim gitmeyi dileyerek Bursadan katiliyorum.. 2.cocugum 38yasindyim bat 2aralik

Herkese merhaba, hayırlı olsun sayfamız.
29.11.2021 Sat. 35 yaşındayım Antalya’da yaşıyorum sürpriz bir şekilde 3. Çocuk. Hafta içi ilk doktor muayenemi oldum ama görünmedi kanda ki değer aynı gün 57 çıktı iki gün sonra 97 yarın tekrar test vereceğim 24 günde regl oluyorum normalde geç döllenme olabilir ilk hamileliğimde de geç görmüştük hayırlısı olsun hepimiz için

Herkese merhaba, hayırlı olsun sayfamız.
29.11.2021 Sat. 35 yaşındayım Antalya’da yaşıyorum sürpriz bir şekilde 3. Çocuk. Hafta içi ilk doktor muayenemi oldum ama görünmedi kanda ki değer aynı gün 57 çıktı iki gün sonra 97 yarın tekrar test vereceğim 24 günde regl oluyorum normalde geç döllenme olabilir ilk hamileliğimde de geç görmüştük hayırlısı olsun hepimiz için
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin insallah son adet tarihin Kasım mi ?

Günaydın herkese, bi sorum olacak bilmiyorum sizde de oluyo mu. Benim ara ara ağrım oluyo adet ağrısı gibi ama dinlenince hemen geçiyo. Ama sık sık giriyo ağrı. Sizde de oluyo mu

Günaydın herkese, bi sorum olacak bilmiyorum sizde de oluyo mu. Benim ara ara ağrım oluyo adet ağrısı gibi ama dinlenince hemen geçiyo. Ama sık sık giriyo ağrı. Sizde de oluyo mu
Suan henüz yeni olduğu için olması normal canim lekelenme de olabilir yerleşme diyorlar ama herkeste olmuyor hafif kahve pembesi oluyor oda kendini çok zorlama yat dinlen canim ağrın oldukca

Gunaydin 🌿 gecen hafta benim de böyle agrilarim vardi. Belim de cok agriyordu. Sanirim buna yerlesme dönemi sebep oluyor. Bu hafta hepsi gitti. Normal mi bilmiyorum ama kendimi iyi hissediyorum

🧿2022 EYLÜL ANNELERİ PAYLAŞIM ALANI🧿

Anne Adı
Bebek cinsiyeti
Z ZeynepBetulll Eskişehir
2​
31​
25 Kasım
teknekazintisii teknekazintisii Antalya
3​
3529 Kasım
Paranoya_6616 Paranoya_6616 Almanya
1​
262 Aralık
hatibulut hatibulut Bursa
2​
382 Aralık
@GzosBalıkesir
1​
3029 Aralık

Bismillah diyerek konuyu açalım. Bebisleriniz sağlıkla gelsin kızlar beni etiketleyerek bilgilerinizi yazmanız yeterlidir😇❤ 2022 bize sağlık mutluluk huzur en çokta sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi versin😍
Ayyy ne zaman açılacak diye bekliyordum bu topiğii 😍 benim de sat 28 kasım ilk çocuğum ve 25 yaşıma girmeme 3 ay kaldı 25 yazalım o yüzden 💕

Ayyy ne zaman açılacak diye bekliyordum bu topiğii 😍 benim de sat 28 kasım ilk çocuğum ve 25 yaşıma girmeme 3 ay kaldı 25 yazalım o yüzden 💕
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin şehir de söylemek ister misin ekliyim listeye😇🧿

Gunaydin 🌿 gecen hafta benim de böyle agrilarim vardi. Belim de cok agriyordu. Sanirim buna yerlesme dönemi sebep oluyor. Bu hafta hepsi gitti. Normal mi bilmiyorum ama kendimi iyi hissediyorum
Bende netten araştırdım eğer dinlenince geçerse bu normal diyo. Kanamam yada yekelenme yok bende. Bel ağrısı da yok, sadece bu işte.

Tamam geldim ☺️ Herkese merhaba ben de 4+5 teyim yeni öğrendim hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah ☺️ Yarın doktora gidicem giden var mı folik asit ne verdiler yazar mısınız
Kubracim hosgeldin sağlıkla ilerlesin gebeligin dilersen bilgilerini yaz en baştaki listeye ekleyim seni de folik asit doktorun yazsin daha sağlıklı olur canim güzel haberlerle gel bize 😇🥰

X