2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Aslında öte yandan seviniyorum çünkü sinir sistemi gelisiyo tepki veriyor diye fakat çok yoruluyorum gece uyanmak mahvediyo. 2. Çocuktan vazgeçebilirim sır bu yuzden

temizliğe aldığınız kişileri nasıl evde yönetiyorsunuz tamamen konudan bağımsız ama.mesela öğlen yemeği sabah kahvaltısı gibi siz mi hazırlıyorsunuz gelen kişilere.Gelen kişi haftada kaç gün geliyor bir de işini kendi mi takip ediyor.Ben çok bahtsızım bu konuda asla bir ayar tutturamadık en sonunda pes ettim artık..Düzenli gelecek ona bile geleceği günü takip etmiyorlar.Ev temiz kişi düzenli gelecek ama yarım günde bitiriyor tam gün büyük temizlik parası alıyor. ya da benim evim hem küçük hem her zaman topludur iki kişi gelmeye kalkıyorlar gibi.Ben gerçekten bir ayar tutturamıyorum bu konuda 😫
Yarım gün alıyorum
Yemeğini yiyip geliyor
Tüm gün gelse de öğlen dışardan hazır bi şeyler söylüyorum
Beni de sinirlendiriyorlar dün mesela sözüm ona mutfak balkon bahar temizliği yapalım dedik ama 2.5 saat balkon düzenledi mutfağı hiç yapamadı çok sinirlendim
Çünkü istiyorlardı dolaplara bi gun mutfağa bi gun ona bi gun buna bi gun 5 bine bahar temizliği yapsınlar bende sinirlendim
Akşamlara çocuğum uyuyunca bi saat bahar temizliğimi dolap icin ince işleri kendim yapacağım o sadece toz silme makine camları halletsin
Mallesef iyi niyetli değiller her şeyden para almanın peşindeler
Mesela çamaşırlar birikmiş katlamamisim çamaşırlarda dağ olmuş diyor bekliyor ki para verip katlatayim evet dedim ben katlarım onu
Halbuki yarım gün yaptığı temizlik benim çocuk olmadan önce 2-3 saate yaptığım temizlik

Ben de çok bunaldım aslında ve kendimi abur cubura verdim 🥲 ilk 20günde gebelikte aldığım kilolar gitmişti şimdi geri 3-4 kilo almışım. Ev beni bu konuda çok etkiliyor daha önce de istifa edip tus çalışırken 15 kilo almıştım 🥲 işe başlama konusunda çok arada kalıp sonunda izne karar verdim bakalım. Çok bunalırsam izni keserim diye düşünüyorum hayırlısı artık biraz düzen kurabilirsem evde devam yoksa ben de başlayacağım
ben de izin almaya karar avukatım adli tatil bitene kadar izin kullanacağım yazı rahat bebeğimle geçireyim dedim maddi olarak zararı olacak bana ama bugünlerde değerli 🙏

Yarım gün alıyorum
Yemeğini yiyip geliyor
Beni de sinirlendiriyorlar dün mesela sözüm ona mutfak balkon bahar temizliği yapalım dedik ama 2.5 saat balkon düzenledi mutfağı hiç yapamadı çok sinirlendim
Çünkü istiyorlardı dolaplara bi gun mutfağa bi gun ona bi gun buna bi gun 5 bine bahar temizliği yapsınlar bende sinirlendim
Akşamlara çocuğum uyuyunca bi saat bahar temizliğimi dolap icin ince işleri kendim yapacağım o sadece toz silme makine camları halletsin
Mesela çamaşırlar birikmiş katlamamisim çamaşırlarda dağ olmuş diyor bekliyor ki para verip katlatayim evet dedim ben katlarım onu
Halbuki yarım gün yaptığı temizlik benim çocuk olmadan önce 2-3 saate yaptığım temizlik
Düzgün birini bulmak çok zor herkes firsatci olmuş :KK43: benim abla 6 yildir geliyor Allah ondan razi olsun ama o kadar zor bulmustum ki. Biraktigi anda yanarim onun gibisini bulamam 🙏

Yarım gün alıyorum
Yemeğini yiyip geliyor
Hep aynı o zaman… Kaç kişi denedim.İyi birilerine denk gelmek zor varsa da bence boş bırakmıyorlardır ki bize denk gelsin

X