2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
Selamlar kızlar ben de aranıza katılıyorum 😁 bat yarın
HCG 132.
9 aralıktan 14 aralığa kadar düzenli ilişki oldu. Letu ile gebe kaldım. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız. Pko var ben de. Daha önce aşılama tüp bebek tedavilerim negatif oldu. Oğlum var 12 yaşında. 10 yıldır deniyoruz olmuyordu. Mayıs ayında mucize bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Ama gebeliğim ilerlemedi kalbi durdu kürtaj oldum. Yıkım oldu bizim için. Oğlum kardeş çok istiyordu. Ben kapatmıştım defteri. Kasım ayında son adetimden 3 gün önce bı gece için için ağladı oğlum neden kardeşim öldü neden kardeşim yok diye. O sabah hemen Dr umu aradım. Dondurulmuş embriyom vardı transfer için gün aldım. Dr a gittim kızım bekle önce ilaçla ilerleyelim olmazsa transferi yaparız. Dediği gibi de oldu şükür. Tekrar hamileyim. İnşallah bu kez sağlıkla sıhhatle vakti zamanında kucağımıza alırız.boyle benim hikâyem

Göğüs agrilarim azaldı bugün karın ağrısı azaldı korkuyorum öyle olmayınca da herşey yolunda mı acaba diye tedirgin oluyorum. Yarın öğleden sonra kontrolüm var. Belki keseyi görürüz 😍
Kizlar sizin kac beta vardi bende 204 du göğüs agrim azaldı kasik ağrım da yok bise olmamıştır dimi

Göğüs agrilarim azaldı bugün karın ağrısı azaldı korkuyorum öyle olmayınca da herşey yolunda mı acaba diye tedirgin oluyorum. Yarın öğleden sonra kontrolüm var. Belki keseyi görürüz 😍
İnşallah kuzucum valla bende öyleyim 😂
Kizlar sizin kac beta vardi bende 204 du göğüs agrim azaldı kasik ağrım da yok bise olmamıştır dimi
Canım göğüs ağrısı benim de bazen çok sızlıyor bazen bir şey yok bak betan da yüksek çıkmış benim regl iki gün gecimesiyle 74 çıktı betan doktor gebeliğin normal ilerliyor bence dedi asla strese sokuo kendini bebisi de etkileme

İnşallah kuzucum valla bende öyleyim 😂

Canım göğüs ağrısı benim de bazen çok sızlıyor bazen bir şey yok bak betan da yüksek çıkmış benim regl iki gün gecimesiyle 74 çıktı betan doktor gebeliğin normal ilerliyor bence dedi asla strese sokuo kendini bebisi de etkileme
Benimde perşembe günü randevum var 😇 heyecanla bekliyorum hergun sut içmeye başladım

Benimde perşembe günü randevum var 😇 heyecanla bekliyorum hergun sut içmeye başladım
Yaa inşallah güzel haberler alırsın bizimle de paylaş bebiş doğal bal varsa ballı süt de çok iyi olur 😍 bende Perşembe tekrar kan vericem sağlık ocağında doktor da pazartesi gel dedii

X