2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
Kızlar benden başka tuvalet iletişimi uygulayan var mıydı grupta, zor bir döneme girdikte normal mi diye danışmam lazım

Kızlar benden başka tuvalet iletişimi uygulayan var mıydı grupta, zor bir döneme girdikte normal mi diye danışmam lazım
Canım tuvalet iletişimi derken ben ne zaman yaptıgını biliyorum bir iletişimimiz var bu konuda ben şaşırmıstım hatta , ben ve bakıcısıylada bir dil olusturmus poop 💩 diyor hep yaparken hatta çökuyor alaturka tuvalete yapar gibi 😅bakıcısıda soruyor hatta did you poop Ali İlbey, ali ilbey pooop diyor cok tatlıda söyluyor 🤣😅 birde genelde yaptıgı saatte aynıdır rutin değişmiyor ama ben lazımlıga vb oturtmuyorum kasları hazır değildir diye dusunuyorum sen oturtuyor musun? Hatta dikkatimi çekiyor son zamanlarda sabahları kuru kalkıyor sasırıyorum

Kızlar iyi akşamlar ben 3 gündür geve beslenmesini kestim bir anda oldu ama doğru mu yapıyorum bilemedim çok sık uyanıyor acaba geri dönsem mi beslemeye işlence eder gibi hissediyorum üzülüyorum arada su içirip uyutuyorum geri ne yapsam bilemedim
Canim nasıl şuan alıştı mi? Ben de kurban bayrami tatilinde deneyeceğim ilk 3 gün zor oluyor diyorlar

Canım tuvalet iletişimi derken ben ne zaman yaptıgını biliyorum bir iletişimimiz var bu konuda ben şaşırmıstım hatta , ben ve bakıcısıylada bir dil olusturmus poop 💩 diyor hep yaparken hatta çökuyor alaturka tuvalete yapar gibi 😅bakıcısıda soruyor hatta did you poop Ali İlbey, ali ilbey pooop diyor cok tatlıda söyluyor 🤣😅 birde genelde yaptıgı saatte aynıdır rutin değişmiyor ama ben lazımlıga vb oturtmuyorum kasları hazır değildir diye dusunuyorum sen oturtuyor musun? Hatta dikkatimi çekiyor son zamanlarda sabahları kuru kalkıyor sasırıyorum
Canım ben 1 aylık falandı sanırım Ti uyguladım, 6 aydan beri kaka lazımlığa yapılıyor, çişler beze daha çişe geçemedik ama bu ara aşırı direnme var ya lazımlığa oturmamak için yay gibi geriniyor ağlıyor oturunca da geri sakinleşip kakasını yapıyor, zaten ben olduğunu biliyorum bizim de saatler belli çünkü , bide kakayla oynamak istiyor elini lazımlığa sokuyor, neler neler, nerdeyse pişmn olacam öyle delirtiyor beni bu ara, heralde bir dönemden geçiyoruz gene

Merhaba güzel anneler. Ben 2024 Mart annesiyim bebegim 2 aylık çok zor geçiyor bu günler. Bende sizin gibi emekledigini yurudugunu gorurum. Size sorum şu bebeklikleri mi daha zordu yoksa şuanmı?
Uzun zamandır giremiyordum ve yazılan mesajlara bakarken gördüm. Her bebek farklıdır tabi ama benim bebeğimin ilk 6 ayı çok rahattı. Zor bir bebek değildi uykusu falan güzeldi. Şimdi aşırı hareketli ve evde sürekli peşindeyim. Bir de mutlaka dışarı çıkmamız gerekiyor park bahçe derken orada da hep peşindeyim. Diş çıkartma dönemlerinde uykusu da kötü oluyor artı ek gıda dönemine girdiğimizden beri iştahsız bir bebek olduğu için yine zor günler geçiriyorum.
Ben şu an gerçekten daha çok zorlanıyorum valla😫

Kizlaaaaar ben P Pink0606 eski uyeligimi bulamadim sifresini unutmusum ben geldimmmm nasilsiniz uzun zaman oldu giremedim yurtdisina tasinma cart curt derken baya zaman gecti ay Papatya0593 Papatya0593 hamileymis tebrik ederim cnm
Aa canım hoşgeldin , 2 kere falan etiketledim kız seni nereye kayboldu diye😅 e sen ücretsizdeydin demi devlette değil miydiniz ne yurtdışısı hayırlı olsun , sağol canım 22 hafta olduk bile😂😂 sen gelmeden doğuracaktım neredeyse

Aa canım hoşgeldin , 2 kere falan etiketledim kız seni nereye kayboldu diye😅 e sen ücretsizdeydin demi devlette değil miydiniz ne yurtdışısı hayırlı olsun , sağol canım 22 hafta olduk bile😂😂 sen gelmeden doğuracaktım neredeyse
Ucretsiz izindeyim cnm hala eş durumu ile yurtdisi ucretsizi aldim gorev suresi kadar ucretsiz izindeyim ya bisi dicem hamilelik planlimiydi suprizmi oldu memeden kesmissin inanamadim senin oglan nasi bıraktı memeyi:))

Ucretsiz izindeyim cnm hala eş durumu ile yurtdisi ucretsizi aldim gorev suresi kadar ucretsiz izindeyim ya bisi dicem hamilelik planlimiydi suprizmi oldu memeden kesmissin inanamadim senin oglan nasi bıraktı memeyi:))
Canım ben istiyordum zaten 2. yi, ama amh düşük tüp bebek demişlerdi zaten oğlanda da zor şeyler yaşamıştım şimdide korunmayı bırakayım zaten olmaz sonra tedavisine bakarım dedim , bıraktım hemen oldu ben de şok oldum 😂 valla kestim canım dayanamadım 20. Haftada, sütüm azaldı oğlan emdikçe artık göğüs acısına dayanamadım ama çok iyi oldu ya gece uykuları düzene girdi ben bi oh dedim sorma gece sırf memeye uyanıyormuş hiç bişe vermiyorum uyanırsa pışpışlıyorum geri uyuyor😅😅

Canım senı merak ettık ya baya yazardın bırden bıre kayıplara karısınca Allah korusun öldü mu ne dıye endıselendım😁Cok sukur ıyı bebekler ya buyuyup gıttıler. Senın oglun ne yapıyor nasıl
Ahahaha iyiyiz bizde benim oglan yurumuyor hala nörolojiye goturduk iyi dedi ben surekli yurutuyorum belim kopuyor ugrasiyoruz iste hala puturlu yemiyor yerimizde sayiyoruz yani aylardir:)

Ahahaha iyiyiz bizde benim oglan yurumuyor hala nörolojiye goturduk iyi dedi ben surekli yurutuyorum belim kopuyor ugrasiyoruz iste hala puturlu yemiyor yerimizde sayiyoruz yani aylardir:)
Kac aylık kı canım 18.aya kadar yolu var her bebek yasına gırınce yurumez kı. Kendımı ıstıyor yurutmenı. Benım buyuk oglum oyleydı elımden tutardı ılla yurut derdı o zor işte ya eşimle sırayla yuruturduk. Puturlu de bazı öğünlerını puturlu versen zamanla alısır. Aç kalacak dıye dusunme bır öğünden bır sey olmaz. Ya da atıstırmalıklar elıne ver. Öğürüyor mu ne yapıyor puturlu hıc bır seyı mı yemıyor. Ekmek yıyebılıyorsa o da alıstırır puturluye

Kac aylık kı canım 18.aya kadar yolu var her bebek yasına gırınce yurumez kı. Kendımı ıstıyor yurutmenı. Benım buyuk oglum oyleydı elımden tutardı ılla yurut derdı o zor işte ya eşimle sırayla yuruturduk. Puturlu de bazı öğünlerını puturlu versen zamanla alısır. Aç kalacak dıye dusunme bır öğünden bır sey olmaz. Ya da atıstırmalıklar elıne ver. Öğürüyor mu ne yapıyor puturlu hıc bır seyı mı yemıyor. Ekmek yıyebılıyorsa o da alıstırır puturluye
Kendi istiyor yurutmemizi agliyor yirutmezsek. Valla tel sehriye yiyebiliyor iste sadece. Eline veriyorum bazen ama oyle bir boguluyor oksuruyorki korkuyorum artik bazen de atiyor firlatiyor tukuruyor keyfine gore bende biraktim artik bebekken bende oleymisim:) ust yan disler hala cikmadi 4 disi var suan.

Yok cnm denedim ama o da işe yaramıyor bir iki ağzına götürüyor heveslenip sonra yine yemiyor.
Bir şey bilsem de önersem keşke canım 😕
MelodiminEsi MelodiminEsi Akilvar Akilvar minseo minseo S syildizs beni sormussunuz canimlar geldimmm biraz gec oldu ama :)) siz napiosunuz bebisler nasil
Aaa hoş geldin canım 😍 evet merak ettik bir kayboldun pir kayboldun 😄 neyse iyisiniz çok şükür ☺️ Benim oğlan fena ya valla aşırı ama aşırı inat bir bebek. Başa çıkamıyoruz çıldırmak üzereyiz 😕

Yani 3 gün denedim ve sonra kıyamayıp gece mama verme kararı aldım gece dün gece uyanmadı işe yaradımı anlamadım bir de bugün bakalım
Canim bence verme en zor günleri atlatmissin artik zaten vermemek inan daha iyi sabret
Kizlaaaaar ben P Pink0606 eski uyeligimi bulamadim sifresini unutmusum ben geldimmmm nasilsiniz uzun zaman oldu giremedim yurtdisina tasinma cart curt derken baya zaman gecti ay Papatya0593 Papatya0593 hamileymis tebrik ederim cnm
MelodiminEsi MelodiminEsi Akilvar Akilvar minseo minseo S syildizs beni sormussunuz canimlar geldimmm biraz gec oldu ama :)) siz napiosunuz bebisler nasil
Aaa kayıp kız gelmiş 😂 Hoşgeldin diyelim iyiyiz şükür nereye taşındın sen anlat haberler sende 😂

Kendi istiyor yurutmemizi agliyor yirutmezsek. Valla tel sehriye yiyebiliyor iste sadece. Eline veriyorum bazen ama oyle bir boguluyor oksuruyorki korkuyorum artik bazen de atiyor firlatiyor tukuruyor keyfine gore bende biraktim artik bebekken bende oleymisim:) ust yan disler hala cikmadi 4 disi var suan.
Kız benim ki de yürümüyor, benimkinden küçükler bakıyorum sitenin bahçede hep yürüyor bende bozuluyorum😂 ama benim mide öyle hep elimden tutun yürütün beni diyor kurbana kadar yürür diyorum bende, benim ki de hep tembeldi bu emekleme yürüme işlerinde şaşırmıyorum o yüzden 😂😂

X