Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
kızlar safra kesemde taş yada çamur olabilirmiş 😞 ultrason çekilecek moralim bozuldu zaten riskli gebelik geçiriyorum safra kesesi ağrısı çekiyorum sanırım ve ilaç yazarsalar bebeğe zararı olur diye korkuyorum 🥹 çok yoruldum

kızlar safra kesemde taş yada çamur olabilirmiş 😞 ultrason çekilecek moralim bozuldu zaten riskli gebelik geçiriyorum safra kesesi ağrısı çekiyorum sanırım ve ilaç yazarsalar bebeğe zararı olur diye korkuyorum 🥹 çok yoruldum
Rabbim korktuğundan korusun seni ve bebeğini inşallah kötü sonuç almazsın içini ferah tut

Canımmm sonuna yaklaştık hiç canını sıkma inşallah bişe olmayacak. Ne belirti verdi bu sende belki yanlış teşhistir sana da hep olmayan şeyler söylüyorlar ya ondan dedim

Büyük 360 derece dönen ağır mama sandalyesi var evde ama ben bimden aldığımı kullanıyorum. Her yere taşıyorum 😄 daha rahat. Bir de anneme aldım. Orda da kullanıyoruz. Basit olanı daha çok sevdi kızım
evet ikeanın düz modellerinden al diyor insanlar da silmesi vs rahat olur diye :) o ağırlar çok fena ablamda da var taşınmıyor bi yere

Çok geçmiş olsunn :KK43: o safra kesesinin ağrısı fenadır muhtemelen diyet verecek ona dikkat et hamilelikten sonra da aldırırsın komple korkma arkadaşımda da olmuştu normal sorunsuz doğurdu sonra ameliyatını oldu

Mama sandalyesini aldın mı ahhah :KK70: chicconun bu modelini beğendim katlanıyor daEki Görüntüle 3421098
kiz ben pipet fircasina kadar aldim sjsjsjsj dursun evde kullanmayi beklesin oburturlu kendimi enayi gibi hissediyorum asabim bozuluyo fiyatlari gordukce bende chicco aldim ama benim yer sıkıntım yok diye ben biraz rahat bi model aldim Screenshot_20240430_133019_Samsung Internet.jpg

kiz ben pipet fircasina kadar aldim sjsjsjsj dursun evde kullanmayi beklesin oburturlu kendimi enayi gibi hissediyorum asabim bozuluyo fiyatlari gordukce bende chicco aldim ama benim yer sıkıntım yok diye ben biraz rahat bi model aldim Eki Görüntüle 3421115
hhahaha ben mama kaşığı aldım diye arkadaşlarım dalga geçti ben de aynı senin gibi söyledim :KK70: iyi hadi hayırlı olsun canım ben daha dar bir şey arıyorum açıkçası mutfakta yer sıkıntım olur

İkinci dozu 32. Haftadan sonra olursun dedi bana, ondan tereddüt ettim bende
Beni de bugün sağlık ocağından aradılar , ikinci doz için. 20 haftalıkken ilk dozu oldum çok ağır yan etkileri vurdu bana, ateş halsizlik 3 gün çektm. Normalde 2. Dozun günü 3 hafta önceydi unutmuşum . Geç vurulmak daha mı doğru ben de erteliyim en azından bir kaç hafta daha

Çok geçmiş olsun, safra için saf zeytinyağı için diyorlar minik Türk kahvesi yanj bardakları var ya , onun yarısı kadar sabah aç karnına.

Arkadaşlar oksapar kullanan var mı aranızda ? Temmuz annelernden bir arkadaşımız bugün yazdırmaya gitmiş raporu yenilemesini istemişler, kodlar değişmiş eczacı vermemiş . Ben de bugün gideceğim bakalım ne gelecek başıma . Ben ayrıca ücret de ödüyorum ücretsiz hiç alamadım ücretsiz alan var mı ?

hhahaha ben mama kaşığı aldım diye arkadaşlarım dalga geçti ben de aynı senin gibi söyledim :KK70: iyi hadi hayırlı olsun canım ben daha dar bir şey arıyorum açıkçası mutfakta yer sıkıntım olur
ben bide bundan 3 tane aldim sjsjsj kendime kayinvalideme anneme hepsine aynisini aldim park yatagida 3ledim

Bence klasik model yeterli olur ağır hantal olanlar zor olur cek indir kaldır . Umarım bir de otururlar sandalyeye bazı çocuklar asla oturmuyo😃😃
..
Alıştırmak önemli. Sevmiyordu. Oturmuyor ağlıyordu. 7 aylık oturtmaya başlamıştım 11 ay olana kadar zorlandım. 16 aylık oldu. Koşup sandalyeyi gösterip oturmak istiyor. Mama diyor 😄 arkasında koşarak yemek yedirmeye uğraşan arkadaşlar başaramadı. Kullanamadılar. Alışması büyük kurtarıcı oluyor. Misafir gelse çay içerken o da orda oturunca tehlike kalmıyor. Gittiğimiz her yerde mama sandalyesine oturmak istiyor artık 😄

Arkadaşlar oksapar kullanan var mı aranızda ? Temmuz annelernden bir arkadaşımız bugün yazdırmaya gitmiş raporu yenilemesini istemişler, kodlar değişmiş eczacı vermemiş . Ben de bugün gideceğim bakalım ne gelecek başıma . Ben ayrıca ücret de ödüyorum ücretsiz hiç alamadım ücretsiz alan var mı ?
Grupta kullananlar var. Onlar yazacaktır. Ben geçen sene 1 ay kullandım. Sağlık ocağında yazdırdım. Sadece vergisi ödeniyor ilaca para vermedim recete ile aldım. Sistem değişmediyse sağlık ocağı da yazacaktır.

Alıştırmak önemli. Sevmiyordu. Oturmuyor ağlıyordu. 7 aylık oturtmaya başlamıştım 11 ay olana kadar zorlandım. 16 aylık oldu. Koşup sandalyeyi gösterip oturmak istiyor. Mama diyor 😄 arkasında koşarak yemek yedirmeye uğraşan arkadaşlar başaramadı. Kullanamadılar. Alışması büyük kurtarıcı oluyor. Misafir gelse çay içerken o da orda oturunca tehlike kalmıyor. Gittiğimiz her yerde mama sandalyesine oturmak istiyor artık 😄
Yaaa İnşallah. Herkes için en güvenli ve temizi 😃😃

Üzme canını merak etme bir şey olmayacaktır doktorlar ona göre ilaç yazıyorlar hem yeterki tedavisi olsun

X