Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    183
Kızlar hastane takımını nasıl almayı düşünüyorsunuz 10 parçalı olanlardan kesin alınmalı mı kaçar parçadan kaç takım olmalı sizce bakıp bakıp karar veremiyorum en ufak şeyde bu kararsızlık beni çok yoruyor😂
Ben iki tane hastane çıkışı Aldım. Biri Müslin,şundan Wellgro Angel Wings Müslin 5
Diğerini annem aldı penye, o da 5’li. Ben 10’lu almadım. Gerek var mı acaba ?

Eklentiler

• 1000059738.jpg
    1000059738.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar demir ve multivitamini düzenli kullanıyor musunuz?

selam kızlar, gece baldırıma kramp girip uyandırıyor beni. size de oluyor mu? ne yesem içsem iyi gelir acaba? 4-5 kere oldu.

Ben kıyafet dışında daha hiiiiç bir şey almadım 😱😱😱 ama 1 yaşına kadar tüm kıyafetleri hazır 🫠
Kızım iri doğunca 6 aylıkken 5 6 yaş şort giyiyordu 😄 emekledi yürüdü ek gıdaya geçti zayıfladı şimdi 16 aylık ama 3 4 yaş giyiyor. Makine de çekiyor biraz. 1 yaş ve öncesi çok fazla kıyafet almasan iyi olur. Doğduktan sonra kıyafet almak da zevkli oluyor.
Kızlar hastane takımını nasıl almayı düşünüyorsunuz 10 parçalı olanlardan kesin alınmalı mı kaçar parçadan kaç takım olmalı sizce bakıp bakıp karar veremiyorum en ufak şeyde bu kararsızlık beni çok yoruyor😂
5 li takımlar. 2 tane ideal. İlk gün kakası siyah ve su gibi oluyor bulaşır belki ya da terlerse değiştirirsiniz diye 2 tane diyorum. Şapka eldiven çorap oluyor içinde. Yeterli oluyor. Battaniye önlük ağız mendili dışarıdan almıştım.çok daha uygun oluyor. Zaten en fazla 20 25 gün giyebiliyor. Hızlı büyüyorlar.

Kızım iri doğunca 6 aylıkken 5 6 yaş şort giyiyordu 😄 emekledi yürüdü ek gıdaya geçti zayıfladı şimdi 16 aylık ama 3 4 yaş giyiyor. Makine de çekiyor biraz. 1 yaş ve öncesi çok fazla kıyafet almasan iyi olur. Doğduktan sonra kıyafet almak da zevkli oluyor.

5 li takımlar. 2 tane ideal. İlk gün kakası siyah ve su gibi oluyor bulaşır belki ya da terlerse değiştirirsiniz diye 2 tane diyorum. Şapka eldiven çorap oluyor içinde. Yeterli oluyor. Battaniye önlük ağız mendili dışarıdan almıştım.çok daha uygun oluyor. Zaten en fazla 20 25 gün giyebiliyor. Hızlı büyüyorlar.
Ben de senin gibi düşünüyorum 5 li takım aldım iki tane annem de farklı şehirde Müslüm bataniye ve penye battaniye aldı ama renkler tam uymadı ben napsam acaba ☺️

Kızlar günaydın, tetanoz aşısının 2. dozunu olan var mı? Sağlık ocağından kimse aramıyor beni, doktorum da yaptırsan iyi olur dedi ama ne zaman yaptırmam gerekiyor bilemedim

X