Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Bitkisel olana 6.Aydan sonra yaptıran arkadaşlarım vardı. Birşey olmadı şükür. Ama emzirirken bile yaptırma diyen. Dr lar var. Boyaya ne kadar bitkisel deseler de etkiler diye korkarım, hem beyazlar moda oldu artık😅
Canım benim doktor boyayı istemiyor en başından beri

Bana magnezyumu detaylıyı yapan doktor söyledi sgknın karşılamadığı bir ilaçmış ocean galiba, sonra kendi doktoruma indim anlatınca kasılma değil bunlar gerek yok ama ilerde kasılma olursa bacaklarda diye sgknın karşıladığı bir ilaç yazdı 😀 buna gerek yok sgknın karşıladığı var dedi valla iyi adam ya
Ben soda içince de rahatlıyorum. Magnezyum etkisi var 😄

En son 7 sene once yapmistm
Eğer tetanoz aşısı yaptıracaksınız uğrayın bir an önce kayıt etsinler bence. Bazen unutuyorlar sanırım bende anlamadım başta aradılar bu sefer hiç aramadılar ben kendim bildirdim
Sadece şampuan mi setini mi aldınız birde ne kadar dı fiyati
Dün indirimde yakaladım sepette 561 liraya denk geldi. Şampuan yağı ve pişil kremi üçlü paketti

selam kızlar, gece baldırıma kramp girip uyandırıyor beni. size de oluyor mu? ne yesem içsem iyi gelir acaba? 4-5 kere oldu.

Onuda katlanabilir olanlardan aldım ben yerim olmadığı için ☺️
Benim de pek yok o yüzden ben de öyle düşündüm ama şimdi şu modele bir takıldım bir de videolar görüyorum kucakta yıkıyorlar çok ☺️

Eklentiler

• IMG_4227.jpeg
    IMG_4227.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar hastane takımını nasıl almayı düşünüyorsunuz 10 parçalı olanlardan kesin alınmalı mı kaçar parçadan kaç takım olmalı sizce bakıp bakıp karar veremiyorum en ufak şeyde bu kararsızlık beni çok yoruyor😂

X