Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Sagdakı bugune ait artımed soldaki dune ait vision marka test
Evet canım doğru diyorsun. Şu ana kadar sadece prilamla devam ettik ama ben artık onu da bırakmayı düşünüyorum faydasının olmadığını düşünerek.
Ayyy çok zor gerçekten ya anlıyorum sizi bazı kadınların böyle zor geçiyor ama mümkün olduğunca doktor tavsiyesine uyun canım çalışan arkadaşlar mecburen içmek zorunda zaten benim ablamda içmişti 😑

Şimdi hemşireye yazdım kuzum rennie içtim ben diye. Bakalım ne cevap verecek. Forumda da biraz baktım ilk üç ayda içen var. Şurubu daha çok öneriliyor sanırım. Olmadı eşime şurubunu aldırırım. Evet ya bu gece ben de prilam içmicem. Dün prilamdan sonra kusmaya başladım. Bir faydası yok gibi hissediyorum ben de. Senin de kötü geçmiş gecen 😔
Ben de merak ettim cevabını bakalım ne diyecek cidden. Gaviscon'u son ayları boyunca kullanan çok arkadaşım olmuştu yanma şikayetiyle ama ilk zamanlar ben duymamıştım dediğim gibi. Gece zordu da uyanınca da hiçbir şey daha kolay olmadı. Artık uyumadığımız her an bununla yaşayacak gibiyiz. Sen haftaya işe başlayacak mısın? Bu hafta izinliydin diye biliyorum?

Canım bırakma doktora sor
Doktor şey demişti başta. Gece yatmadan iki tane al ama baktın ki rahatlatmıyor 2 tane de gündüz alabilirsin. Şimdi desem ki bana faydası yok gündüz de alın diyebilir. Ama onu da nasıl yapayım yani işe gelirken çok çok zor :KK43:

Doktor şey demişti başta. Gece yatmadan iki tane al ama baktın ki rahatlatmıyor 2 tane de gündüz alabilirsin. Şimdi desem ki bana faydası yok gündüz de alın diyebilir. Ama onu da nasıl yapayım yani işe gelirken çok çok zor :KK43:
Ya daha kötü olursun canım uyku yapıyor evet ama en azından bulantı dan iyidir

Salı ve persembe gunu kan alıyorlar sadece yanı sistem biraz farklı o yuzden el mahkum evde bekliyprum
Anladım canım özele gitme imkanın varsa hiç durma hemen çıkıyo sonuç valla benim eşim de ortalarda yoktu bindim taksiye gittim özelde verdim kan testimi duramam ben çatlarım☺️

Yani salı günü git tabi ki belki keseyi görür ama öncesşnde beta baktır ki emin olasın
Belliki gec yumurtladım ondan geciyor dun baya uzun süre agrı cektim bugunde sag bacagıma vurmaya basladı kist falan olmasında artık gebelik olusmuyor onu gördüm 3 yıldır insanız ya işte yinede acaba diyor

prilamı bırakmak için doktora sormana gerek yok. evet sorarsan sabahta iç diyecek hatta günde 4 e çıkartıyorlar. ama ayakta duramazsınız günde 4 içseniz. dün ebe arkadaşıma sordum mide bulantısı hapı DRAMAMİNE varmış. belki sana daha iyi gelir. doktoruna prilam çok uyku yapıyor ve mide bulantılarım geçmedi. dramamine kullanabilir miyim diye sor bence. belki iyi gelir. tavsiyemdir.

Kızlar dün akşam üzeri başlayan ve sabaha kadar beni mahveden bi baş ağrısı yaşadım . gece boyu uyandım . ilaç içememek çok zor. baş ağrısı daha fenaymış. doğal yolla bi çözümü yokmu bu baş ağrısının acaba ? :confused:
parasetamol alınıyor diye biliyorım ben bir kez parol almak zorunda kaldım grip gibiydim

prilamı bırakmak için doktora sormana gerek yok. evet sorarsan sabahta iç diyecek hatta günde 4 e çıkartıyorlar. ama ayakta duramazsınız günde 4 içseniz. dün ebe arkadaşıma sordum mide bulantısı hapı DRAMAMİNE varmış. belki sana daha iyi gelir. doktoruna prilam çok uyku yapıyor ve mide bulantılarım geçmedi. dramamine kullanabilir miyim diye sor bence. belki iyi gelir. tavsiyemdir.
Aynen asla ayakta duramam. Dramamine'nin içeriğine bakayım canım bi farklı bir içerikse iyi gelebilir belki de dediğin gibi. Bu mesajı gördün mü edahandro edahandro ?

Aynen asla ayakta duramam. Dramamine'nin içeriğine bakayım canım bi farklı bir içerikse iyi gelebilir belki de dediğin gibi. Bu mesajı gördün mü edahandro edahandro ?
yani bence doktoruna sor şans ver . ben ebe arkadaşıma danıştığımda prilam hiç bir işine yaramaz diyip bunun ismini verdi. ama benim kusmam falan yok akşamları az miktarda bulanıyor sadece o yüzden almadım hapı.

X