Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
şimdi doktordan çıktım. Bebişim yine dönmemiş. Sıkıntı yok zaten yine sezeryan olcaksın dedi. Aşırı hareketliydi bi ölçü alamadık yani. Dedim normaldede öyle hareketli olduğu için ağrılarım çok oluyor dedim. Doktor karnın taş gibi olursa ağrın geçmezse mutlaka acile gel dedi. Ama ben alttan muayene olmaktan korktuğum için acile gitmiyorum 😂 32+4 teyix kilomuz 2200 olmuş oysaki 2 hafta önce özele gitmiştim orda 1700 çıkmıştı acaba gerçekten doğrumu kilosu bu kadar hızlı kilo alabiliyorlarmı
Herşeyin yolunda olmasına sevindim hellocum seninle aynıyız bizde 32+6 yiz bugün😇🤗 geçen hafta çarşamba gittim bende kontrole 2200 dedi 2 kilo falan bu civarlar bu haftalarda beklediğimz kilo dedi Dr olcumden cihazdan kaynaklı farkedebiliyor ama bu haftalardan sonra zaten asıl kilo durumu gelişimi haftası oturmaya başlıyor. Demek ki en hareketli zamanları valla bizde ilk nst ye girdik köşe kapmaca oynadık resmen durduramadik elimle tutturdu artık en sonunda hemşire 🤣🤣

Kizlar iki gündür kahvaltıdan sonraki sekerim 160.165 çıkıyor geri kalan sekerim iyi 2 gün sonra kontrolüm var acaba doktor ne diyecek nasil dengeliycem bu sekeri:KK43:
Bernacim günaydın kahvaltıdan sonra yarım saat yürümeni tavsiye ederim bak şekeri en net düşüren yürüyüş hareket tokluk şeker sınırı ilk 1 saat için 140 çünkü biliyorum çok zor ama bebeğin için yapmalısın yediklerini dikkat etmelisin inan düşüyor bu ikisini yapınca

Bernacim günaydın kahvaltıdan sonra yarım saat yürümeni tavsiye ederim bak şekeri en net düşüren yürüyüş hareket tokluk şeker sınırı ilk 1 saat için 140 çünkü biliyorum çok zor ama bebeğin için yapmalısın yediklerini dikkat etmelisin inan düşüyor bu ikisini yapınca
Akşamlar yürüyorum canim sabah ta rutinime ekliyim böyle yükselince cok korkuyorum rabbim onlar korusun

Ben varım dün akşama kadar agliyordum yetmiyorum bebek doğunca yetebilecek miyim diye agrilarim oluyordu bugün daha iyiyim o hormonlardan kaynaklanıyor canim
Lohusalık şimdiden başladı mı yoksa ☹️ ya da doğumdan sonra daha beteri mi geliyor 🙈😂
Ben geçen hafta böyleydim modum hiç yoktu bu hafta biraz iyiyim ama zaman zaman yine düşüyor 😞
Gerçekten bir günümüz bir günümüzü tutmuyor, fiziksel olarak da öyle bir gün hiçbir şey yapmadan aşırı yoruluyorum sonraki gün 10 bin adım bana mısın demiyor… ama bu moral motivasyon bir iyi bir kötü dalgalı olunca her şeyi etkiliyor ☹️

Biz 2 haftada bir kontrole düştük artık ve nst ye de girdim. 34. Haftadayim. Sezeryan için tarih veren oldu mu, Mayıs sonu diye konuştuk ama net tarih vermedi doktor
Benimki 13 haziran diyoruz
Kizımın 03.06
Oğlumunda 13.06 olsun istedik🙈

Tahmini sanırm sezeryanları 38 den sonra alıyorlar. Bende şuan 32+4 üm. Bakıyorum tarihlerinize mayıs sonu haziran başı olanlar şuan hep 34 haftalık. O zaman banada haziran ikinci haftası der :KK43: keşke biraz daha önce dese daha çok varmış nasıl dayancaz
Vallaha benim 31 haftalık düşün daha 🤣🤣13hazirana çekti bana
38den sonra daha garantili olur diye herhangi bir sıkintın yoksa bazı dr erken önermiyor mesela
Oyüzden tamam benim kızım 36+6oldu nefesim çok daraldı kilosuda yerindeydi dedim beni alın ben dayanamıyorum öyle aldılar

İlk bebeğimdede sabırsızdım aslında hamileliğim çok güzel gidiyordu taki son 2 haftama kadar son 2 hafta hergün ağlamıştım ben doğurmak istiyorum diye. Psikolojim bozulmuştu 37 de almıştı doktor 😅 benim bünyem dayanıklı değil galiba taşıyamıyorum. Hamileliği sevmiyorum
aaa aynı durum yaşamışız 🤣

38den sonra daha garantili olur diye herhangi bir sıkintın yoksa bazı dr erken önermiyor mesela
Oyüzden tamam benim kızım 36+6oldu nefesim çok daraldı kilosuda yerindeydi dedim beni alın ben dayanamıyorum öyle aldılar
Ay ben de öyle istiyorum Joum kilosu yerine gelsin doğsun valla çok zorlanmaya başladımm

Akşamlar yürüyorum canim sabah ta rutinime ekliyim böyle yükselince cok korkuyorum rabbim onlar korusun
Korkma olmaz Rabbimin izni ile ben özellikle kahvaltı sonrası yürüyorum hem çok iyi geliyor gerçekten vücuda psikolojik olarak da beni rahatlatıyor kahvaltıni yap hiç toparlama bile mutfağı direk çık amin hepimizin kimi korusun Rabbim

Günaydın kızlar 🙏🏻🙏🏻 gece uyurken bi sey farkettim normalde bacak arama yastık koyardım yinede rahat edemezdim simdi o yastıgı kafamın altına koyup yan yatıyorum iki gündür daha iyi uyuyorum yani kafamızın yüksekte olması daha iyi geliyor sanki bi deneyin isterseniz

Merhaba, doğum yapacağınız hastane ile doğum fotoğrafçısı ve organizasyon konusunu görüştünüz mü? Kaçıncı haftada ayarlanıyor acaba bunlar

Ben de 31. Haftadayım 40. Haftayı beklersek 4 temmuz oluyor. Ama doktor 25-26 haziran gibi alırız dedi. Sana niye öyle erken demişler ben de daha erken istiyorum😂

• Komik
Reactions: Jou
X