Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 96 49,2%
  • erkek

OY: 92 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    195
Kızlar biraz komik bir şeyden bahsedeceğim ama yaşayan tek ben değilmişim forumda da var yazan, hatta youtube’da bir doktor bu konu ile ilgili video da çekmiş😂 konu şu ki hiç karnınızdan ‘çıt’ sesi duydunuz mu? Belki sizden de yaşayan birileri vardır. Karnından değildir belki diyeceksiniz ama gece uzanırken sessiz ve hareketsiz olduğum bir anda bebek hareket edince duydum bu sesi başta çok garipti 🤣

Kızlar biraz komik bir şeyden bahsedeceğim ama yaşayan tek ben değilmişim forumda da var yazan, hatta youtube’da bir doktor bu konu ile ilgili video da çekmiş😂 konu şu ki hiç karnınızdan ‘çıt’ sesi duydunuz mu? Belki sizden de yaşayan birileri vardır. Karnından değildir belki diyeceksiniz ama gece uzanırken sessiz ve hareketsiz olduğum bir anda bebek hareket edince duydum bu sesi başta çok garipti 🤣
Aaaa ben hiç farketmedim🤭

Bennnn şıp fiye sanki su sesi geliyor bebeğin hareketi ile birlikte oluyor ama söylesem inanmaz kimse diye söylemedim hiç

Biz 2 haftada bir kontrole düştük artık ve nst ye de girdim. 34. Haftadayim. Sezeryan için tarih veren oldu mu, Mayıs sonu diye konuştuk ama net tarih vermedi doktor
Bana 3 hafta sonra gel dedi cuma günüydü kontrolüm.ne tarih ne nst istedi benden.ama tahminim haziranın 10-12 si alırlar sez olacak çünkü bayramdan 3-4 gün öncesi ayaklanırım diuee düşünüyorum bayrama kadar
Herkes böyleymiş yaşayan ben de kimseye diyemedim başta 😂
Aynen ben de tek bende oluyor sanıyorum 🤣🤣

Bana 3 hafta sonra gel dedi cuma günüydü kontrolüm.ne tarih ne nst istedi benden.ama tahminim haziranın 10-12 si alırlar sez olacak çünkü bayramdan 3-4 gün öncesi ayaklanırım diuee düşünüyorum bayrama kadar

Aynen ben de tek bende oluyor sanıyorum 🤣🤣
Bu platformun güzel yanlarından birisi de bu işte 🤣

• Beğen
Reactions: Jou
Biz 2 haftada bir kontrole düştük artık ve nst ye de girdim. 34. Haftadayim. Sezeryan için tarih veren oldu mu, Mayıs sonu diye konuştuk ama net tarih vermedi doktor
Ben de 34. Haftadayim.
Bana 1 haziran demişti 3 hafta öncelikle muayenede.
Bu perşembe tekrar gidicem sorarım yine
Bakalım hayırlısı inşallah

Tahmini sanırm sezeryanları 38 den sonra alıyorlar. Bende şuan 32+4 üm. Bakıyorum tarihlerinize mayıs sonu haziran başı olanlar şuan hep 34 haftalık. O zaman banada haziran ikinci haftası der :KK43: keşke biraz daha önce dese daha çok varmış nasıl dayancaz

• Beğen
Reactions: Jou
Tahmini sanırm sezeryanları 38 den sonra alıyorlar. Bende şuan 32+4 üm. Bakıyorum tarihlerinize mayıs sonu haziran başı olanlar şuan hep 34 haftalık. O zaman banada haziran ikinci haftası der :KK43: keşke biraz daha önce dese daha çok varmış nasıl dayancaz
Bebiş ne kadar anne karnında kalırsa gelişimi ve sağlığı için o kadar iyi🙏
Evet zor hamilelik, yaşayan bilir herşey toz pembe değil,insan hemen kucağına almak istiyor ama sağlıkla kavuşun da ha iki hafta önce ha iki hafta sonra geçer zaman 🌼 sağlıkla kavusalim hepimiz, yoksa inan bana da çok zor. 😔

Bebiş ne kadar anne karnında kalırsa gelişimi ve sağlığı için o kadar iyi🙏
Evet zor hamilelik, yaşayan bilir herşey toz pembe değil,insan hemen kucağına almak istiyor ama sağlıkla kavuşun da ha iki hafta önce ha iki hafta sonra geçer zaman 🌼 sağlıkla kavusalim hepimiz, yoksa inan bana da çok zor. 😔
İlk bebeğimdede sabırsızdım aslında hamileliğim çok güzel gidiyordu taki son 2 haftama kadar son 2 hafta hergün ağlamıştım ben doğurmak istiyorum diye. Psikolojim bozulmuştu 37 de almıştı doktor 😅 benim bünyem dayanıklı değil galiba taşıyamıyorum. Hamileliği sevmiyorum

Sırt kaburga ağrısı için yaptığınız ya da önerdiğiniz bir şey var mı hanımlar, vücudumu artık tanıyamıyorum. Benim değil gibi, her gün farklı bir yeri gıcırmaya başlayacak gibi ama sırt kaburga ağrım çok fena 🥹
Ben magnezyum ve soda içiyorum bir de hep aynı pozisyonda kalmamaya çalışıyorum. Sürekli kıpırdıyorum sağa sola yoksa çok batıyor

Aaaa çok enteresan neden oluyormuş peki? 😁
Spagetti ben bugün 35+1im bebişin kilosu bi hafta önden gidiyor. Doktor. 19-25 mayıs arasına tarih verdi. En son kontrolde 25ine kalmaz dedi 💕

Bende 32 deyim bizimde hazirsn 11 inde 38 oluyor . İster 11 i ister 14 u dedş bayramdan sonraya bırakmıyacam dediş bnımkide. Gunu ıkı hafta kala söylersşn dedi daha 6 jaftsm var. Uyuyamıyorum hiç zamn nasıl geçecek bilmm 4 den beri uyanığım

X