Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
Ye ama abartmadan 🙈 ben ki hamur işine bayılırım çok da duskundum şimdi ekmeği nerdeyse hiç denecek kadar aza indirdim ama ben mecburum tabi, şekere yakınlığım var dikkat etmezsem çok yükseliyor benim, sizin öyle bi sorununuz yoksa tadını çıkartın valla ohhh ☺️☺️
Şeker problemim hiç yok canım ama gebelikte ne yok dersen o çıkar dedi doktor o yüzden birazda kendimi tutmak istiyorum

3 4 ay sonra dökülmeye başlıyor 🫤 hamilelikte dökülmeyen gürleşen şaçların bir bedeli oluyor malesef 🥲 benim çok gürdü normalde de kalın telli saçlarım alnımın iki tarafından içeri doğru 2 parmak kadar kelleşmişti baya derim görünüyodu ama dökülen geri geliyo şuan kafamın içi çok fazla bebek saçla dolu. Şampuanda çabuk çıkardı saçları. Dökülme geliyo geçiyoda her yerden saç toplamak cinnetlik gerçekten
Dökülmeye çok çare yok o zaman aslında ama besleyici bi şampuan almak gerek sanırım, bioxinlere bakayım bende

Ay vallahi bnde kız hissediyor ve istiyorum inşallah yedim yattım hemen şimdi yemek yedikten sonra tatlı bir yorgunluk uyku geliyor bana.
Doğru söylüyorsun yaş altına sığınıp baskı yapar gbi davranılmamalı
Benim de kız dedi doktor canm bende cok uyuyorum belki senin de kızdır:))

Yaa almamak için direniyorum ama alıyorum elimde değil valla 😀kilodur alınır verilir inşallah 😀çok takmayalım
Amann aynen canm veririz yaaa sağlık olsun 🤩🥰
selam kızlar ikili tarama testim temiz çıkmış doktorum aradı gayet iyi dedi. Ölçümleri de normaldi çok şükür 🙏 bende 35 yaşındayım başka test önerir mi bilmiyorum haftaya gidince konuşucaz.
Maşallah canm güzel çıkmasına sevindim başka önermz bence baksana güzel çıkmış
Bilmiyorum ki cnm siz bilirsiniz de demedi Yani , tekrar yaşa şimdi stresi bi daha işin yoksa.dua edin ne olur :KK43:
Dua ederiz elbet tatlmm ama içini ferah tut inan bişey çıkmayacak

Evet cnm biraz baktım ama kiminde iyi yorumlanmış kiminde riskli gibi kafam iyice karışacak bakmayı bıraktım anlaşılmıyor.bir de bu değerler tek başına bir anlam ifade etmiyor da diyorlar.bakalım hepimizde inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırız.🤲
Bence fe bakıp kafa karıştırmayın canm
Allah korusun kötü olsa zatn doktor arardı
İyidir 🥰🙏

Sorma kuzum dünden beri cnm sıkkın cidden saldı bize bu testi yaptırın diye şimdi de stress
Bak bebeim 2 li güzel çıktı senin sonuçta
Onu garanti olsun diye yaptırıyor sanrm yani bişey çıkacağı için değil
Evet stres yapman normal ama inan boşuna bak bebeği de etkiliyorsun annesi
🥰

Bak bebeim 2 li güzel çıktı senin sonuçta
Onu garanti olsun diye yaptırıyor sanrm yani bişey çıkacağı için değil
Evet stres yapman normal ama inan boşuna bak bebeği de etkiliyorsun annesi
🥰
Komisyon falan alıyor olabilir Yani büyük ihtimal ama ne bileyim insan iyi çıkmışken başına iş alıyor tekrar

Selam kızlar nasılsınız bayadır giremedim. Çok şükür iyiyim sadece akıntım devam ediyor Dr tekrar fitil verdi onu kullanıyorum. Onun dışında karnım baya gözle görülür durumda artık ve 1 haftadır da kıpırtılarını hissetmeye başladım 💙 16. Haftam bitiyor bu pazar 17.haftaya gireceğim inşallah 🧿
Canım senin ilk gebelik miydi, ikinci mi bende 15 in ortalarındayım henüz birşey hissetmiyorum. Doktor ilk gebeliklerde 18-22. Haftalar arası bekliyoruz hissetmenen normal dedi

X