Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
Pheebs Pheebs cnm burdamısın sana bırsey sorucam doğumdan sonra sen hangı şampuanı kullandın dökülme azal sın dıe ikimizde tekrar anne olucaz eylül gelmeden alayım dıyorum şampuanı 😂😂😂
Bioxin lacivert bir şişe canım eczaneye erkek tipi saç dökülmesi için dersen verir en son 3lü paket 250 tl idi 👌🏻

Kızlarda basen genişliyor diyorlar canım kızmı seninki olsun olsun bozma moralini gidiyor sonra kilolar

Ayy benim de basenlee genişledi ama ben hareketsizliğime bağlıyorum. Doktor riskten dolayı hareket yasaklamıştı bana.cinsiyet daha öğrenemedim. En son gittiğimm de yüz üstü kapaklanmış haldeydi.çikolata da yiyip gittim ama hiç hareketine denk gelemedim ben:KK43:((

Bioxin lacivert bir şişe canım eczaneye erkek tipi saç dökülmesi için dersen verir en son 3lü paket 250 tl idi 👌🏻
Tm dır alıp kenera koymam lazım sımdıden kı doğumdan sonra kullanırım işe yaradımı sende

YouTube den açıp değer aralığına bakın doktorlar anlatıyor karşılaştrma yapmış olursunuz
Evet cnm biraz baktım ama kiminde iyi yorumlanmış kiminde riskli gibi kafam iyice karışacak bakmayı bıraktım anlaşılmıyor.bir de bu değerler tek başına bir anlam ifade etmiyor da diyorlar.bakalım hepimizde inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırız.🤲

Evet cnm biraz baktım ama kiminde iyi yorumlanmış kiminde riskli gibi kafam iyice karışacak bakmayı bıraktım anlaşılmıyor.bir de bu değerler tek başına bir anlam ifade etmiyor da diyorlar.bakalım hepimizde inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırız.🤲
İnşallah canım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🤗❤️

Merhaba hanimlar 🌸 bende bir süredir okuyordum aslında mesajlarınızı ama yazamadim bir türlü. Tüp bebekle hamile kaldım. 14+6 yım doktorum %70 kız dedi çok heyecanlıyım bende kız hissediyorum ama kesin denmediği için hala emin değilim. 15 gün sonra kesin belli olur dedi :)

Kızlar çok dökülüyor mu saç ya :KK43: birde doğumdan sonra hemen mi dökülüyor geçiyor dimi :KK43:
3 4 ay sonra dökülmeye başlıyor 🫤 hamilelikte dökülmeyen gürleşen şaçların bir bedeli oluyor malesef 🥲 benim çok gürdü normalde de kalın telli saçlarım alnımın iki tarafından içeri doğru 2 parmak kadar kelleşmişti baya derim görünüyodu ama dökülen geri geliyo şuan kafamın içi çok fazla bebek saçla dolu. Şampuanda çabuk çıkardı saçları. Dökülme geliyo geçiyoda her yerden saç toplamak cinnetlik gerçekten

Bende yay burcuyum kızlar ☺️
Oğlum akrep olacak
İlk göz ağrım oğlum da kova

Yay kızları çok inatcı ince düşünceli özgürlüğüne düşkün ailesine bağlı akıllı olur ☺️
4.5 yasında yay kızım beyaza bu siyah diyorsa asla beyaz dedirtemezsin oyle inat ve istedikleri olsun diye direten bir cocuk ama cook sevimli, akıllı, eglenceli ve sohbeti keyifli bir cocuk (tabi ki huysuzlugu tutmadıgı zamanlarda) öyle zamanlarda dünyayı dar ediyor bize😅 simdi 3.sü de yay gelecek bizim bakalım kız mı erkek mi bu kez

Yaa bende işte hamur işlerine çok yöneldim
Ye ama abartmadan 🙈 ben ki hamur işine bayılırım çok da duskundum şimdi ekmeği nerdeyse hiç denecek kadar aza indirdim ama ben mecburum tabi, şekere yakınlığım var dikkat etmezsem çok yükseliyor benim, sizin öyle bi sorununuz yoksa tadını çıkartın valla ohhh ☺️☺️

X