Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
Kızlar 14+3 bugün. Çok fazla baş ağrısı var 3 gündür özellikle bu saatler tavan yapıyor.

Hiç ağrımazdı böyle, var mı sizde de benzer durum?? :KK43:
Ben 2 gün öncesine kadar 2-3 gün boyunca baş ağrısı yaşadım canım kan hacmi arttığı için diyorlar ama bilemem tabi

Saol cnm, doktor yaştan dolayı yaptır diye net diyince fiyat alıcam bugün, büyük ihtimal pahalı fiyat gelecek ama napayım elimiz kolumuz bağlı,
Umarım çok güzel sonuçlar gelir,kaçıncı haftada yaptırdın sen cnm
Ben tam 12 haftalıkken yaptırdım, doktorunla anlaşmalı olursa biraz daha düşürüyorlar fiyatı, benim de yarın öbür gün çıkar heralde sonucum, bu bekleyişler ister istemez geriyor, Allah hepimize çok güzel haberler alabilmeyi nasip etsin, hamileliklerimizi sağlıkla mutlulukla geçirelim inşallah 🤲

Yaa almamak için direniyorum ama alıyorum elimde değil valla 😀kilodur alınır verilir inşallah 😀çok takmayalım
Kiloya hiç takilmiyorum da ben, yani takilacak kilom da yok ama şeker yatkinligim var mesela, hamilelikte fazla hamur işi, tatlı, makarna, pilav vs önerilmiyor, ona dikkat edin kızlar, onda sorun olmazsa kilo dediğin gibi alınır verilir.

Bende yay burcuyum kızlar ☺️
Oğlum akrep olacak
İlk göz ağrım oğlum da kova

Yay kızları çok inatcı ince düşünceli özgürlüğüne düşkün ailesine bağlı akıllı olur ☺️
Bende yay burcuyum 13 Aralık
İki oğlumda aralık doğumlu 1Aralık -25 Aralık
Yay ve oğlak

X