Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Seni o kadar iyi anlıyorum ki, pes edecekmiş gibi olduğunda ama başka çaren olmadığında daha da güçleniyorsun, biz de gurbetteyiz bir tek kv gelebildi, o bile büyük nimet.. ah bu kızçelerr 😬🩷🩷 evet evet sen onu biraz daha zaman geçince iç 😬 neredesin bu arada??
Ben Avustralyadayım Türkiyeye uçakla 24 saat o kadar uzak ki insan hadi diyince de gidip gelemiyor malesef. Keşke yakın olsa… Sen neredesin?
Bu aralar kasılmalarım çok sık olmaya başladı. Demin bebek o kadar sert hareket etti ki o baskıyla az bişey altıma kaçırdım 🤦🏼‍♀️ doğum çok yakın gibi hissediyorum 🥰 Allahım hepimize dayanma gücü versin zaman azaldıkça sabırda kalmıyor insanda.

Benımde iki gğndğr geceleri sancım var ya. Salı kontrolum var. 34+3 üm bugün. Karnım resmen ön tarafta toplandı füze gbi şuan . Bebekde geceleri aşırı hareketlı . Ben hiç uuyıyamıyorum sizin uykular nasıl ??
Ay bende uykuya dalana kadar cok mucadele veriyoruum ya. Hele sabah uyandıgım zaman ne taraftan uyandıysam oraya toplanmış tas gibi oluyor

Teşekkürler ☺️
37.haftada ayrılacağım 13 hazirana denk geliyormuş. 32. Hafta çalışabilir raporumda öyle yazıyor. Ama çok şükür yöneticim anlayışlı haftada 2 gün gidiyorum ofise artık. Adam halimi gördü acıdı 🙈
Canım çalışabilir raporunda 37 yazar ama sen doktora gidip istedigin haftada izni başlatabilirsin. Kağıttakine takılı kalma. Doğumdan sonrasına eklemek istiyorsan bilemem ama istedigin zaman ayrılabiliyosun 37 olmadan bilmeni isterim 🙂

Canım nasılsın bebiş nasıl mesirmacunu mesirmacunu
Kızına kavustun mu bestecim B bessste
Henüz kavuşmadık ufak bir enfeksiyon atlattı. 2100 gram oldu parmakla besleme denemeleri yapıyorlar pazartesi tahlilleri varmış çarşamba sanırım netleşir artık kızım yaramazlık yapıyormuş şikayet ediyorlar artık 😂

Selamlar arkadaşlar . Daha 30. Haftasına yeni girmiş biri olarak size danışmaya geldim 😊benim beyaz akıntım var ve yoğunluğu arttı ve arada sulu akıntı da oluyordu. Doktora söylediğimde azitro antibiyotik ve Donaxyl isimli fitil verdi. Akıntının türü nedir enfeksiyon var mıdır diye test yapmadıgı için ben korkuyorum acaba fitili kullanmam zararlı olur mu? Lekelenme yapar mı diye. Başlarda çok sıkıntı çektim çünkü bı konulardan korkum var o yüzdn. Kan sulanrıcı iğne de kullanıyorum her gün. Daha önce bu tarz fitil kullanan var mı ne yapmalıyım sizce ?

Kızlar bugün kontrolüm vardı nstyede girdim beebğin hareketleri güzel dedi. 1 hafatlık geriliğin hala devam ettigini söyledi ama bunun bi sorun olmadığını bazen böyle olabilecegini söyledi kilosu 2 buçuğu geçmis güzel dedi ( 36+4) benimle aynı haftalarda olan varmı bebişi kaç kilo acaba durumu nedir ?? 🫠😍 herşey yolunda dedi
Ben de bugün girdim doktora.36+4 kilosu 2 buçuk çıktı 😒 endişe duyuyorum ben de inşallah geç döllenme falandır, iyidir inşallah. Rabbim korusun

Kızlar 36.haftada kilosu 2 buçuk. Bir tık az dedi doktor. Sizinkiler bu haftada nasıllar?

X