2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ya kan sulandırıcı iğnenin yeri bugün inanılmaz ağrıdı morardı ve şişti şuanda da ağrıyor göbeğime yaptım sıkıntı olur mu 6 haftalık gebeyim sizlerde de morluk ve şişme oldu mu
Canım iğneyi yapmadan önce vuracağın yere kolonya dök iğneyi vurduktan sonrada baskı uygulama hiçbir şekilde böyle yaparsan morluk olmaz

Merhaba bende oksapar kullanıyorum vurduktan sonra hafif bastırıyorum 30 sn kadar sonrasında bi kaç dakika buz tutuyorum. Morluk olmuyo sadece iğneyi vurduğum yer nokta kadar kızarık oluyor bilginiz olsun ☺️
Ben hiç birşey yapmıyordum olsalar ile birlikte Protestan dex de vuruluyordum hergün yer kalmamıştı göbeğimde hiç müdahale etmiyordum ocsalara çok şükür ne morardı karnım ne de sertleşmişti.

Ben hiç birşey yapmıyordum olsalar ile birlikte Protestan dex de vuruluyordum hergün yer kalmamıştı göbeğimde hiç müdahale etmiyordum ocsalara çok şükür ne morardı karnım ne de sertleşmişti.
Demek her cilt farklı canım bende iki iğne vuruluyorum, diğeri bişe yapmıyo ama oksaparı kullandıktan sonra buz tutmazsam göbeğimin yarısı mosmor oluyo resmen🙄 ilk başta bişe yapmoyodum çünkü çok fena olmuştu.

Kızlar merhaba nasılsınız napiyosunuz ?Size sorum olucak imom kullanıyorum aciktiriyor ve karnımı ağrıtıyor benim gibi olan var mı?

Kızlar günaydın 8. Haftama giricem pazartesi ama dün üşüttüm sanırım burnum tıkalı kulaklarım tıkalı böyle yaşayan var mı ve ne yapabiliriz bilgisi olan var mı acaba?

Kızlar günaydın 8. Haftama giricem pazartesi ama dün üşüttüm sanırım burnum tıkalı kulaklarım tıkalı böyle yaşayan var mı ve ne yapabiliriz bilgisi olan var mı acaba?
Bir haftayı geçti hastayım burnum akıyor geniz akıntım var hatta kusmamın sebebi geniz akıntılarım ama ne yapabiliyoruz hiç bişey sadece ateşim yükselirse parol kullanabiliyorum o kadar yatıp dinlenmek dışında bişey elden gelmiyor

Benim pgt li embriyom 3aa dı şimdi 10+6 yız en son pazartesi doktora gittim kalbi kese normaldi bebeğin ölçümü fln sadece zamanında yerleşme kanaması olmadığım için o kanama içerde ince hat gibi küçük birikmiş doktor Bi problem yok dedi bunu sadece 1 değil 2 özelde doktora giderek teyit ettirdim haftaya salı tekrar doktora gitcem yinede ikili test yapılacak tekrar bilgi veririm istersen
Benımde donmuş embrıyom 3 lerde tam bılmıyorum Dıger çift embrıyom da 3 lerde kalıtesı ama o ıyı olmadıgı için 2. Denememde tekrar opu yapılmıştı Doktor Hepsıne yapalım derse hepsıne yaptırıırım yoksa tekıne yaptırırız zaten.

Ben kürtaj olmadım kendim düşürdüm zaten bebek olusmamisti 7.hafta olmasına ragmen. Bir süre düşünmüyorum transferi , düşükten sonra eşli kromozom ve trombofili verdik. Henüz çıkmadı sonuçlar. Eğer sonuçlar iyi gelmez ise kalan embriyolara genetik düşünüyoruz, temiz çıkarsa kendimiz denemeyi düşünüyoruz bir süre. Ben tedavi ilaçlarından arınmak ve belki tüplere faydası olur diye sülük yaptırdım dün. Daha önce başka bölgemde faydasını görmüştüm. İnşallah bu sefer de olur. Elimizde olan birşey değil maalesef sağlıksız gebelikler sonlanıyor bir şekilde Rabbim bir daha yaşatmasin 🌸
Amın canım aynen oyle bızım elımızde olan bırsey degıl ama tup bebek doktorlarıda basta ne gerekıyosa yapmalı uygun bı ıslem degıl sonucta

Benımde donmuş embrıyom 3 lerde tam bılmıyorum Dıger çift embrıyom da 3 lerde kalıtesı ama o ıyı olmadıgı için 2. Denememde tekrar opu yapılmıştı Doktor Hepsıne yapalım derse hepsıne yaptırıırım yoksa tekıne yaptırırız zaten.
Bence hepsine yaptır hangi kalite tutar belli olmaz ben 4aa tutmadı 3aa nasıl tutacak dedim sonra tuttu

Bir haftayı geçti hastayım burnum akıyor geniz akıntım var hatta kusmamın sebebi geniz akıntılarım ama ne yapabiliyoruz hiç bişey sadece ateşim yükselirse parol kullanabiliyorum o kadar yatıp dinlenmek dışında bişey elden gelmiyor

Ya biz yine çekeriz de bebeklerim zarar görmeden atlatalım tek isteğim o doktorla konuşabildim c vitamini al bol bol dinlen zorda kalırsan parol al dedi ama uzun süre geçmezse bir kbb ye görün enfeksiyona dönmesin dedi😕 inşallah hemen atlatırız endişeler hiç bitmiyor

Benim 13 martta transfer oldu tuttu🥰 darısı sizlere olsun kızlarrr, hayırlı haberleri alırsınız inşallah 🤲🤲🤲🤲

X