Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar bana bir akıl verin napayım sizce pazartesiye kadar beklesem mi kanala girmesini doktor çok olumlu konuşmadı gibi ben normal istediğim için bekliyoruz gibi geldi doktora güveniyorum ablamın 3 çocuğunun da doğumunu yaptırdı suniyle üçü de normal hatta birisi 40ı geçti suniyle yapabilirsin diyip suni verip 2 saatte doğurtturdu ama işte bana böyle konuşmadı sizce yarına çarşambaya felan sezwryen mi istemeliyim pazartesiyi mi bekleyeyim
Canım bende 39. Haftama girdim. Sancılarım oluyor ancak düzenli değil, bebek kanala girmemiş, suyum nişanım hiçbir şeyim gelmedi, alttan muayene de yapmadık, doktorum girer girmez de demedi, tercihi bana bıraktı 😂 Sadece normal doğumu bekleyip suni sancı alıp yine sezeryan doğuranları da duydukça ben beklemek istemedim. Perşembe günü inşallah bende bebişi kucağıma alacağım 🤩

Ben iki çocukla buralardayım hala 🤣🤣 bu bi kaç gün daha fazla buralardayım çünkü anama geldim 💃🏻💃🏻 emzir ver gaz çıkarsınlar emzir ver alt değiştirsinler emzir ver uyutsunlar modundayım 🤣🤣
Ben de şu an o moddayım ona rağmen giremiyorum buraya😂😂 40 dkdan az emmiyo ya emmeyi bırakınca gazını çıkarıyoruz o esnada tekrar uyanıyo bu sefer de uykuya dalmak için meme istiyo o da 30-40 dkyı buluyo tek döngü böyle bir buçuk iki saat sürüyo gibi oluyo normal mi sizlerde de mi böyle?

Evet canım sigortalı çalışanım.
Ama öyle farklı oluyormu inan pek bilgim yok.
Bana 2 gün önce yattı 857tl.
Anladım canım
Yaaa bugün anneme kardeşime eşime kızdım bende o kadar lohusa takımı aldım dantelli mantelli o kadar makyaj malzemesi aldım eşime gömlek ütüledim koydum çantama😂 birrr tane biiiir tane fotoğrafım yok hastanede😂😂 aa pardon çekmiş kardeşim yüzüm gözüm kayık halde normal pijama takımlarıyla memeler foraaaa😂
Hadii benim kafam yerinde değildi siz neden giyin de foto çekinelim demediniz dimiiii😂😂😂 eşimde diyorki neyse birdaha bebekte giyersin onları🙄😂😂
Hahahah bebişin heyecanından kimsenin aklına gelmemiştir ya çok normal 😂😂 sen evde giyin onları geçin düz duvarın önüne çekilin😂 peki bu kocaların şakayla karışık sürekli ikinciden bahsetmeleri.. hepsi mi aynı ya😂

Ne yap et uyu 😂 bak hepimiz uykusuzluktan halüsinasyonlar görmeye başladık 🤣🤣
Ben 3 gündür uyumuyorum heyecandan. Bugün öğlen azcık uyudum o sırada tel. Çaldı baktım annem arıyor açtım, konuştum geri uyudum.

Meğer öyle bir şey olmamış annem eve gelince konuşurken ortaya çıktı. Korktum gerçekten sizi anladım Uykusuzluk beyni çok etkiliyor😔

Kızlar benim 12.gun tamamen kesilmişti kanamam bugün bir anda içimden kan boşaldı.. 40 olana kadar bir yere giderken ped takın ne olur ne olmaz yoksa rezil olursunuz.. Allahtan evdeydim ortalık battı ped bile yetmedi siz düşünün
Bdn o rezilligi yaşadım 😂😂😂😂 hemde avm de

Canım bende 39. Haftama girdim. Sancılarım oluyor ancak düzenli değil, bebek kanala girmemiş, suyum nişanım hiçbir şeyim gelmedi, alttan muayene de yapmadık, doktorum girer girmez de demedi, tercihi bana bıraktı 😂 Sadece normal doğumu bekleyip suni sancı alıp yine sezeryan doğuranları da duydukça ben beklemek istemedim. Perşembe günü inşallah bende bebişi kucağıma alacağım 🤩
Aynı ben de sen gibiyim açıklık yok sancı da yok bebek de kanalda değil niye bilmiyorum ama sanki normal istiyorum diye haftayayı bekletiyor gibi geliyor 🥲

Ben de şu an o moddayım ona rağmen giremiyorum buraya😂😂 40 dkdan az emmiyo ya emmeyi bırakınca gazını çıkarıyoruz o esnada tekrar uyanıyo bu sefer de uykuya dalmak için meme istiyo o da 30-40 dkyı buluyo tek döngü böyle bir buçuk iki saat sürüyo gibi oluyo normal mi sizlerde de mi böyle?
Canım özellikle ilk zamanlar emzir gaz çıkar o sıra sıçsın alt değiştir uyansın sonra tekrar emzir tekrar gaz çıkar tekrar sıçsın modunda dönüp duruyoduk ama 40 dk boyunca emzirmedim meme uçların acımıyomu ya ben biraz fazla emzirince uçlar acıyo bide seni emzik yapacak alıştırma öyle
Kızlar bebişin idrarında pembe leke var hep. Kan mıdır nedir bu çok geriliyorum kontrolde sorucam da siz biliyosunuzdur belki
canım kız bebeklerde akıntı gibi oluyor da erkek bebekte niye oluyor bilemedim kesin sor onu 🤔

Benimki tamamen psikolojik hava aydınlanmaya başlayınca adamın uyuyo oluşu batıyor bana illa rahatsız etcem yek başına mı yaptım bu çocuğu ben moduna giriyorum ama gece yani hava karanlıkken kendim baş ediyorum 🤣🤣
Hahaha 😂 gece ben de mümkün mertebe uyandirmiyorum senin dediğin mod'a haftasonu giriyorum ben 😂 nasıl olsa tatili ama hala ben uğraşıyorum diye 😅

Ben 3 gündür uyumuyorum heyecandan. Bugün öğlen azcık uyudum o sırada tel. Çaldı baktım annem arıyor açtım, konuştum geri uyudum.

Meğer öyle bir şey olmamış annem eve gelince konuşurken ortaya çıktı. Korktum gerçekten sizi anladım Uykusuzluk beyni çok etkiliyor😔
Bak sen şimdiden başladiin. Bebisleyken bir de endişeli oluyosun ya o yüzden daha kötü olur. Papatya çayı falan iç uyku çok önemli şu an senin için 🌸

Kızlar benim 12.gun tamamen kesilmişti kanamam bugün bir anda içimden kan boşaldı.. 40 olana kadar bir yere giderken ped takın ne olur ne olmaz yoksa rezil olursunuz.. Allahtan evdeydim ortalık battı ped bile yetmedi siz düşünün
Ben kanamam hemen biter diye beklerken sizinkilerin bitmesine şaşırmıştım zaten çünkü benim geçtiğimiz hafta bile akıntıyla karışık lekelenmem oluyordu. Şimdi yeni yeni bıraktım pedi. 1 hafta 10 gündür günlük pede geçmiştim. Öncesinde normal ped kullaniyordum. Bir de bebeği emzirdikce rahim eski haline dönüyormuş galiba salgılanan hormonlardan. Öyle bir seyler okumuştum. Emzirdikce kanama geliyor gibi oldu. Daha bir kaç gündür bir şey kalmadı gibi benim. Kendime de şaşırdım bu kadar uzun beklemiyordum

Kızlar bebişin idrarında pembe leke var hep. Kan mıdır nedir bu çok geriliyorum kontrolde sorucam da siz biliyosunuzdur belki
Canım uzun süre idrarını yapamayınca oluyor o. Ben fotosunu cekmistim. Dr'a gosterecekken turuncumsu dimi dedi direkt. Normal karşıladı fotoya da bakınca. Bebek bezindeki biseyden dolayı o kristallesme turuncu gozukuyormus sanırım. İdrar yoğunluğundan kaynakli. Bol bol emzir. Düzeldi bizimki sonradan yapabildi çişini. Şimdi maşallah altını acmamizi bekliyor hemen cisle merhaba diyor bize 😂

Hahaha 😂 gece ben de mümkün mertebe uyandirmiyorum senin dediğin mod'a haftasonu giriyorum ben 😂 nasıl olsa tatili ama hala ben uğraşıyorum diye 😅
Umrumda değil vallahi haftaiçi haftasonu. İyi tarafından baksın olaya önceden 9-9:30 da gidiyodu işe şimdi 7-8 de gidiyor 🤣🤣 1 saat zor dayanıyor uyuttuğu gibi topuk. Şener şen in bi filminde koşma sahnesi var ya bide bana onu izletiyor 😂😂

Umrumda değil vallahi haftaiçi haftasonu. İyi tarafından baksın olaya önceden 9-9:30 da gidiyodu işe şimdi 7-8 de gidiyor 🤣🤣 1 saat zor dayanıyor uyuttuğu gibi topuk. Şener şen in bi filminde koşma sahnesi var ya bide bana onu izletiyor 😂😂
Hahahaha ay çok iyii 😂😂 geçen ise geç kalıyordu alt değiştir gaz al uyut derken ben de yatıyorum🤣🤣 ama gerçekten bazen öyle bir oluyor ki gözüm açılmıyor batarya sıfırlanıyor 🤣

Hahahaha ay çok iyii 😂😂 geçen ise geç kalıyordu alt değiştir gaz al uyut derken ben de yatıyorum🤣🤣 ama gerçekten bazen öyle bir oluyor ki gözüm açılmıyor batarya sıfırlanıyor 🤣
Ay seninki alt değiştiriyomuuu 🧿🧿 ben iki çocukta da görmedim onu anca gaz alıp uyutur Buda bişey🤣🤣 ama bak güzel yıkar çocukları şimdi bi 2 aylık olsun vercem kucağına yıkasın hem fiskiyeye alışıyor çocuk hem leğen aç topla bilmem ne olmuyo hem en önemlisi ben uğraşmıyorum 🤣🤣

Aynı ben de sen gibiyim açıklık yok sancı da yok bebek de kanalda değil niye bilmiyorum ama sanki normal istiyorum diye haftayayı bekletiyor gibi geliyor 🥲
Ben bekleyip riske atmak istemedim canım, inşallah sen de en hayırlı zamanda ikinizinde sağlıklı olacağı şekilde bebeğini kucağına alırsın 🤍

X