Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Valla kaç 3 kilo var üstümde henüz tartıya çıkmaya cesaret edemedim😂😂
Aman süt olsun oğluşumaa diye diye yemediğim şey kalmadı tepemde annem kvdem yemiycem diyemiyorum hemen e yemezsen sütün olmaz diye manipüle ediyorlar bende dünden razıyım maşallah yiyorum yanii😂😂
Amaan boşver hamilelik gibi düşün yine bebisler için yemek zorundayız 😂 abartazsak veririz bu kiloları da 🤭

Biz tsh baktırmadık nerden bakılıyor
7. Gün kontrolünde çocuk doktoru baktı canım rutin bakılıyor dedi
Göbek bağının olduğu yere tentürdiyot felan sürüyor musunuz. Bu tarz bir yükseklik sanırım. Yeğenimde olmuştu korkmuşlardı meğerse o tentürdiyotta etki edip değeri yükseltiyormuş.
Sürmüyoruz canım inşallah geçici bir şeydir

Biz senin duruma düşmeyelim diye korunma yollarını konuştuk sabah: büyük ihtimalle senin duruma düşeceğiz gibi 🤣🤣🤣🤣
Aklın varsa korun bacım kaza kurşununa gitme 🤣🤣 ben benden geçmiş durumdayım biri eşikte biri beşikte 🤣🤣
Ben doğurdum kızlar. Bugün sezeryan günümdü. Bebekte ben de iyiyiz.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım sağlıkla inşallah
Valla kaç 3 kilo var üstümde henüz tartıya çıkmaya cesaret edemedim😂😂
Aman süt olsun oğluşumaa diye diye yemediğim şey kalmadı tepemde annem kvdem yemiycem diyemiyorum hemen e yemezsen sütün olmaz diye manipüle ediyorlar bende dünden razıyım maşallah yiyorum yanii😂😂
Kanma bunlara kanma 🤣🤣
Yok canım eşim yanaşıyor da ben yüz vermiyorum hem kanamam var hem de daha kırkım çıkmadı 😀 kırk çıkınca yine doktorun iznini bekleyeceğim 😀
Kanamam bitince kırk mırk beklemem 🤣🤣🤣
Kızlar siz uykusuzluğa nasıl dayanıyorsunuz ben halisunasyon görmeye başladım artık gerçekten iyi değilim.. Gece uykusu alamıyorum gündüzde toplasanız 3 günde 6 saat falan anca uyumusumdur nasıl basediyorsunuz naspiyorsunuz
canım ben pek uyku arayan bi tip değilim kızımdan yana alışkanlığım filan da kalmamıştı gece uykuları iyiydi. Ama şimdi baya uykusuzum saat sabah 6 civarı olunca eşimi uyandırıp çocuğu ona veriyorum 1-2 saat uyuyorum işte yoksa gece uykusu filan da hikaye hepimizin bölük pörçük

Ben doktoruma arada kasıklarıma ağrı giriyor dediğimde çok iyi doğuma hazırlıyor demişti öyle deyince iyi o zaman oldum 😄Doğuma kadar aynı şiddet ve sıklıkta olmaz canım arada geçer rahatlatır sonra yine olur
Bugün muayene olayım dedim açıklık felan yok başı güzel yerleşmiş ondan ağrı çekmişsindir dedi ama doğuma kadar böyle ağrırsa napcam bilmiyorum 🥲

Ben de dün son kozumu oynadım banyoyu çömelerek sildim baya oyalandım temizlikle sonra gece duş alıp yattım tam aşağısı kasıklarım ağrıdı heyecan yaptım uyuyamadım 2 ye kadar 😂 sabah uyandım bir şey yok 😂 ağrı kasılma vs heyecanlandırıyor beni artık 😂 Yerde çömelme hareketini bi dene derim ajdhshsh
Sndkdkdk deneyeyim ama açıklığı arttırmadan daha da ağrırsa üzülürüm😂 sende de hiç yon herhalde belirti

Ayyy kızlar salı günü sabah için gün aldık 🎊🥳🥳🥳🥳🥳
Ay hadi bakalım benide pazartesi salı alabilirim dedi doktorum almazsa cumartesiye alacak en gec 🤩
Ne güzel, Allah kazasız belasız kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲..galiba en geç ben dogurucam,daha pazartesi gidecem de gün verecek ..Allah bilir ne zaman .. muhtemelen haftaya haftaici gün verir diye düşünüyorum bakalım..

Ne güzel, Allah kazasız belasız kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲..galiba en geç ben dogurucam,daha pazartesi gidecem de gün verecek ..Allah bilir ne zaman .. muhtemelen haftaya haftaici gün verir diye düşünüyorum bakalım..
Sağlıkla gelsinler ya ben 25 mayısı istiyorum acıkcası insallah o günü bekler. Pazartesi netleşecek seni de hafta içi alır bence ya

Kızlar valla bende akıl yok ayıp olmasın diye getirdim kayınvalidemi hafta sonu gidecek diye şimdi de doğuma kadar kalmayı düşünüyor Allah ım sabır ver bana ya hiç mi utanma olmaz insanda sanki oğlunun evi ya

X