2024 Ocak Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herkese selamlarrr 💐 ocak ayında transfer olacak arkadaşlarım buradan birbirimize destek olabiliriz 🥰🥹
Merhaba bende pazartesi günü opu günüm çok heyecanlıyım pcos var doktorum glifor ve çok fazla vitamin ilacı verdi sizde kullandiniz mi aşırı midemi bulandırıyo ilaclar

Merhaba bende pazartesi günü opu günüm çok heyecanlıyım pcos var doktorum glifor ve çok fazla vitamin ilacı verdi sizde kullandiniz mi aşırı midemi bulandırıyo ilaclar
Merhaba canım hoşgeldinn 🌸 bana sadece devit3 ve omega vermişlerdi onun yan etkisini hissetmedim

Selam kızlar benim de Eylül de bir denemem oldu , tuttu değer gördük sonra düştü değerim . Şimdi tekrar dondurulmuş embriyo transferi olmayı düşünüyorum hepimiz için hayırlısı olsun inş .

Bende d3 b12 çinko tarlusol aglifertil pholicqps bide zınzıno balık yağı kullaniyorum
Ay ne kadar çokmuş valla ben zaten hap yutamıyordum hep dua ediyordum inşallah hap çok olmaz diye Allah da yüzüme baktı. Gerçi mecbur olunca yutuyorsun da Allah yardımcın olsun canım

Ay aman bu doktorlarda canları nasıl isterse öyle allahtan beni sürekli arayıp geri kalan süreç hakkında bilgilendirdiler
Sagolsun benı de 230 km öteye ayagına cagırdı negatıf demek içın. O bildiğim bıseydı de adetim hakkında da ıkı kelam edeydı iyiydi

Ya kızlar bugün iğnemin 5. günüydü akşam benden bi akıntı geldi genelde yumurtlama zamanımda böyle akıntı gelir benden çatlamamıştır dimi bu büyütmeye çalıştığım yumurtalarım 🙈

Ayy yok biz uzaktan iletişime geçtik zaten negatif bi de bunun üstüne o kadar yol masraf çekemezdim
Valla eşim gidelim dedı gittik canı gezme istedı heralde onunda...

Hala bişey yok bende ne agrı ne sızı.. İlginç. Ptesıye kadar bekleyeyım barı.

Kızlar merhaba 1 hafta önce opu işlemim oldu 27 yumurtam toplandı 7 tanesi bugün donduruldu 2. Adetinin 2. Gününde gel transfer için hazırlık yapıcaz dedi yani Ocak ayına denk gelecek hazırlık derken transferden önce de mi iğne kullanıyoruz nasıl oluyor
Merabaaaaa ben de tup bebege baslayanlardanimmm gerekli kan tahlili verdim rahim filmine girdim esimde verdi sikinti yok cok sukur esimde benim rahim filmijde rahimde miyom gordu heme beni histereskobi yapti rahime cizik bide kanumda katil hucre cikti transferden once makrofaj asisi yapceklermis ayy cok heyecanliyim suanbeklemedeyom adet olunc haber vercem kusirabakmazsaniz bilmedigim icin soruyorjm OP ne? Yumurta toplama islemimi ?omdan cok korkuyom cok agri oluyo mu uyaninca? Ilk def gittim tüp bebek merkezine ....

Bugün benimde opuda sonra 5.gun bakalım kaçı donacak transfere kadar geçen zaman nasıl geçecek 🥲
OPu sonra kendinizi nasil hissediyosunuz ben cok korkuyorum ya ayilinca agrim olcek die 😭histereskobi yapilfimmm suan kanamam var hafif adet gelmesinide bekliozzzz sonra bende baslicem artik yumurta takibine cok zor mu? Ne olur bana bilgin verin ki korkularimi yeneyim

X