9 Ay Oldu Burnuma :))))

Buucuuu

Benim tatlı tüçük yumurtam ☺
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
2.109
735
Eveeeett cancağızlarım, kızçelerim...

Hiç bu siteye resim yüklememiştim. Ama artık zamanı geçti bile zannımca..opuyorumnanaktan

Bu iki resim ameliyattan önceki halim...
Eski Burcu nasılmış bakalım...
(Resimleri zor buldum,silmişim önceki halimin resimerini pc den :))))))zemuszemus

................................................

Resimleri kaldırdım arkadaşlar...

Son düzenleme:
Canımm bekk tatlı olmuşsun:)) Ama resimler biraz küçük... Sen eski halinden bi kaç yakın foto koy da görsün herkes farkı... Sen de yoksa ben koyuyum:))) Tugba'nın selamı var bu arada:)) Öptümm çokk

vayyy süper bi değişim olmuş inan bambaşka bi insan olmuşsun güle güle kullan yeni buynunu :)

Canımm bekk tatlı olmuşsun:)) Ama resimler biraz küçük... Sen eski halinden bi kaç yakın foto koy da görsün herkes farkı... Sen de yoksa ben koyuyum:))) Tugba'nın selamı var bu arada:)) Öptümm çokk

Bebem bu kadar yapabildim... Üstlerine tıklayınca büyüyo zaten. Varsa güzel ekle canım. Sende çoook selam söyle. Merakla bekliyorum. Hayırlısı...a.s.

zupersin dadlum vay beee en kıdemlimiz senmisin şimdi zemuszemus

eheheh 9 ay dile kolay bekleki geçsin kaydirigubbakcemile3

Bebem bu kadar yapabildim... Üstlerine tıklayınca büyüyo zaten. Varsa güzel ekle canım. Sende çoook selam söyle. Merakla bekliyorum. Hayırlısı...a.s.

Hııımmm gerçi ben de ev resimlerimi bu boyutta yapmıştım ama maksat seni kızdırmak:)))
Canım ben bakıyım da koyuyum varsa resmin...kaydirigubbakcemile3

zupersin dadlum vay beee en kıdemlimiz senmisin şimdi zemuszemus

eheheh 9 ay dile kolay bekleki geçsin kaydirigubbakcemile3

Aman geçiyo şekerim valla. Ben de anlamadım ki nasıl geçti.. Daha dün gibi...:CüvCüv:

vayyy süper bi değişim olmuş inan bambaşka bi insan olmuşsun güle güle kullan yeni buynunu :)

Saol canımm.. Daha yeni görenler var bu halimi. Yolda görsem tanımam diyolar...

Eeeee.. Yüzümün yarısı gitti, olsun o kadar ama diimiiiii :eek:

gecmis olsun canima.s.
ben eski burunlu bucuyu daha sempatik sirin buldum karakteristik yüzün varmis
bu demek olmuyorki yenisi güzel deyil cokda güzel olmus
belkide saclarindan dolayi uzun sac yakisiyo sana

gecmis olsun canima.s.

yasakkelime Aaaa.. Bak şimdi.. Etrafımdaki herkes kısa saç sana yakışıyo dedi. Tabi bu kadar kısası değil. Küt hali. Uzun yakışmıyordu öyle.

Saol canım. Tabi Rabbim yaratmış mutlaka doğrusudur eski halim.
Bu konuya girmek aslında benim için hiç iyi değil. Psikolojik olarak kendme güvenim geldi. Yine olsa yine yapardım dediğim birşey bu.Güzel yorumun için teşekkürler KIRMIZIdonluKIZ kaydirigubbakcemile3..akannehir

gecmis olsun canima.s.

Canım yok ona kısa saç daha da çok yakıştı. Ben şimdi bi kaç resmini koyucam görersin o zaman:)kaydirigubbakcemile

al canım bu resimlerden linklei kopileip tekrar duzenleme yapabilursun opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
yasakkelime Aaaa.. Bak şimdi.. Etrafımdaki herkes kısa saç sana yakışıyo dedi. Tabi bu kadar kısası değil. Küt hali. Uzun yakışmıyordu öyle.

Saol canım. Tabi Rabbim yaratmış mutlaka doğrusudur eski halim.
Bu konuya girmek aslında benim için hiç iyi değil. Psikolojik olarak kendme güvenim geldi. Yine olsa yine yapardım dediğim birşey bu.Güzel yorumun için teşekkürler KIRMIZIdonluKIZ kaydirigubbakcemile3..akannehir

canim tabiki eger eski burnunla mutlu deyildiysen simdiki burnunu la sen mutluysan önemli olan bu
bendece kütden daha kisasi sana yakismiyor
en cokda ilk resmindeki halini begendim sari tisörtlü opuyorumnanaktan
hem kuzenin heralde tanimaz burun degismis saclar kisalmis, iyiki annen tanidida eve aldi :roflol:

Bebişim yaa sen harbi değişmişsin. Şimdi baktım da eski resimlerine... Valla başka Burcu öbürü:)) Bu da benim burcu:)) Ben bu haline alıştımm yaaa.... Eski halin hiç yokmuş gibi geliyo bana...
Şimdi resim eklicemm

canim tabiki eger eski burnunla mutlu deyildiysen simdiki burnunu la sen mutluysan önemli olan bu
hem kuzenin heralde tanimaz burun degismis saclar kisalmis, iyiki annen tanidida eve aldi :roflol:

Canım herkes farklı görebiliyo demek ki:) O sarı tişörtlü hali bana çooook eski geliyo. Şimdi daha kadınsı ve güzel bana göre. Ben eskiden de beğenirdim ama şimdiki hali bambaşka:):eek:

Teşekkürler KRALıCHE.. Saol canım. ılk resim yükleyeşim. Ancak bu kadar yapabildim. kaydirigubbakcemile5

Canım alışana kadar neler çektiler bi bilsen sen...
Psikolojim bozuldu. Annem durup durup sen başka birisin diyodu :kedi: Annem yaa..

Neyseki geçti artık o günler. Şimdi beni ilk bu halimle tanıyanlar var :=)laelaelaelaelae

X