9 Ay Oldu Burnuma :))))

ay bişey söyliyimmi ,ya tamam eskidende güzelmişsin ama bir burun bir insanı bu kadar mı değiştirir yahu ,sert bir mizacın varmış sevimli olmuşsun ,çok tatlı görünüyorsun ,ben çok beğendim ..

ay bişey söyliyimmi ,ya tamam eskidende güzelmişsin ama bir burun bir insanı bu kadar mı değiştirir yahu ,sert bir mizacın varmış sevimli olmuşsun ,çok tatlı görünüyorsun ,ben çok beğendim ..

Ben de valla siz gibi bakıyorum fotoğraflara. Sanki ben değilim de bir başkasıymış gibi. Gerçekten öyle ama. Yine olsa yine yaparım. Çektiğim tüm acılara verdiğim paraya değdi. Kendime güvenim geldi valla. Bambaşka bir ben oldum. Çocukken de en büyük hayalimdi. Şimdiyse çok şaşırıyorum bazen aklıma geldikçe...buyrunnnnnnnnn

Düşünenlerden burayı okyan olursa hiç tereddüt etmesin derim.:dance:

buucucuum kızın fotolarını buldum adı aylin kontente :)
yalnız faceden bile bakdım kısa saçlı halini bulamadım öyle daha çok benziosun çünkü napalım artık bunlarla idare et çarşmba günüde y.dökümünden bakarsın :)

Eklentiler

• $3263_1150720808798_1250962065_399114_2356351_n[1].jpg
    $3263_1150720808798_1250962065_399114_2356351_n[1].jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 89
  • $n666616134_317697_5018[1].jpg
    $n666616134_317697_5018[1].jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 82
buucucuum kızın fotolarını buldum adı aylin kontente :)
yalnız faceden bile bakdım kısa saçlı halini bulamadım öyle daha çok benziosun çünkü napalım artık bunlarla idare et çarşmba günüde y.dökümünden bakarsın :)

Saol canım zahmet oldu sana da ya gece gece.
Valla çatlardım ama. Esmerliği benziyo ama ne bileyim. İnsan kendini birine benzetemiyo tuhaf. Saol canım ya. Sevimli kızmış. Ya ben yaprak dökümünü izlerim ama bu sezon izleyemedim kaçırdım sanırım unutmuşum :sinifsinif::sinifsinif::eek:lmaz:

canım çok değişmişsin ama küt daha çok yakışıyor bence saç olarak burnunda çok güzel olmuş eee sende güzelsin zaten daha ne olsun dime :) güle güle kullan :)

gerçekten inanılmaz bi değişimm olmuşş yaa. maşallah diyimmm:) çok güsel olmuş canım burnun,valla güzelliğin ortaya çıkmış iyice..yolda akrabalarının senin tanımaması normall yani :) :) böyle bi değişim karşısında napsınlarrr kiiiii =)

canım çok değişmişsin ama küt daha çok yakışıyor bence saç olarak burnunda çok güzel olmuş eee sende güzelsin zaten daha ne olsun dime :) güle güle kullan :)

Saol canım evet küt yakışıyo bana. Uzatıcam bir daha da kestirmem zatenzemuszemus

gerçekten inanılmaz bi değişimm olmuşş yaa. maşallah diyimmm:) çok güsel olmuş canım burnun,valla güzelliğin ortaya çıkmış iyice..yolda akrabalarının senin tanımaması normall yani :) :) böyle bi değişim karşısında napsınlarrr kiiiii =)

Teşekkürler canım benim. Valla gene olsa gene yaptırırım diyorum. Ben bile zor alıştım etrafımdakileri çok iyi anlıyorum.:eek:lmaz:

çok sevindim senin adına canım. herşey çok güzel görünüyo gerçekten =) bende daha yeni oldum ameliyat,23 gün oldun bugun.bakalım beni neler bekliyo ilerleyen günlerde =) benimkide güsel olur inşallahh canımm

benimdu bugun 21.günüm umarım zaman geçtikce şişler iner bu durum cokda iç acıcı değil.
ama senin burnun sana cok yakışmış güle güle kullan.

benimdu bugun 21.günüm umarım zaman geçtikce şişler iner bu durum cokda iç acıcı değil.
ama senin burnun sana cok yakışmış güle güle kullan.

Saol canım teşekkür ederim. Daha yeni senin de iner tabi. 21. günde ben aynaya bakamıyodum tuhaf geliyodu suratım. Geçmiş olsun bu arada. Resmin var mı peki?:kedi:

X