9 Ay Oldu Burnuma :))))

aaa evet profilden görünce hak verdim iyiki olmussun ameliyat, önden belli olmuyodu
evet küt güzel olmus dedigim gibi daha kisasi :1no2:
güle güle kullan yeni burnunu bucuuukaydirigubbakcemile5

Bebişim yaa sen harbi değişmişsin. Şimdi baktım da eski resimlerine... Valla başka Burcu öbürü:)) Bu da benim burcu:)) Ben bu haline alıştımm yaaa.... Eski halin hiç yokmuş gibi geliyo bana...
Şimdi resim eklicemm

Evet canım ya. Ben de bakıyorum şimdi de. Çok tuhaf gerçekten.
Önceki hali sonraki hali oldu bu konu resmen. Saol bebişim resimler için. :enbuyukkk:

aaa evet profilden görünce hak verdim iyiki olmussun ameliyat, önden belli olmuyodu
evet küt güzel olmus dedigim gibi daha kisasi :1no2:
güle güle kullan yeni burnunu bucuuukaydirigubbakcemile5

Saol canım.. Çokk teşekkür ederimm..sırnaşık şey

Canım alışana kadar neler çektiler bi bilsen sen...
Psikolojim bozuldu. Annem durup durup sen başka birisin diyodu :kedi: Annem yaa..

Neyseki geçti artık o günler. Şimdi beni ilk bu halimle tanıyanlar var :=)laelaelaelaelae

canim sende hem ameliyat hem sacini kestirmissin annenede yazik napsin kadincazzz hak vermek lazim alistira alistira yapsaydin kaydirigubbakcemile3

nuremin ekleigi o ilk resimdeki an profil neydi kıs ole burundan başka herseye bensio akıllara zarar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol:

nuremin ekleigi o ilk resimdeki an profil neydi kıs ole burundan başka herseye bensio akıllara zarar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol:

Allah canını almasın emi..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

İşte bu burunla psikolojim nasıldı düşün artık.
Tabi Allahıma şükürler olsun ve beni affetsin....kötükedihüso cehennemlerde yanabilirim bunu yaptığım için ama Rabbim büyük affeden bağışlayan...naniknanik

Allah canını almasın emi..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

İşte bu burunla psikolojim nasıldı düşün artık.
Tabi Allahıma şükürler olsun ve beni affetsin....kötükedihüso cehennemlerde yanabilirim bunu yaptığım için ama Rabbim büyük affeden bağışlayan...naniknanik

delikafadulden

:roflol: :roflol: :roflol:

kopuşlardayım :roflol:

çok beğendim canım burnunu, çok yakışmış ve eski haline göre çok daha sempatik, şirin olmuşsun. ayrıca ilk halinden bugüne baya değişmiş, ilk günlerin benim burnuma çok benziyor, değişimi gördüğüme sevindim,sevgiler

burcucummm burnun çok tatlı olmuş geçmişler olsun
ama bişi dicem bence uzun saç sana daha çok yakışıyo opuyorumnanaktan

çok güzel olmuş canım yaaa çok değişmişin çok hoş olmuşun valla doktorun kimdiki senin..

çok beğendim canım burnunu, çok yakışmış ve eski haline göre çok daha sempatik, şirin olmuşsun. ayrıca ilk halinden bugüne baya değişmiş, ilk günlerin benim burnuma çok benziyor, değişimi gördüğüme sevindim,sevgiler

Saol canım çok teşekkür ederim.. Değişir tabi ya. rahat tutu içinizemuszemus

burcucummm burnun çok tatlı olmuş geçmişler olsun
ama bişi dicem bence uzun saç sana daha çok yakışıyo opuyorumnanaktan

Saol canım benim. Evet farkındayım bu son halim yani son saçım bana yakışmadı. Ama çok istemiştim bu modeli. İçimde kalmadı böylece. Bir daha kestirmem zaten. Uzatıcam canım. Teşekkürler yorumun için...:sinifsinif:

çok güzel olmuş canım yaaa çok değişmişin çok hoş olmuşun valla doktorun kimdiki senin..

Doktorum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nde doktorum Estetik Plastik Cerrahi Kutlu SEVİN. Gerçekten harika bir doktor. Ellerine sağlık. alkisalkisalkis

Saol canım. Çok değişmişim evet bende resimlere baktıkça bi tuhaf oluyorum.hihoyyyt

bu ne güzel bi değişim
bu ne güzel bi burun
bu ne şirinlik böyle
kaydirigubbakcemile3
yalnız kırk yıllık arkadaşız gibi yazdım ama hee :KK70:
valla ben çok beeğendm öyle her burnuda beğenmem :umursamaz:zemuszemus
haa bide demeden geçemicem en son halin o kısa saçlı halinde şeye benzemişsin yaprak dökümündeki leylanın iş arkadaşı vrya bi kız ona:KK70:dıdıımın dıdıısı:p [paylaşmak istedim] ama sen daha güzelsin ondan :)
neeyse çok uzattım :p
Allah nazarlardan korusun inşallaaahh:Saruboceq:

çok başarılı bir operasyon olmuş,olmlu yönde müthiş değişiklik olmuş....
geçmiş ve hayırlı olsun...

bu ne güzel bi değişim
bu ne güzel bi burun
bu ne şirinlik böyle
kaydirigubbakcemile3
haa bide demeden geçemicem en son halin o kısa saçlı halinde şeye benzemişsin yaprak dökümündeki leylanın iş arkadaşı vrya bi kız ona:KK70:dıdıımın dıdıısı:p [paylaşmak istedim] ama sen daha güzelsin ondan :)

Kıss valla doğru demişsin:))) Çok benziyo ona son halleri....
Tebrik ediyorum valla seni:)))vereliniortak

bu ne güzel bi değişim
bu ne güzel bi burun
bu ne şirinlik böyle
kaydirigubbakcemile3

Canım benim. Çook teşekkür ederim. O senin güzelliğin. Gerçekten bende çok beğeniyorum.

Benzettiğin kızı hatırlamadım ama en yakın zamanda bulup bakıcam çok merak ettim ::kedi:
Saol canım güzel yorumun için. Allah razı olsun. :1hug:kaydirigubbakcemile2

X