Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kızlar market siparişiyle ananas almıştım diyet listemde var yarın için. Ama yemyeşil bir ananas geldi. Ananasta avokado falan gibi durdukça olgunlaşan bir meyve mi? Bunu sarartmak için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı?
Olgunlaşıyor diye biliyorum bana yeşil gelmedi ama yapraklar kopmazsa bekletiyorum ben🤔

Olgunlaşıyor diye biliyorum bana yeşil gelmedi ama yapraklar kopmazsa bekletiyorum ben🤔
Yaprak mı ?! Benimkinde ağaç var üstünde bildiğin 🤣🤣 dallarına salıncak kur sallan yani o derece bak resmini ekliyorum benim ağacın 😂

Eklentiler

• 0D595398-991B-403A-8766-A2658A8D2A5D.jpeg
    0D595398-991B-403A-8766-A2658A8D2A5D.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 27
29 nisan ptesi
Aç karnına taze zencefil kaynatıp içine limon sıkıp içtim

Kahvaltı: fit sandviç ( hindi füme, peynir, marul, 2 dilim tbe) çay

Ara: fındık sütlü filtre kahve, 1 avuç kadar orman meyvesi

Akşam: 4 tane tavuk köftesini marula dürüm yapıp yedim yanına yağ yaktıran cacık ( diyetisyen tarifi)

Su: 2 litre
Egzersiz: 4500 adım
Yürüyüşe giderken kızım peşime ağladı onu da götürdüm o yüzden çok yürüyemedim malesef ..
Cordelia Cordelia gezegenfeza gezegenfeza

Elle tutulur birşeyler olması da iyi canım en azından yol alırsın birşeyler de. Elle tutulur birşeyler de yok. Mens olsada rahatlasam. İçimden kuruyor gibiyim 🙁

Amin cümlemize canım 😘
Elle tutulur bişey yok canım. Bir karar vermem gerek. Devlet bize yeniden tayin hakkı verdi. Malum depremden sonra tayin istedim kendi memleketime geldik. Şimdi yeniden geri dönüş için hak verdiler. Kalbim dön iste tayin diyor. Ama mantığım bencillik etme çocuklarını düşün eğitimlerini geleceklerini düşün diyorum. Kafam karmakarışık.

gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan Cordelia Cordelia

28 Nisan

Menü
Kahvaltı (8)
Haşlanmış yumurta
Domates, kapya, salatalık, yeşil sogan
Yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Çay
3 çilek

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Et köfte
Köz patlıcan salatası
Ayran

Su: 2.5 litre
Adım: 10.032 Puan: 1003
IMG_6231.png

29 Nisan
Menü
Kahvaltı (8)
Peynirli omlet
Domates, kapya ve salatalık
2 dilim ekmek
Çay
1 elma

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Kıymalı kabak
Yoğurt

Su: 2.5 litre
Adım: 10.724 Puan: 1072
IMG_6230.png

Canım süpersin adım sayına 16000 yazmışsın aslında 17 bin kendi sayfama taşıyınca resim gitmiyor o yüzden fazla yaz az yazma kuzum ❤️
Teşekkür ederim canm,aslında 17 bin ama çocukları bahçeye parka indiriyorum birkacbini öyle oluyor tempolu yürüyüş adımı olmuyor ondan önemsemiyor,am çok teşekkür ederim canm

Doğru söylüyorsun kendime başka tatil arkadaşı bulmalıyım zorla güzellik olmuyor malesef 😕

Afiyet olsun canım güzel menü

Bak ya bi de itiraf ediyo kızım baaakkk 🤣🤣 hadi bugünden itibaren toparlanıyoruz ctesiye kadar kaçamaksız.

Çok güzel canım adımlar da müthiş. Şu ince açılmış ekmeği çok merak ettim yalnız bi gün resmini atsana bakayım ne kadar ince açılmış :confused:
Bebeğim ekmegimim resmini atayım bak bir çay tepsisinden bir yok büyük çok değil kepekli undan yapma ben çok seviyorum genelde bindan tüketiyor hum IMG_20240429_140055.jpg

X