hayatımın sonuna geldim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabiki de genetik diye bisey var.Malesef var.Ne yazikki var.Keske olmasaydi ama var.Her gün olmasa da 2- 3 gunde bir oglumun yuzune bakinca ileride bu hastalikla nelerle ugrasacagini dusunup mideme kramplar giriyor benim..Şu anıma şükür deyip yari kaliteli yari kalitesiz,yarı berbat bir hayat,aklının bir.kenari hep orda,yaşadiklarin ve yaşayacakların.Instagramda benim genetik rahatsizligimla ilgili kendini bu hastaligi tanitma,bununla wellness sekilde yasamaya adayan,bunu pozitife cevirmeye calisan kanadali bir kadin vardi.Kadindan bir sure ses cikmadi sonra yazik kadin surekli hastaligin dusunce olarak icinde olmaktan zona gecirmis ve mental olarak agir geldigi icin birakti hesabi gitti.
Ben çok güçlü olmak gerektiğine inanmıyorum Chelzy Hanım.
Kimsenin kanaat önderi ya da akıl hocası da olamam. Paylaşımlar yaparak insanları etrafıma toplamak vs. bana göre değil. Açıkçası çok da inanmıyorum böyle şeylere. 3 gün iyi olup geri kalan günler kötü olabiliyor insan. Düşe kalka bir şekilde yaşamaya devam ediyorsun. Bazen kendini normal hissediyorsun, unutuyorsun hatta. Bu lüksü almak istemem elimden şahsen. Sürekli iyiymişim gibi davranıp başkalarının moralini yükseltmeye çalışmak beni yorar ya.
Moralim bozuksa da 3 gün boyunca surat asarım, asıyorum. İyiysem de iyiyim işte. O kadar yani.

Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Hastalık hastalıktır ve gayette iyileşir
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur
Tıp bilimi şok🤯

Iyi dusun iyi olsun,olumlama yap,oraya buraya format at iyiles gibi seyler var ya onu demek istemiş saniyorum.Keske işler öyle yürüse.Genetik böbrek rahatsizligim var..Olumlayarak böbreklerimi 5 cm küçültsem normal boyutlara getirsem,etrafını saran sayisiz kistlerı gözlerimi kirparak patlatsam temizlesem de normal saglikli böbreklere dönüşse vs vs.Aldım kabul ettim 🙏Ben yine de evrene göndereyim de bu enerjiyi belki tutar🤷‍♀️
777 ve öyle de oldu 👉🏼👈🏼

"Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur"

bu sozler size ait. Ben de tamamini anlayamadigim icin soru sordum. Nasıl yani? Nasil genetik diye birsey yok? Hastaliklarin yuzde 90'i nasil psikolojik, enerjiyle nasil hastalik iyileşiyor.
Bilmedigimden soruorum, siz ustte kopyaladigim sozlerinizde ne demek istediniz?

artık karaciğer hastalığım çok ilerledi genetik hastalığım yüzünden birkaç ay içinde nakil olacağım.
boğazımdaki varisler yüzünden her an kan kaybından ölme riskim var nakil olduktan sonra da vücudum organı reddedecek anne olacak mıyım meçhul.
ömür boyu bağışlıklık baskılayıcı ilaç kullanmak zorunda kalıcam ve o ilaçlar da başka orgablarıma zarar verebilir.
hayatım artık bitti son aşamaya geldim bundan sonrası yok...
benim hayatım bu kadarcıktı
Merhaba
Saçma
Hem hayatım bitiyor deyip hem anne olacak mıyım diye sorgulamak
Bu ne yaman acımak kendine
Bu ne yaman kendine acıma
Ama neden
Niye
Ben size şimdi üzülsem iyi mi
Değil
İyi değil
Dikkat çekmek iyi bir alternatif değil
Bir an önce sorumluluk alın

Kolaylıkla
🎈🎈🎈

"Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur"

bu sozler size ait. Ben de tamamini anlayamadigim icin soru sordum. Nasıl yani? Nasil genetik diye birsey yok? Hastaliklarin yuzde 90'i nasil psikolojik, enerjiyle nasil hastalik iyileşiyor.
Bilmedigimden soruorum, siz ustte kopyaladigim sozlerinizde ne demek istediniz?
Genetik diye bir şey yoktan kastım genetik hastalığım var ömür boyu iyilesmem diye bir şey yoktu. Ben inanmıyorum yani. Bu şekilde kisaltarak kullanırız genelde dilimizde ama nedense pek kimse anlamamis
Hastalıkların yüzde doksaninin psikolojik olduğunu ben değil tıp soyliyor deneyi de yapılmış hastalara ilaç verilmis ama esasında ilaç diye verilen şeylerin insan sağlığına olumlu ya da olumsuz herhangi bir etkisi yokmuş ve sonuçta hastalarda iyileşme görülmüş. Plasebo etkisi yani

Enerji de hani hastalıklar için en önemli şeyin moral olduğunu söyleriz ya onu kastettim. Yani aslında yaptığım tüm bu açıklamalar aynı şey, her şey zihinde bitiyor. Biz enerjisel varliklariz doğru enerjiyi yaydigimizda olmayacak şey yok Allah'ın izniyle

Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur
Siz hangi paralel evrenin bilgileriyle sereflendirdiniz bizleri?😐

Genetik diye bir şey yoktan kastım genetik hastalığım var ömür boyu iyilesmem diye bir şey yoktu. Ben inanmıyorum yani. Bu şekilde kisaltarak kullanırız genelde dilimizde ama nedense pek kimse anlamamis
Hastalıkların yüzde doksaninin psikolojik olduğunu ben değil tıp soyliyor deneyi de yapılmış hastalara ilaç verilmis ama esasında ilaç diye verilen şeylerin insan sağlığına olumlu ya da olumsuz herhangi bir etkisi yokmuş ve sonuçta hastalarda iyileşme görülmüş. Plasebo etkisi yani

Enerji de hani hastalıklar için en önemli şeyin moral olduğunu söyleriz ya onu kastettim. Yani aslında yaptığım tüm bu açıklamalar aynı şey, her şey zihinde bitiyor. Biz enerjisel varliklariz doğru enerjiyi yaydigimizda olmayacak şey yok Allah'ın izniyle

Genetik gecisli bir akli rahatsizlik olan sizofreni, yeterince inanırsak gecebilir o halde? Ya da bir seker hastasi, hasta olmadigina kendini inandirirsa iyilesebilir, bu durumda.

Oncelikle gecmis olsun sizin genetik rahatsizliginiz neydi? Ilacsiz iyilesebildiniz mi?

Psikolojik takıntısı olup daha doğrusu hastalık hastası olan insanlar için geçerli bu yapılan tez.
Malesef nur topu gibi!genetik hastalığım var ve böbrek yetmezliği yaşamamak için ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım.
Ne içtiniz söyleyin bizde içelim.

Genetik gecisli bir akli rahatsizlik olan sizofreni, yeterince inanırsak gecebilir o halde? Ya da bir seker hastasi, hasta olmadigina kendini inandirirsa iyilesebilir, bu durumda.

Oncelikle gecmis olsun sizin genetik rahatsizliginiz neydi? Ilacsiz iyilesebildiniz mi?
Mesela öldüğüne inanmadığın sürece de ölmüyorsun 🤣

Çikolatacım. Biraz karışıklık mı olmuş acaba

Cehalet cok baska bir sey azizim…

Siz hangi paralel evrenin bilgileriyle sereflendirdiniz bizleri?😐
IMG_20240503_073946.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X