Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korkma Ben Varim
Dublörün Dilemmasi

Bunlar okumaya deger mi ?
Okuma konusunda çok zorlandığım bir zamanda Dublörün Dilemmasını okumuştum. Çok iyi gelmişti bana. Ha şu an aynı zevki alır mıyım bilmiyorum ama genel olarak keyifli bir kitaptı. Okurken istemsiz tebessüm ederken yakalıyordum kendimi 😂

Bir bilimkurgu romanı ve İstanbul'un fethini anlatan bir başlangıç! Hayırdır inşallah :KK64: Üç Cisim Problemi serisinin son kitabına başlıyorum. Öyle de uzun ki 782 sayfa :ruh:

Eklentiler

• IMG20240429225902.jpg
    IMG20240429225902.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG20240429225839.jpg
    IMG20240429225839.jpg
    152 KB · Görüntüleme: 7
Selam kızlar güzel bir hafta olsun. Bir koşuşturmacaya başladım. Kızımı bakıcıya alıştırmaya çalışıyorum. Havalar ısındı arkadaşlarla dışarda çayımızı içip akşam da kocalarımız evde olmayınca evde devam ettik😂 bu hafta misafir agirlayip bahar temizligine ufak bir giriş yapacağım. Bu arada kitap da okumaya çalışıyorum 😂 son bir ayım kaldı o da yoğun geçecek. Işe başlayıp düzenimi kurmak istiyorum ,o zaman daha rahat olacağım inaniyorum🤲🙈
Hayırlısı olsun inşallah çabucak alışır kızınız. Benimde kreş kayıt koşturmacam var kayıt almıyorlar normalde okulun kayıtları dolu ama yazokulundan baslatacagim ve kayıt sözünü yılın başında aldım. 3 yaşında oğlum. bir yandan çok seviniyorum arkadaşları olacak sosyalleşecek bir yandan da kaygılarım oluyor. Artisi oldugu kadar eksisi de oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X