🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Oo haydi rastgele çarşınız pazar olsun bol bol diye dua ediyim bende sana 😍😍😅😅seninle batlarımız hemen hemen aynı demi benim hsg den sonra erken gelmişti reglim. Şimdi de bu ay 13-15 mayıs arası
Kızlaaaaarrr bende varımmmm benimde 13-15 arası daha yepis yeni yumurtladım beraber takip edelim hsg çektirenler olarak tatluboncuk tatluboncuk

Merhaba kızlar öncelikle hepimiz icin hakkımızda hayırlısını diliyorum inşallah en kısa zamanda bebis haberlerini alırız benimde bat6 nisan sat 4 mayıs adetime 4 gün kaldı buralarda yeniyim alışmaya çakışıyorum güzel haberler almak dileğiyle

Yaşadın kuzum böyle kılcal damar şeklinde ince
Bende de oldu canım hafif çamaşırıma bulaşmış pazar ve pazartesi günü oldu sadece bir kere. Bir yerde okumuştum çok yumurta olduğunda böyle hafif kanamalar olabiliyormuş femara kullandım bu ay ama bazı sebeplerden doktora gidemedim

Kızlaaaaarrr bende varımmmm benimde 13-15 arası daha yepis yeni yumurtladım beraber takip edelim hsg çektirenler olarak tatluboncuk tatluboncuk
Benim üç dört gündür akıntılarım vardı bugün kesildi. Zaten azdı akıntım bence az olunca yumurta da bi tane oluyo yani benimki öyle daha önce cok yunurtalarım olduğunda çok akıntım oluyodu. Ovüyle mi takip ediyosun kuzucum dün bende iğne vuruldum gün aşırı ilişki istedi doktor. 14 gün saycam bakalım 😮‍💨

Benim üç dört gündür akıntılarım vardı bugün kesildi. Zaten azdı akıntım bence az olunca yumurta da bi tane oluyo yani benimki öyle daha önce cok yunurtalarım olduğunda çok akıntım oluyodu. Ovüyle mi takip ediyosun kuzucum dün bende iğne vuruldum gün aşırı ilişki istedi doktor. 14 gün saycam bakalım 😮‍💨
Yok canım ovüyle yumurtlama kanaması oldu iki gün. Kanamanın hemen ardından yumurtlama akıntısı oldu ve ağrı ordan anladım ben. Çoğu kişide yumurtlama akıntısı geldikten 2-3 gün sonra oluyor yumurtlama ama benim geldiği gün oluyor oyüzden anlayabiliyorum

Alt karnımda bi doluluk hissi var bugün belki sadece gaz hissidir bilemiyorum kendimi çok dinliyorum sanırım 😅

X