Mercimeğime isim arıyorum 🥰

Evet güzel kullandıkça sevdim bende ama babası doğunca şey dedi Hiç Pera tipide yok ama koymasak mı🤣 çevre nin değişik tepkileri oldu ama alıştı herkes senin erkek mi istiyordum diyince 🥲
Yani doktor erkek gibi ama birkaç haftaya kesin belli olur dedi. Erkektir diye düşünüyorum. İlk öğrendiğimde eşime gebelik haberi verirken sanırım erkek bu demiştim ben de 🤗 Barış ismini düşünüyoruz.
Mayıs'taki randevudan sonra netleşecek. 🥰

Yani doktor erkek gibi ama birkaç haftaya kesin belli olur dedi. Erkektir diye düşünüyorum. İlk öğrendiğimde eşime gebelik haberi verirken sanırım erkek bu demiştim ben de 🤗 Barış ismini düşünüyoruz.
Mayıs'taki randevudan sonra netleşecek. 🥰
Güzel isim eskimeyenlerden sağlıkla gelsin kız erkek aynı birşey değişmiyor 😍 akrep burcu gelcek demek inşallah dağınık sevenlerden gelmez 😁

Özcan ve serkanı hiç beğenmedim. Sinan, Ali, emre güzel. Hakan, mahir, selim benim beğendiğim isimler.
Asel ve Linada çok fazla konuldu bence. Aman aman güzel isimlerde degil.
Asel ve lina ben pek duymadım desem yeridir o yüzden seçmiştim 🙄 hakan ali emre isimlerini bende beğeniyorum 🥰🥰🥰

dedenin, ninenin ismi tabii ki 😂😂
aslı koyun bence mükemmel bir isim 28 senedir kullanıyorum bir yamuğunu görmedim 😂
ben erkek olursa kayra veya destan istiyorum (esim remzi diyor dedesinin adıymış) 😂
kız olursa hiçbir fikrim yok 😂

dedenin, ninenin ismi tabii ki 😂😂
aslı koyun bence mükemmel bir isim 28 senedir kullanıyorum bir yamuğunu görmedim 😂
ben erkek olursa kayra veya destan istiyorum (esim remzi diyor dedesinin adıymış) 😂
kız olursa hiçbir fikrim yok 😂
Dedenin felan koymam ya, uzun isimler onlar ayrıca çokta demode 🙄🙄🙄🙄🙄

X