Mercimeğime isim arıyorum 🥰

Mihr güneş demek. Ama darılmayın Mihri ismi çok köylü vibe veriyor bana 🥴 sanki böyle satı, döne, döndü gibi bir isim, sanki köydeki ebemin ismi gibi. Neyse öneride bulunayım:

erkek: ulaş
kız: hilal, dolunay
Hiç darılır mıyım, mihri ben de koymam da anlamı güzel diye dedim, zsten yanlış biliyormuşum 😂

Hımm erkekte çınar, kaan ve ayazı, kızlarda ise cemre ve bilge hariç ( var cevrede) hepsini beğendim 👀 notluğuma yazayım, 🥰

Sağlıkla gelsin inşallah güzel bir isim koyarsınız.🩷 Bide aklıma şey geldi özcan demişsiniz ya hiç hoş değil iyi ki çıkardınız. Benim arkadaşım Özberk koymuştu hoş bence. İlter Kerem var birde.

Sağlıkla gelsin inşallah güzel bir isim koyarsınız.🩷 Bide aklıma şey geldi özcan demişsiniz ya hiç hoş değil iyi ki çıkardınız. Benim arkadaşım Özberk koymuştu hoş bence. İlter Kerem var birde.
Bazı isimleri sırf fikir diye yazdım, kararsızım çünkü, bu yüzden sizlere danışmak istiyorum 🥰🥰

Erkekler okey bence klasik isimler.
Kızları beğenemedim. Asel filan noo yaa yeto
Ama kız önerim yok. ☠️

Eveeeeet, cinsiyet belli değil ama çok heyecanlı olduğum için şimdiden isim bakıyorum. ☺️🥳

Erkek veya kız isim önerilerinize açığım vee
Benim yazacağım isimleri de oylamanızı istiyorum, koyardım veya koymazdım diye..

👇👇👇👇
Kız için: Deren, gözde, melisa veya melis, lina, asel

Erkek için: Serkan ali, sinan, emre, özcan

Yorumlarınızı bekliyorum 🥰🥰🥰
deren ismi bana derin, seren,beren isimlerinin varyasyonu-azıcık kişiliksiz geliyor.
Gözde fena değil
Melis çok güzel Melisa'dan daha hoş.
Lina ve Asel son dönemin çok uydurmasyon isimleri. 10 yıl sonranın pişmanlığı bence

Erkek isimlerinden Ali, Sinan ve Emre güzel, Özcan köfteci adı gibi

deren ismi bana derin, seren,beren isimlerinin varyasyonu-azıcık kişiliksiz geliyor.
Gözde fena değil
Melis çok güzel Melisa'dan daha hoş.
Lina ve Asel son dönemin çok uydurmasyon isimleri. 10 yıl sonranın pişmanlığı bence

Erkek isimlerinden Ali, Sinan ve Emre güzel, Özcan köfteci adı gibi
Deren bana güzel geliyordu açıkçası, taaaa ki yorumunuzu okuyana kadar 😂

Senin yazdıklarından seçecek olursam melisa ve emre
Emre benim en sevdiğim isimlerden ama erkek ismi olarak Eren,Alper bunları da çok seviyorum
Eşimin eski sevgilisinin adı olmasaydı bende zeynep koymak istiyordum kızımın ismini 😄

Senin yazdıklarından seçecek olursam melisa ve emre
Emre benim en sevdiğim isimlerden ama erkek ismi olarak Eren,Alper bunları da çok seviyorum
Eşimin eski sevgilisinin adı olmasaydı bende zeynep koymak istiyordum kızımın ismini 😄
Zeynepte güzel hiç aklıma gelmedi 😊

Eveeeeet, cinsiyet belli değil ama çok heyecanlı olduğum için şimdiden isim bakıyorum. ☺️🥳

Erkek veya kız isim önerilerinize açığım vee
Benim yazacağım isimleri de oylamanızı istiyorum, koyardım veya koymazdım diye..

👇👇👇👇
Kız için: Deren, gözde, melisa veya melis, lina, asel

Erkek için: Serkan ali, sinan, emre, özcan

Yorumlarınızı bekliyorum 🥰🥰🥰
bunlardan hiçbiri benim tercih edeceğim isimler değil.

kız; İlkyaz, Dila, Özgü, Doğa, Özde, Aylin, Duru
erkek; Mert, Ali, Arda, Ozan, Cem, Barış, Özgür

Merhaba ben erkek bebek için giray düşünüyorum eşim aslan istiyor ama asla ısınamıyorum aslan ismine ortak olarak ufuk ve kerem de anlaşıyor gibiyiz hiç bilemiyorum

X