Tüp bebek öncesi laparoskopi

Allah sağlıcakla kucağınıza aldırsın bende haftaya ameliyat olucam sol tüpte hidrosalpenks sağ tıkalı görüntü vermiş filmde ama spazm kaynaklı da olabilirmiş ameliyat sonucunda belli olucak. Eğer sol tüpte bahsedildiği gibi genişleme varsa sadece sıvı yoksa o tüpü genişledi diye gene de almalarımı gerekiyor?
Teşekkür ederim inşallah. Durumuna göre karar veriyorlar diye biliyorum eğer gebeliği engelleyecek bir durumda değilse almazlar ona doktorunuz karar verir o anda.

Evet maalesef ameliyatla tespit edildi benim. Öyle dediyse doktorunuz gerek yoktur etkileyecek birşey değildir. Umarım güzel haberler alırsınız. Ben tüplerim alındıktan sonra hemen tedaviye başladım şu an 7 aylık hamileyim.
Allah evladınızı bağışlasın çok sevindim benimde haftaya toplama olucak inş pozitif görürüm

Merhaba kızlar histeroskopien sonra kanaması artan var mı? Benim işlemden sonraki ikinci gün damla damla geldi. Bitti herhalde derken bu gün pıhtılı kanamam var bildiğiniz sanki yeniden adet oluyorım. Hafif batma da var karnımda. Biraz yürüdüm ve üşüdüm ondan mı korkmalı mıyım

Allah sağlıcakla kucağınıza aldırsın bende haftaya ameliyat olucam sol tüpte hidrosalpenks sağ tıkalı görüntü vermiş filmde ama spazm kaynaklı da olabilirmiş ameliyat sonucunda belli olucak. Eğer sol tüpte bahsedildiği gibi genişleme varsa sadece sıvı yoksa o tüpü genişledi diye gene de almalarımı gerekiyor?
mrb kızlar bende tüp bebek tedavısı göruyorum bugun ultrason kontrol ıcın gıttımde doktor sıvı bırıkmesı oldugunu persembe gunu yumurta toplama işlemi olacak ameliyat olabilecegını söyledı sız oldunuz mu zor bı işlemmı

mrb kızlar bende tüp bebek tedavısı göruyorum bugun ultrason kontrol ıcın gıttımde doktor sıvı bırıkmesı oldugunu persembe gunu yumurta toplama işlemi olacak ameliyat olabilecegını söyledı sız oldunuz mu zor bı işlemmı
Ben ameliyat oldum ama benim bahsettiğim tüpte sıvı birikmesi ultrasonda görüncek bişey değil sizin karında sıvı birikmesi olmasın?

laparoskopi olcak miş tuplerde baskı var sıvıdan kaynaklı dedı doktorum siz nsıl oldunuz uzun mu suruyor nasılsınız
Ben iki kez lap oldum ilki dış gebelik sebebiyle. İkinci lap sıvı birikmesi nedeniyle oldum ama cok şükür aslında sıvı birikmesi yokmuş tüp açıkmış. Hsg cekilirken biraz daha zorlasa birikim dağılırmış dedi doktorum . Sürece gelince hiç korkma olman gerekiyorsa ol bir haftada iyileşirsin 1 ay oldu olalı benim hiç bi sıkıntım yok sadece karında şişlik var

Ben iki kez lap oldum ilki dış gebelik sebebiyle. İkinci lap sıvı birikmesi nedeniyle oldum ama cok şükür aslında sıvı birikmesi yokmuş tüp açıkmış. Hsg cekilirken biraz daha zorlasa birikim dağılırmış dedi doktorum . Sürece gelince hiç korkma olman gerekiyorsa ol bir haftada iyileşirsin 1 ay oldu olalı benim hiç bi sıkıntım yok sadece karında şişlik var
bilgin için cok sağol tedırgın oluyırum sanada cok gecmiş olsun insallah bebegıne en yakın zmanda kavusursun

X