Yumurta toplamadan once e2?

simomays

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
287
86
28
8 gun once reglmin 3. gunu tedaviye basladik, 5 gun gonalf 250 kullandiktan sonra kontrole gittim ve yumurta toplamaya hazir oldugumu soyledi doktorum ama burda gordugum herkese e2 degeri bakiliyor bana bakilmadi aklimda suphe olustu, gerekli mi e2 bakilmasi?

8 gun once reglmin 3. gunu tedaviye basladik, 5 gun gonalf 250 kullandiktan sonra kontrole gittim ve yumurta toplamaya hazir oldugumu soyledi doktorum ama burda gordugum herkese e2 degeri bakiliyor bana bakilmadi aklimda suphe olustu, gerekli mi e2 bakilmasi?
Bende bakılmıştı canım 6.gün kontrole gittim baktılar sonra 10.gün gittim baktılar çatlatma iğneni vur dediler. Belki doktorunun yöntemi farklıdır

Bana opudan 2 gün önce bakmislardi. Yumurta başı 200 gibi bir değer çıkması gerekiyormuş

Bendede bakmadılar. Sadece ultrasonla baktı.
E2 sadece kararsız kalınca bakıyorlar.
Yumurtalar ultrasonda yeterince büyüdüyse gerek yok demişti doktorum.
Bi sorunda çıkmadı şimdi 9+4 hamileyim.

Merhaba süreciniz nasıl gidiyor benimde 23 olan e2 değeri 747 çıktı 2 gün sonra 1380 lerde 2 gün sonra 2200 bugün son kez baktılar 4060 lı rakamlar gün aşırı bakıp iğne dozlarımı ayarladılar bugün çatlatma iğnesi vurdum cumartesi opu günü

X