Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
İlk kahvaltı böyle kapaklı tabaklarda geliyor içi sürpriz 😂 poğaçalar vs vardı ama ben gaz çıkartamadigim için yiyememistim 😂 lohusa şerbeti de çok tatlıydı ama süt olsun diye içtim hepsini😁 ikinci gün kahvaltımız ilki gibi özel değildi kahvaltılıklar ve ekmekti tamam yeter artık gidin kahvaltisi 😂😂
Dr da zaten o güveni vermediyse boşver ya cidden sezaryen çok kolay geçecek inan bana 😅
Oooooo süper 🤣🤣 2.gun kahvaltısına çok güldüm şey gibiler güldük eğlendik hadi güle güle 🤣
Amin inşallah 🤣 hala 24k bu arada diyet ama epidural olursa artı 4500k genel.sezaryen olursa 1000k yine 30u buluyo🤣🤣🤣

Ayyy içim gitti Allah korusun kimse böyle bi acı yaşamasın 🥲 amin canım inşallah 🥰 sen nasıl oldun iyilestin mi biraz ayaklanırken vs zorluk yasiyo musun
Hiç yatabildin mi diye bi sor bakim canım hastaneden eve geldim uzandıgımı hatırlamıyorum sadece gece uzun yattım oda minigim uyutmuyır zaten ondan agrılarım var yani canım dikişlerim degilde gece kucagımda çocukla gezdigim için oturup kalkmaktan agrım oluyor

Bu uykusızluk belimdeki fıtık , agrılar sancılar daha iki hafta var siz nasıl dayanıyosunuz kızlar ya vallahi ağlıyıcam sinirden bazen şimdi diyorum ☹️

Oooooo süper 🤣🤣 2.gun kahvaltısına çok güldüm şey gibiler güldük eğlendik hadi güle güle 🤣
Amin inşallah 🤣 hala 24k bu arada diyet ama epidural olursa artı 4500k genel.sezaryen olursa 1000k yine 30u buluyo🤣🤣🤣
Aynen tam olarak hadi yol alın artık dediler 😂😂😂
Sezaryen için ekstra ücret mı alınıyor 🤔 benim sol bacağım uyuştu. Anesteziyi her vücut aynı şekilde atamazmis o yüzden ayrı bir serum verdiler o 450 tlydi. 24450 ödedik

Hiç yatabildin mi diye bi sor bakim canım hastaneden eve geldim uzandıgımı hatırlamıyorum sadece gece uzun yattım oda minigim uyutmuyır zaten ondan agrılarım var yani canım dikişlerim degilde gece kucagımda çocukla gezdigim için oturup kalkmaktan agrım oluyor
Ya benimkide bi değişik emzir gaz çıkar yatır uyanıyor illa kucakta uyucak bütün gece kucak istedi daha anca 1 günlük oldu dünyada. Ne bu kucak aşkı hiç anlamadım

Aynen tam olarak hadi yol alın artık dediler 😂😂😂
Sezaryen için ekstra ücret mı alınıyor 🤔 benim sol bacağım uyuştu. Anesteziyi her vücut aynı şekilde atamazmis o yüzden ayrı bir serum verdiler o 450 tlydi. 24450 ödedik
Benim anlamadığım sen de sezaryen olmadın mı neden öyle bi fark oluştu acaba normalde 24k yazmışlar broşürün üstüne eşim konuşmuş sonra kağıda da işte epidural için 4500 genel anestezi 1000 yaziyo Allah allah niye böyle ki...
Neden uyutmuyor canim cahilligimden soruyorum hani gazı falan mı var çünkü burda 2 3 kişi zor uyandiriyorum bebeği yazmisti

Kizlar iki gündür kahvaltıdan sonraki sekerim 160.165 çıkıyor geri kalan sekerim iyi 2 gün sonra kontrolüm var acaba doktor ne diyecek nasil dengeliycem bu sekeri:KK43:

Alıntı

Bana ilk attığın mesajı hatırlıyorum ben de de çift rahim var benim gibi birinin grupta olmasına çok sevindim demiştin. Çok şükür şimdi bebekler kucağımızda 🙏🏻

Ay olabilir aslında benim annem kardeşimde içmişti kardeşimin şu an ergenlik atakları çok aptalca
Uzun zamanda mı çıkıyor bilmiyorum da. Ben çevremde de rezeneyi
Öyle sürekli
İçen hiç görmedim. Yani çok doğuran oldu yengem kuzenlerim hiç kimse dönüp bakmadı. Bence danışın doktorunuza. Çok etkili ve rahatlatıcı ama işte her eski şey de iyi olmuyor
Maalesef 🙄

37+2 bugün zaten ne kaldı şurda 😂 10 günde ilerde dediği halde gelme gibi bir aksiyon yok nişan gelse tamam bir haftaya aramızda diyeceğim o da yok 😂 çok merak ediyorum ne zaman gelecek her ağrıda bugün mü acaba diyor insan
Benim diğerleri hep ilerde gidiyordu ama 40 ını doldurmadan doğmadılar 😂 heralde buda aynı olacak . 34.haftada bayağı düzensiz sancılarım vardı , şimdi onlarda yok. Birden gelip süpriz yapacak sanırım. Bu sene de çoğu kişinİn suyu geliyor 😇 tabi normal doğumda suyuyla doğması çok güzel 😎 ben ilk kızımda bugün doğar mı diye diye 42+5 e kadar beklemiştim 😵‍💫

Ben de geceleri uyuyamıyorum artık ya 🥺
Bu aralar kimi duysam böyle:KK43: mevsimden sanırım çok geçmiş olsun
Çok şükür canım Rabbimin mucizesi evlatlarımız annelık cok farklıymıs cok tatlıymıs 😊
kesinlikle çok güzel çok şükür 🙏🏻
Uzun zamanda mı çıkıyor bilmiyorum da. Ben çevremde de rezeneyi
Öyle sürekli
İçen hiç görmedim. Yani çok doğuran oldu yengem kuzenlerim hiç kimse dönüp bakmadı. Bence danışın doktorunuza. Çok etkili ve rahatlatıcı ama işte her eski şey de iyi olmuyor
Maalesef 🙄
Evet canım haklısın bugün kimyon çayı içeyim o zaman
Canım doktor bana ödemimi çabuk atmam için ananas ye hem süt yapar demişti 🙃 gaz yapacak olsa söylemezdi diye düşündüm 😱
Aaa ananas süt de mi yapıyor kız

X