Sizinde böyle berbat lise hayatınız oldu mu ?(saf kötülükten oluşan insanlar var)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

weirdlife

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
28
6
19
Lütfen sonuna kadar okuyun dönüm noktam lanetlediğim ucubelerin toplandığı bir ortamdı film , müzik vs. zevkim farklıydı zorbalık gördüm dışlanan bir kişiye arkadaş oldum bana laf etti , kotu bir arkadaşlık kurdum her okula gittiğimde bana sürekli çirkin olduğumu aşıladı (hayatımda ilk defa biri bana böyle davrandı) o kadar özgüvenim düşmüştü ki lise 3e geldiğimde panik atak , sinir krizleri , anksiyete ne ararsan var oldu hayatimda ilk defa bu kadar kotu şeyler yaşıyorum derken 11w gelmez olaydım hayatımın daha da mahvoldugu bir dönem oldu yakinimi kaybettim söz de yakın olan arkadaşlarım (ucubeler) yanımda duracağına bana etmediklerini bırakmadılar zaten sıfır özgüven daha da mahvettiler beni . Hayatım karardı insan içine çıkamıyorum çok değişkenim müdür yardımcımız vardı siyah pant zorunluluğu vardı ben de siyah pant almıştım kargo olan sırf fazladan cebi var diye bana "iğrenç bir pant sanki dünyanın en çirkin kızıyla konuşuyorum dedi" bunlar çeyreğin çeyreği değil yaşadıklarımın yanında liseye ilk basladigimda t@c!z edildim kimseye anlatamadım inanılmaz kötüyüm şu an yapmam gereken çok şey var ama aklımdan çıkmıyor üstünden çok geçti ama unutamıyorum sürekli önemsiz diye telkin ediyorum kendime olmuyor arkadaslar olmuyor lanet olsun beni nasıl bir insan yaptılar bütün neşem gitti gözlerim çöktü , saçım dökülüyor, yüzüm ilk defa sivilcelerle doldu iletişim sorunlarım var ve hâlâ bir idiot tarafından eleştiriliyorum beynim öyle bir noktaya gelmiş ki her yaşadığım şeyden bir şey çıkarıyorum psikologa gideceğim muhtemelen ilaç verirler tabi bunu da ertelerim dizide dertlerimle bogdum ama gerçekten içimde tutamıyorum çok etkilendim bir şey söyleyin lütfen ne yapacam bari yaşayan varsa söylesin dertlesiriz dedim çok alıngan biri oldum şu an çok berbat bir ruh halinde yazıyorum yazım hatalarımı görmeyin lütfen (daha çokkkk fazla olay var sunum yaptım sırf benden nefret etti diye (?)berbat olmuş sen yapma iğrenç vs laflarını duymak , sinirlendim birine artık zorbalığına katlanamaz oldugum insana bana aşık mısın dalga geçer şekilde dedim ciddi değildim tabiki de bir kızdı ve dediki o kadar guzsl değilsin ki !? Bende cevap verdim sonra laf atan kız gülerek şaka yaptım bilmem ne niye bu kadar ciddiye aldn vs. Ogremtnler bile beni dışladı inanılmaz bir şey şu an hayatım iyi ama bu lanet olaso şeyler kafamda dönüp duruyor ne zaman iyi bir şey olsa hak etmediğimi düşünüp sinir krizleri geçiriyorum her yerim yara bere içinde kalbim sancılanıp duruyor ara sıra nefes alamıyorum , son bir sy de anlatayım bir ara ağlıyordum dayanamadım artık bir kız bana knedini zorla aglatiyorsun dedi herkesin içinde ben nasıl bir profil cizdiysem milletin gözünde resmen bana nefret kusmuslar) sadece çocukluğumu ozluyorum bu biraz daha böyle gitseydi sonum daha farklı bitecekti muhtemelen

Yazış şeklinden dolayı bir tane üye var senin o olduğunu düşünüyorum

Çünkü sadece o üyeye yolda görenler bile durdurup çirkin ucube pislik vs diyordu bence siz üyesiniz. Çünkü müdür dünyanın en çirkini sensin demiş vs vs

Senin şizofreni teşhisin vardı tedavi olsan iyi olur.

Çünkü sadece o üyeye yolda görenler bile durdurup çirkin ucube pislik vs diyordu bence siz üyesiniz. Çünkü müdür dünyanın en çirkini sensin demiş vs vs

Hayır ben burayı yeni açtım zaten hemen önyargılı davranıp bu nasıl çıkışma ? Ben durduk yere kimseye laf etmem ki . Sadece çok kırıldım ve beni kıran iki üç insana böyle hitap ediyorum sizlere bir şey demedim ayrıca bu lafı kullanan bir çok insan var asıl tanı konulması gereken bence belli ama siz bilirsiniz

Hayır ben burayı yeni açtım zaten hemen önyargılı davranıp bu nasıl çıkışma ? Ben durduk yere kimseye laf etmem ki . Sadece çok kırıldım ve beni kıran iki üç insana böyle hitap ediyorum sizlere bir şey demedim ayrıca bu lafı kullanan bir çok insan var asıl tanı konulması gereken bence belli ama siz bilirsiniz

Sakın bana hakaret etmeye kalkma :)

İstediğim gibi de yazarım bu arada senden izin mi alacağım o üyesin artık emin oldum.
Bu arada bugün üye olup baya iyi kullanıyorsun siteyi :KK70:

Son düzenleme:
Bir öğretmenin “dünyanın en çirkin kızıyla konuşuyorum” dediğine inanmıyorum. Bazı olayları abartıyor olabilir misiniz acaba? Öğretmenlerin hayatınızda siz kimsiniz ki öğrencileri birbirinden ayırıp tavır alacak? Kaç yaşında insanlar lise dramaları ile uğraşmazlar

Ne alaka ya? Hadi öğrenciler tamam diyelim de öğretmenler niye sizi sevmesin?
Bana siz kafanızda kuruyormuşsunuz gibi geldi.
Olabilir kuruntu yapıyor olabilirim gerçekten böyle biri değilim ben ama bir yıl ki bunu bana diğer insanlarda söyledi psikolojik şiddete maruz kaldıktan sonra diğer yıl hiç bir şekilde sağlıklı düşünemedim ve en küçük şeye alınır oldum . Hocalara gelirsek örnek vereyim bir grup oyun oynuyordu hocayla birlikte bende lavabo izni aldım yani kural budur hocaya seslendim en son beni sonunda duydu yani duymazlıktan geliyordu zaten ki nasıl duydu biliyor musunuz ? Bir kız vardı Ne var !? Diye şiddetle çıkıştı hoca da "banane git" dedi ne yapacağımı bilemedim gittim arkamdan iki üç kız geldi bana dediler ki " hoca bize kızdı seni niye umursamadı falan" bu hoca sürekli beni sınıftan disliyordu zaten bilmiyorum bana ilgi delisi diyebilirsin , şizofren diyebilirsin ama yaşamayan bilemez bunları böyle anlatınca çok kolay geliyor ama keşke sizler kadar şanslı olabilseydim

kim yav

Sakın bana hakaret etmeye kalkma sen hayırdır ya :)

İstediğim gibi de yazarım bu arada senden izin mi alacağım o üyesin artık emin oldum.
Bu arada bugün üye olup baya iyi kullanıyorsun siteyi :KK70:
Şaka mısınız hanımefendi? Değilim diyorum bana hakaret eden sizsiniz ne yapayım ss falan mı atayım senin inanman için
ben buraya içimi döktüm eğer size saçma geldiyse geçebilirsiniz neden böyle davranıyorsunuz zaten berbat mentalim var üstüne niye ekleniyorsunuz size tatlı dille konuşmama rağmen bana karşı uslubunuzu çok yanlış kullanıyorsunuz

Üye ismini hatırlayamadım ama arada bir çok çirkinim sevgilim yok çok çirkinim diye konu açıyor
İşte o üyeden biri telefon şarjını istiyor geri alırken çok ucubesin diyor, yolda birisi çok çirkinsin diyor başkası şöyle kötüsün diyor sözde o üyeye. Hayatın doğal akışına aykırı şeyler anlatıyor. Bu arkadaşa da herkes çat çat hakaret ediyor söz de.

Bir öğretmenin “dünyanın en çirkin kızıyla konuşuyorum” dediğine inanmıyorum. Bazı olayları abartıyor olabilir misiniz acaba? Öğretmenlerin hayatınızda siz kimsiniz ki öğrencileri birbirinden ayırıp tavır alacak? Kaç yaşında insanlar lise dramaları ile uğraşmazlar
Bakın bana inanmak zorunda değilsiniz ama empati yapın neden yalan atayım isterseniz yemin edebilirim bende şaşırdım zaten bir ogretmen bir pantolon için konuyu kişisellestirdi nasıl bir enerji varsa bende bu kadar kotu olayları nasıl çekiyorum bende şaşırıyprum ama yaptığım zerre bir şey yok (kotu amaçlı)

Üye ismini hatırlayamadım ama arada bir çok çirkinim sevgilim yok çok çirkinim diye konu açıyor
İşte o üyeden biri telefon şarjını istiyor geri alırken çok ucubesin diyor, yolda birisi çok çirkinsin diyor başkası şöyle kötüsün diyor sözde o üyeye. Hayatın doğal akışına aykırı şeyler anlatıyor. Bu arkadaşa da herkes çat çat hakaret ediyor söz de.
Neeee ! Üstüme iftira atılmadığı kaldı o da oldu şu an gülüyorum beni az da olsa neselendirdiniz valla tşk ederim

Zorba insanlar hayatın her alanında var, sebepsiz kötülük yapan insanlar olduğuna da şahidim; ama bu yazılanları ütopik ve kurmaca buldum. Bana gerçekçi gelmedi.
Kurmaca gelmesinin sebebi 2 yıl yasadigim tüm konuları birden anlatmam olabilir yinede diğer üyelere göre daha anlayışlı yorum yapmışsınız teşekkür ederim ve inanın bana bunların hepsini yaşadım ama asla istemezdim bende isterdim ki kafamda kurayım ama nereden bakarsam bakayım unutamıyorum ( bu arada takıntı bozukluğum var sürekli geçmişe takılıyorum bu yüzden unutmam pek mümkün değil)

Bakın bana inanmak zorunda değilsiniz ama empati yapın neden yalan atayım isterseniz yemin edebilirim bende şaşırdım zaten bir ogretmen bir pantolon için konuyu kişisellestirdi nasıl bir enerji varsa bende bu kadar kotu olayları nasıl çekiyorum bende şaşırıyprum ama yaptığım zerre bir şey yok (kotu amaçlı)
Doktora gitmeyi düşündünüz mü

Neeee ! Üstüme iftira atılmadığı kaldı o da oldu şu an gülüyorum beni az da olsa neselendirdiniz valla tşk ederim

Valla o üyeye de herkes yüzüne yüzüne sen çok çirkinsin ucubesin vs diyordu o yüzden sensin diye düşünüyorum diyorum emin olamam sonuçta herkes anonim

Herkesin çevresinde birilerinin güzel bulmadığı insanlar olabilir ama ben kimsenin o kişilere gidip yüzüne yüzüne ucube ayy çok çirkinsin denildiğini görmedim. Dedikodusu döndüğünü duydum ama yüzüne söylendiğini görmedim cidden o yüzden bana çok hatırlattı diğer üyeyi

Doktora gitmeyi düşündünüz mü
Neden ? Sizde mi kafamda kurduğumu sanıyorsunuz gerçekten bakış açınız yanlış ve tşk ederim duzelmek amacıyla girdim daha bir tuhaf oldum sadece dertlemek istemiştim çirkinim falan da demedim bazı arkadaşlar yanlış anlamış olayı sadece bir kaç kişi bana bunu telkinledi dedim ayrıca bu bahsettiğim hocanın dediğini söyleyeyim gerisi size kalmıs " bir daha bu pantolunu okulda giymiyorsun , dikiş izleri berbat görünüyor (biliyorsunuz kargo pantolonda dışa dönük dikişlilerde var) sonra işte sanki çirkin kızla konuşuyorum falan dedi sadece zoruma gitti üzüldüm

Lise hayatı zorbalikla gecmeyen varsa bizzat o zorbalardir diyorum.

Yani bosver gitsin, bunu yasamayan yok gibi birsey.
Haklısınız buraya bunu yazmamın amacı bu konuların artık önemini kaybetmesini istiyorum cevabınız için teşekkür ederim

Valla o üyeye de herkes yüzüne yüzüne sen çok çirkinsin ucubesin vs diyordu o yüzden sensin diye düşünüyorum diyorum emin olamam sonuçta herkes anonim

Herkesin çevresinde birilerinin güzel bulmadığı insanlar olabilir ama ben kimsenin o kişilere gidip yüzüne yüzüne ucube ayy çok çirkinsin denildiğini görmedim. Dedikodusu döndüğünü duydum ama yüzüne söylendiğini görmedim cidden o yüzden bana çok hatırlattı diğer üyeyi
Hayirrr yanlis anladınız kimse bana ucube demiyor ben onları tanımlarken ucube lafını kullandım ayrıca çirkin demedi sadece bu pantolonu giydigin için öylesin dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X