Hamilelik, cinsiyet ve eşim..

Valla bu adamın zikri buysa fikri de bellidir bu adam normal hayatında da açık görüşlü anlayışlı biri değildir zaten.

Çocuk olunca düzelir bak bi olsun şıp diye değişir kafasından ne zaman kurtulacağız acaba ya olan çocuklara oluyor, daha doğmadan belli ki travması olacak bir ailesi var .

Yani merve hanım yazmayayım dedim ama dayanamadım. Bir ara komşunuza takmıştınız tepki görünce üyelik iptali yapıp gittiniz, sandınız ki biraz ara verince kimse sizi hatırlamayacak…

Konularınız ortada, kaç kere boşanma kararı aldınız, eşinizden kaç kere şikayet ettiniz, yetmedi bir de çocuk yaptınız…

Eşinizin zihniyeti zaten korkunçtu, evliliğiniz yolunda gitmiyordu, neden şaşırıyorsunuz ki?

Belki tepki göreceğim ama söylemeden edemiyorum artık, siz ki eşinizi sizin tabirinizle “dul komşunuzdan” kıskanan birisiniz, ne bekliyorsunuz ki?

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evladınızı, umarım bizler yanılırız da evladınız güzel bir ortamda büyür, sağlıkla gelsin yavrucak 🙏🏻

Eki Görüntüle 3429910
şubat ayında mutsuz evliliğe çocuk getirilir mi, boşanmalı mıyım gibi konular açıp hamile mi kalmış.
bazı insanlara üzülmemek gerekiyor sanırım. bizim ona üzüldüğümüzün yarısı kadar kendine üzülse, bir yerden toparlayacak ama...

Kızlar selam hamileyim biz 13+2 olduk elhamdülillah.2 li teste çarşamba bakılacak inşallah sağlıklı olur. İlk çocuğum dr ilk başta erkek dedi bugün kız büyük ihtimalle dedi olanlar oldu eşim o kadar sessiz kaldı morali bozuldu erkek istiyordu. Yani zaten ilk çocuk ne fark eder anlamıyorum kendi 5 erkek kardeş hiç biri ile görüşmüyor bile o kadar buna neler yaptılar hala cahil kafası işte. Ben o kadar mutluyum kanatlarım eksik 1 düşükten sonra oldu sürecim kanamalı geçti şuan bu haftalara geldim diye. Ama kendisi bu halimle dr dan çıktığımdan beri kötü davranıyor ağlatıyor bu kadar kör cahillik olur mu size soruyorum bu halimle ağlıyorum ben bu bebeği o kadar istiyordum kurban kesip dağıtacağına. İnşallah sağlıklı olur bebeğim dua edin kızlar. Gerçekten ayrılmayı bile düşündüm gitsin yoluna başkası belki erkek getirir sonra çocuğumu da göstermem zaten bakmaz kesin inşallah yavruma ilerde muhtaç kalmaz ben bebeğmi çok seviyorum.. Ağladım durdum Allah görüyor.
Bu adama niye cocuk doguruyorsunuz o doğacak çocuğun psikolojisini hic mi dusunmuyorsunuz bende hamileyim 17 haftalik esim böyle birsey söylese ki bana da kiz dediler benimde cocugununda yüzünü bir daha göremezdi ki.. Neyse ki ben bu meziyette biriyle evlilik yapmadım şaka gibi ya

Kızlar gene çok abarttım kendi kendime eşim dr başka şeyde test istedi uyuşmazlık ona canı sıkılmış şimdi negatif gelince mutlu oldu sarıldı asla öyle bir şey yok dedi ben sadece öyle hissettim ama ne fark eder dedi bir de gece nöbette sabah 7 de geldi 1 saat uyudu ben hastane için uyandırdım senle ne alakası var gece yoğundu uyumadım 1 saat uykuyla kafam yerinde değildi dedi hormonlar ben çok abartmışım dalga geçti kim bilir kafanda ne kurdun dedi 😔😇😪🧚🤔🌼🥀

Kızlar gene çok abarttım kendi kendime eşim dr başka şeyde test istedi uyuşmazlık ona canı sıkılmış şimdi negatif gelince mutlu oldu sarıldı asla öyle bir şey yok dedi ben sadece öyle hissettim ama ne fark eder dedi bir de gece nöbette sabah 7 de geldi 1 saat uyudu ben hastane için uyandırdım senle ne alakası var gece yoğundu uyumadım 1 saat uykuyla kafam yerinde değildi dedi hormonlar ben çok abartmışım dalga geçti kim bilir kafanda ne kurdun dedi 😔😇😪🧚🤔🌼🥀
Maşallah 🧿🧿🧿🧿

Hiç inandırıcı değil adam sizi ağlamış, kötü davranmış. Adamın bir tatlı sözüne inanmaya meyilli olduğunuz için hemen de çark ettiniz.

Bi kere de şaşırt be. 😁

Yaa kıyamisu.
Ne uyuşmazlığı testi bu?

Kan grubu ben negatifim eşim pozitif uyumazlk var çok riskli pozitif çıkmıştı riskli gebelik oluyor ama çok şükür iğneden dolayı yalancı çıkmış negatif çıktı bugün
Riskli gebelik mi oluyor?
Bizde de aynı durum vardı kan gruplarında. Size bir iğne yapıyorlar gebeliğin ortası gibiydi sanırım, bir de bebeğinizin kan grubu pozitif olursa doğumdan sonra tekrar bir iğne. Aslında baya basit bir mevzu.

Sizin başka tıbbi geçmişiniz, düşüğünüz falan var. Onunla ilgili ekstra bir durum varsa bilemem tabi Allah sağlıkla kavuştursun. Ama konu sadece kan grubu ise çok bir olayı yok yani.
Umarım eşiniz sizi kandirmiyordur uyuşmazlığa üzüldüm vs diye.

Bizde de aynı durum vardı kan gruplarında. Size bir iğne yapıyorlar gebeliğin ortası gibiydi sanırım, bir de bebeğinizin kan grubu pozitif olursa doğumdan sonra tekrar bir iğne. Aslında baya basit bir mevzu.

Sizin başka tıbbi geçmişiniz, düşüğünüz falan var. Onunla ilgili ekstra bir durum varsa bilemem tabi Allah sağlıkla kavuştursun. Ama konu sadece kan grubu ise çok bir olayı yok yani.
Eşi geçtim Merve de bizi kandırıyor olabilir uyuşmazlığa üzülmüş diye. 😁

Kızlar selam hamileyim biz 13+2 olduk elhamdülillah.2 li teste çarşamba bakılacak inşallah sağlıklı olur. İlk çocuğum dr ilk başta erkek dedi bugün kız büyük ihtimalle dedi olanlar oldu eşim o kadar sessiz kaldı morali bozuldu erkek istiyordu. Yani zaten ilk çocuk ne fark eder anlamıyorum kendi 5 erkek kardeş hiç biri ile görüşmüyor bile o kadar buna neler yaptılar hala cahil kafası işte. Ben o kadar mutluyum kanatlarım eksik 1 düşükten sonra oldu sürecim kanamalı geçti şuan bu haftalara geldim diye. Ama kendisi bu halimle dr dan çıktığımdan beri kötü davranıyor ağlatıyor bu kadar kör cahillik olur mu size soruyorum bu halimle ağlıyorum ben bu bebeği o kadar istiyordum kurban kesip dağıtacağına. İnşallah sağlıklı olur bebeğim dua edin kızlar. Gerçekten ayrılmayı bile düşündüm gitsin yoluna başkası belki erkek getirir sonra çocuğumu da göstermem zaten bakmaz kesin inşallah yavruma ilerde muhtaç kalmaz ben bebeğmi çok seviyorum.. Ağladım durdum Allah görüyor.
Adınıza cok üzüldüm

Yani düşük yaptım ve hamilelik kanamalı geçti indirekt coombs pozitif çıkmıştı ondan dolayı ama iğneden dolayı yalancı pozitif çıkmış bugün negatif çıkmış

Kim ne dersin. Böyle birinden boşanırdım.
İğrenç ötesi bir düşünce ve ayrımcılık.

Yani düşük yaptım ve hamilelik kanamalı geçti indirekt coombs pozitif çıkmıştı ondan dolayı ama iğneden dolayı yalancı pozitif çıkmış bugün negatif çıkmış
Anladım sevindim sizin için.
Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Ama böyle bir duruma üzülen adamın sizi ağlatmak yerine destek olması gerekiyordu. Anne olarak siz ondan daha hassassınız sonuçta.

Bizi kandırsa ne olur ki?
Böyle bir adamla yaşayacak olması buz gibi bir gerçek.
Hadi uyuşmazlığa üzüldü. Kadına neden kötü davranıp ağlatıyor yani ne alaka?
İşte bu yüzden yalan ya zaten. Uyuşmazlığa üzülen insan niye kötü davransın, kadına eziyet etsin? Dümdüz lafı çeviriyor çünkü eski konuları paylaşıldı, linç yiyecek. Uğraşmak istemiyor.

Sizin bu kendinizi kandirmalariniz ne güzel ya maşallah. :nazar:

İşte bu yüzden yalan ya zaten. Uyuşmazlığa üzülen insan niye kötü davransın, kadına eziyet etsin? Dümdüz lafı çeviriyor çünkü eski konuları paylaşıldı, linç yiyecek. Uğraşmak istemiyor.
Konu sahibinin adını gördüm ve tanıdık geldi. Girip baktım ama ben yazana kadar insanlar zaten ortaya dökmüş. Tanıdık geliyorsa konu açan isimler, pek hayra alamet olmuyor.

Dündü sanırım bir üye erkekler neden böyle merhametsiz filan diye konu açmıştı. Tam ona örnek bir konu. Bile bile lades. Böyle onlarca yüzlerce konu vardır burda. Daha sevgililikten itibaren defalarca şans verilen adamlar, 5-10 sene sonra da çocukla ortada kalan kadınlar. Hep aynı hikaye malesef.

X