Hamilelik, cinsiyet ve eşim..

Kızlar gene çok abarttım kendi kendime eşim dr başka şeyde test istedi uyuşmazlık ona canı sıkılmış şimdi negatif gelince mutlu oldu sarıldı asla öyle bir şey yok dedi ben sadece öyle hissettim ama ne fark eder dedi bir de gece nöbette sabah 7 de geldi 1 saat uyudu ben hastane için uyandırdım senle ne alakası var gece yoğundu uyumadım 1 saat uykuyla kafam yerinde değildi dedi hormonlar ben çok abartmışım dalga geçti kim bilir kafanda ne kurdun dedi 😔😇😪🧚🤔🌼🥀
Senin kocana bayılıyorum, karıncaya binip belini incitmiyor. Herif tam bir manipülasyon ustası.

Kızlar selam hamileyim biz 13+2 olduk elhamdülillah.2 li teste çarşamba bakılacak inşallah sağlıklı olur. İlk çocuğum dr ilk başta erkek dedi bugün kız büyük ihtimalle dedi olanlar oldu eşim o kadar sessiz kaldı morali bozuldu erkek istiyordu. Yani zaten ilk çocuk ne fark eder anlamıyorum kendi 5 erkek kardeş hiç biri ile görüşmüyor bile o kadar buna neler yaptılar hala cahil kafası işte. Ben o kadar mutluyum kanatlarım eksik 1 düşükten sonra oldu sürecim kanamalı geçti şuan bu haftalara geldim diye. Ama kendisi bu halimle dr dan çıktığımdan beri kötü davranıyor ağlatıyor bu kadar kör cahillik olur mu size soruyorum bu halimle ağlıyorum ben bu bebeği o kadar istiyordum kurban kesip dağıtacağına. İnşallah sağlıklı olur bebeğim dua edin kızlar. Gerçekten ayrılmayı bile düşündüm gitsin yoluna başkası belki erkek getirir sonra çocuğumu da göstermem zaten bakmaz kesin inşallah yavruma ilerde muhtaç kalmaz ben bebeğmi çok seviyorum.. Ağladım durdum Allah görüyor.
Pislik herif yaaa. Senin kanın canın o geri zekalıya bak. Çok üzüldüm canım hem sen hem de bebek için. İnşallah sağlıklı bir bebeğin olur belki kocan da akıllanır bir dur bakalım

Kızlar selam hamileyim biz 13+2 olduk elhamdülillah.2 li teste çarşamba bakılacak inşallah sağlıklı olur. İlk çocuğum dr ilk başta erkek dedi bugün kız büyük ihtimalle dedi olanlar oldu eşim o kadar sessiz kaldı morali bozuldu erkek istiyordu. Yani zaten ilk çocuk ne fark eder anlamıyorum kendi 5 erkek kardeş hiç biri ile görüşmüyor bile o kadar buna neler yaptılar hala cahil kafası işte. Ben o kadar mutluyum kanatlarım eksik 1 düşükten sonra oldu sürecim kanamalı geçti şuan bu haftalara geldim diye. Ama kendisi bu halimle dr dan çıktığımdan beri kötü davranıyor ağlatıyor bu kadar kör cahillik olur mu size soruyorum bu halimle ağlıyorum ben bu bebeği o kadar istiyordum kurban kesip dağıtacağına. İnşallah sağlıklı olur bebeğim dua edin kızlar. Gerçekten ayrılmayı bile düşündüm gitsin yoluna başkası belki erkek getirir sonra çocuğumu da göstermem zaten bakmaz kesin inşallah yavruma ilerde muhtaç kalmaz ben bebeğmi çok seviyorum.. Ağladım durdum Allah görüyor.
Geri kafalı kocanıza söyleyin ki cinsiyeti belirleyen erkekten gelen x y kromozomları sizlik bir durum yok.

Yani merve hanım yazmayayım dedim ama dayanamadım. Bir ara komşunuza takmıştınız tepki görünce üyelik iptali yapıp gittiniz, sandınız ki biraz ara verince kimse sizi hatırlamayacak…

Konularınız ortada, kaç kere boşanma kararı aldınız, eşinizden kaç kere şikayet ettiniz, yetmedi bir de çocuk yaptınız…

Eşinizin zihniyeti zaten korkunçtu, evliliğiniz yolunda gitmiyordu, neden şaşırıyorsunuz ki?

Belki tepki göreceğim ama söylemeden edemiyorum artık, siz ki eşinizi sizin tabirinizle “dul komşunuzdan” kıskanan birisiniz, ne bekliyorsunuz ki?

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evladınızı, umarım bizler yanılırız da evladınız güzel bir ortamda büyür, sağlıkla gelsin yavrucak 🙏🏻

Eki Görüntüle 3429910

Aaaaaaa bende diyorum bu nick bir tanıdık geldi. Kağıda yaz cinsiyeti erkek belirler diye. Gözüne sok. Ayrıca garantisin baya adam neler yaptı ödül gibi hamilesin. İçinden geçen de ya anne olamazsam birdaha diye yaptım dersin sen şimdi. Doğmamış bebeğe üzülmeyi öğrendim ben bu sitede.

X