Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Merhaba, benim doktorum da fitil ve krem verdi. Fitilin prospektüsünde hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmamalı yazdığı için tereddüt ettim. Şikayetlerim çok yoğun değil o yüzden cuma kontrolde soracağım. Size hangi ilaçları vermişti hatırlıyor musunuz?
Ben yurtdışındayım,
İlacın ismini unuttum,
Benim şikayetim yoktu,
Akıntıyı bile umursamadım,
Muaynede doktorum söyledi mantar oldugumu,
şikayetlerin artmadan tedavini yap,
Rahat etmek için tekrar sor doktoruna,
Mantar enfeksiyonu dogumda bebek için sorun olabilir tedavi edilmezse araştırdım öyle okudum.

Kızlar selam dün akşam çok canım istediği için çiğköfte yemiştim akşam ishal oldum sabah kalktım inanılmaz karın ağrısı var çok korkuyorum besin zehirlenmesi mi yaşıyorum bilmiyorum hemen doktoruma geldim sıra bekliyorum şuan
Çig köftenin acısı dokunmuştur,
Bi kaç gün önce acı biber yedim,
Benzer agrıyı çektim bidaha tövbe.

Kızlar merhaba 10+3 günlüğüz. Ultrason görüntülerimiz iyi çok şükür. Doktorumuz da keyifle muayenemi yaptı.

nipt testinden bahsetti. kesin yaptır demedi ama önerdi.

kendim de sağlık çalışanayım 3 yerden fiyat aldım. 8500-12,000 arasında fiyatlar. sonra biraz yorumlara da baktım. bu testte bile yanılma payı olduğu ve bu nedenle amniyo sıvısı aldırmak durumunda kalanlar ve sonucu temiz çıkan bir çok kişinin de yorumunu okudum.

parasında asla değilim. ama yaptırmalı mıyım yaptırmamalı mıyım emin olamıyorum.

gözüm korktu açıkçası.

yaş 37 ilk gebelik , tüp bebekle kavuştuk miniğime. annem ve ablam da 43 yaşlarında sağlıklı doğum yapmış kişiler. aile de engelli doğum yok çok şükür. eşimin aileisnde de yok. bilemedim karasız kaldım.
bende 37 yaşındayım ikinci çocuğum.endişe ediyor insan ister istemez.bugün 12 haftalık olduk ikili tarama olacak bakalım hakkımızda hayırlısı

Anaaa sonunda bir prens geldi grubumuza😍😍
Sağlıkla gelsin minikler inşallah canmm. Hayırlı evlat olsunlar
Neden şok oldun tatlımm, kız bebe mi bekliyordun
Amin çiçeğim sağlıkla gelsinler inşallah 🥰🤩
Ay çevredeki herkes erkek demişti ama benim başından beri midem çok kötü ya kız olabilir diye düşünüyordum şaşırttı beni oğluşum, hayırlı evlat olsunlar sağlıklı olsunlar da yeter yavrum ya 💙

Ay çevredeki herkes erkek demişti ama benim başından beri midem çok kötü ya kız olabilir diye düşünüyordum şaşırttı beni oğluşum, hayırlı evlat olsunlar sağlıklı olsunlar da yeter yavrum ya 💙
Demek cevredekiler biliyor 😄😄 bana da erkek diyorlar seninkine arkdş gelir 🙂🙂
Şakacı olacak senin oğluşun demekki😍🧿😍

Demek cevredekiler biliyor 😄😄 bana da erkek diyorlar seninkine arkdş gelir 🙂🙂
Şakacı olacak senin oğluşun demekki😍🧿😍
ayyy bence de çevredekiler kesin biliyorlar 🧿 😂
büyüyeceklerde arkadaş olacaklar minikler ay ağlıcam 💙
senin ne zaman netleşecek canımm

ayyy bence de çevredekiler kesin biliyorlar 🧿 😂
büyüyeceklerde arkadaş olacaklar minikler ay ağlıcam 💙
senin ne zaman netleşecek canımm
Vlla kızz dimi hayali bile cok güzel
Ama ben önce bebekliğini doya doya yaşamak istiyorum 😍😍
Benim nasipse pazartesi belli olacak canm ama cinsiyet partisi yapacağımz için ben salı yada Çarsamba öğrenirim:)

Herkese selam, yaklaşık 1 aydır bu konuyu sıkı takipteyim ama daha önce çok fazla kaybım olduğu için hemen yazmak istememiştim.

Ben de cuma günü fetal dna yaptırdım. Tam sınır haftasında yaptırdık, hatta erken sayılabilir ama sonuç temiz gelirse serklaj ameliyatı olacağım için doktorun da önerisiyle acele ettik. Umarım hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız 🙏🧿
neden serklaj olacaksınız.

Vlla kızz dimi hayali bile cok güzel
Ama ben önce bebekliğini doya doya yaşamak istiyorum 😍😍
Benim nasipse pazartesi belli olacak canm ama cinsiyet partisi yapacağımz için ben salı yada Çarsamba öğrenirim:)
Bebeklikleri çok başka olur demii, ay her şeyleri güzel bee 🧿🤩
Hadi bakalım çok az kaalmışşşşşş partiyeeee 💃

Naptın çıktın mı doktordan nasılsın iyi misin.
Çıktım şimdi çok şükür bebek iyi kalp atışını dinledik kesede falan sorun yok zaten leke kanama falan hiç olmadı sadece ishaldim. Doktorum hiç bi sorun yok yediklerine dikkat et bol su, tuzlu ayran ve maden suyu önerdi, enterogermina yazdı probiyotik. İçim rahatladı bir daha asla yemeyeceğim gerçekten

Çıktım şimdi çok şükür bebek iyi kalp atışını dinledik kesede falan sorun yok zaten leke kanama falan hiç olmadı sadece ishaldim. Doktorum hiç bi sorun yok yediklerine dikkat et bol su, tuzlu ayran ve maden suyu önerdi, enterogermina yazdı probiyotik. İçim rahatladı bir daha asla yemeyeceğim gerçekten
Çok geçmiş olsun canım benim şükür

Tek düşündüğüm 9+6 olması gerekirken 9+3 çıktı doktorum vücudun makine değil bebek zamanla arayı kapatır hiç kafana takma dedi

Ben mide bulantısını kıza erkeğe yormuyorum yaa😀

X