Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    42
Herkeze merhaba benimde geçmişte kayıplarım olduğu için biraz geç katıldım araniza ama bugün 10+5 oldum cumartesi fetal DNA yaptiricam ins egerki temiz çıkar ise benimde serklaj ihtimalim var 2 sebepsiz erken dogum yüzünden

Benim vardı,
Mantar enfeksiyonu çıktı,
Doktorun verdigi fitil ve kremle şimdi birşey kalmadı şükür 🤲🏼
Hangi fitili kullandın cnm?
Merhaba, benim doktorum da fitil ve krem verdi. Fitilin prospektüsünde hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmamalı yazdığı için tereddüt ettim. Şikayetlerim çok yoğun değil o yüzden cuma kontrolde soracağım. Size hangi ilaçları vermişti hatırlıyor musunuz?
Bana donaxyl verdi. Gebelikte güvenle kullanılır endişelenme dedi doktor.

Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Bana Kasım annesi olmak nasip değilmiş 😞Bebeğimin kalp sesini hiç duyamadim.Doktor kontrolunde düşük yapıyorum.Eger dusmesse yarın sabah kurtaj olacagim.Bana dua edermisiniz🙏
Cok cok uzuldum, insallah yakin zamanda saglikli da bir bebeginiz olur. kotu dusunmeyin, strese girmeyin yine olur bebeginiz. onemli olan kendinize iyi bakmaniz ve zamani geldiginde yine denemeniz. sizin icin dua ederim tabi, insallah hersey yolunda kolayca gider yarin.

Cok cok uzuldum, insallah yakin zamanda saglikli da bir bebeginiz olur. kotu dusunmeyin, strese girmeyin yine olur bebeginiz. onemli olan kendinize iyi bakmaniz ve zamani geldiginde yine denemeniz. sizin icin dua ederim tabi, insallah hersey yolunda kolayca gider yarin.
Çok teşekkür ederim ❤️🙏

Selamlar hanımlar🌸 sarı akıntısı olan varmı aramızda?
Benim beyazdı 1 haftadır falan sarıya döndü daha önce gttiğimde kaşıntı yoksa idare edebiliyorsan ilaçsız gecirmeye calışalım bu süreyi ilk 3 ay ilaç kullandırmak istemiyorum pek dedi doktorum. Ama enfeksiyon zarar verir diye de korkuyorum acıkcası haftaya gidicem doktora 10 haftayı gececek belki o zaman verir fitil artık

Çok teşekkürler 🙏 evet o, rahim ağzı yetmezliği / serviks kısalığı mevcut. İlk ölçümde 40mm idi fakat bayram tatilinde sürekli yatmama rağmen 25mm’e düşmüş ne yazık ki. Yapısal, rahim büyüdükçe aşağı iniyor.

Daha önce 5 kaybım var. 4’ü erken dönemdi ama kızımı 20 haftalıkken bu rahatsızlık nedeniyle erken doğum ile kaybettik. Şimdi her hafta doktor kontrolündeyim. Kanama parça düşürme vs oldu ama toparladık gibi, yine maşallah diyeyim 😊🧿
Hiç geçmişi düşünme. Sıkıntıyı bulup tedaviye başlamışsınız ne güzel. Umarım sağlıkla doğar bebişin az yorulacaksın ama sonucu çok güzel 💖

Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Bana Kasım annesi olmak nasip değilmiş 😞Bebeğimin kalp sesini hiç duyamadim.Doktor kontrolunde düşük yapıyorum.Eger dusmesse yarın sabah kurtaj olacagim.Bana dua edermisiniz🙏
Çok Üzüldüm canım, Allah gönlündekini gönlüne göre nasip etsin inşallah.daha hayırlısı olacaktır öyle düşün 🙏🏻 Senin için en kolay şekilde olsun inşallah

kizlar 10-11. haftalar kasik agrilariniz siklasti mi? sanki benim daha sik ve yogun. ilk haftalar daha rahatti gunde bir iki yokluyordu ama simdi surekli var gibi :cry:

Senin büyük ihtimalle erkek ya kuzum sana bişey sormak istiyorum. Geceleri yatarken sağına dönmek mi daha rahat ettiriyor sola dönmek mi, hangisinde daha rahatsın
Hangisi kız hangisi erkek oluyor canm ayy bende çok m ediyorum cinsiyeti bu hafta öğreneceğim çevrem erkek diyor bize de kız gibi geliyor

Benimde tam tersi 10 haftaya kadar batma ve ağrı vardı ama dünden beri batma ve ağrı yok denecek kadar az ama bu sürekli olan bişey olmuyor 2 hafta oluyor ,1 hafta gidiyor durum hiç belli olmuyor

Hangisi kız hangisi erkek oluyor canm ayy bende çok m ediyorum cinsiyeti bu hafta öğreneceğim çevrem erkek diyor bize de kız gibi geliyor
Ben de kızlara sorayım dedim kendimi değerlendirmek için ben de bilmiyorum 🤣 kız istiyoruz ama erkek hissediyorum çok merak ediyorum, cinsiyeti belli olan kızlar bizi bilgilendirin hangi tarafta rahatsınız bakalım benziyor mu 😘

X