Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Canm fetal DNA da oğlunuz olacağınızı öğrendiniz tc de bu testlerde yasak diye biliyorum cinsiyet bilgisi verilmesini
Ülkemizde resmiyette yasak ama Doktora gönderilen fetal DNA sonucumuzda cinsiyet mavi kalp yada pembe kalp seklide doktora bildiriliyor oda hastası ile bu bilgiyi paylaşıyor.

Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Bana Kasım annesi olmak nasip değilmiş 😞Bebeğimin kalp sesini hiç duyamadim.Doktor kontrolunde düşük yapıyorum.Eger dusmesse yarın sabah kurtaj olacagim.Bana dua edermisiniz🙏
Canım çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun. Bir şikayetin ya da bir sorun var mıydı? Aniden mi oldu.

Ben de kızlara sorayım dedim kendimi değerlendirmek için ben de bilmiyorum 🤣 kız istiyoruz ama erkek hissediyorum çok merak ediyorum, cinsiyeti belli olan kızlar bizi bilgilendirin hangi tarafta rahatsınız bakalım benziyor mu 😘
Ayy ben bi kız istiyorum bi erkek ne istediğim belli değil en son günlüm erkekteydi 😁😁

Ülkemizde resmiyette yasak ama Doktora gönderilen fetal DNA sonucumuzda cinsiyet mavi kalp yada pembe kalp seklide doktora bildiriliyor oda hastası ile bu bilgiyi paylaşıyor.
Yaaa hiç bilmiyordum süpermiş net artık en azından gösterdi göstermedi olayı bitti😁

Canm fetal DNA da oğlunuz olacağınızı öğrendiniz tc de bu testlerde yasak diye biliyorum cinsiyet bilgisi verilmesini
Valla çiçeğim doktor test sonucunu attı gayet güzel sonuçlar dedi . dilerseniz cinsiyeti de söyleyebilirim dedi bizde evet deyince erkek dedi direkt :)

Valla çiçeğim doktor test sonucunu attı gayet güzel sonuçlar dedi . dilerseniz cinsiyeti de söyleyebilirim dedi bizde evet deyince erkek dedi direkt :)
Anladım canm ben kızım da yaptırmıştım bi lap anlaşmıştım onlar sormama rağmen söylememişti o yüzden m ettim
sevindim canm hayırlı evlat olsun inş

Anladım canm ben kızım da yaptırmıştım bi lap anlaşmıştım onlar sormama rağmen söylememişti o yüzden m ettim
sevindim canm hayırlı evlat olsun inş
Laboratuvar direkt doktora iletti sonuçları canım , bende sonuç çıktı mı diye sormuştum benim size iletme yetkim yok doktorunuz bilgi verecek dedi

Kızlar selam dün akşam çok canım istediği için çiğköfte yemiştim akşam ishal oldum sabah kalktım inanılmaz karın ağrısı var çok korkuyorum besin zehirlenmesi mi yaşıyorum bilmiyorum hemen doktoruma geldim sıra bekliyorum şuan

Ben hamile olmadan önce de hep sağıma yatardım canm hala da öyle uyuyorum sol taraf a dönünce hiç rahat edemiyorum:)
Bakalm balımm hayırlısı hakkmzda
Senin büyük ihtimalle erkek ya kuzum sana bişey sormak istiyorum. Geceleri yatarken sağına dönmek mi daha rahat ettiriyor sola dönmek mi, hangisinde daha rahatsın

Allahım nerden yedim o çiğköfteyi bilmiyorum ya canım istemişti iyi yerden aldım aslında cidden çok üzüldüm

X