Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Çıktım şimdi çok şükür bebek iyi kalp atışını dinledik kesede falan sorun yok zaten leke kanama falan hiç olmadı sadece ishaldim. Doktorum hiç bi sorun yok yediklerine dikkat et bol su, tuzlu ayran ve maden suyu önerdi, enterogermina yazdı probiyotik. İçim rahatladı bir daha asla yemeyeceğim gerçekten
Ben dünyanın en iyi çiğköftesini yesem bile karınağrısı yapar acısı ile alakalı herhalde bende geçen sürekli ishaldim grip oldum üstüne acilde bi doktor dedi ki hormonların şu an içerde bebekle yaşamaya çalışıyor çok normal 12. Haftadan sonra normale döner herşey dedi bende o yüzden çok takmadım gitmedim di doktora

Bebeklikleri çok başka olur demii, ay her şeyleri güzel bee 🧿🤩
Hadi bakalım çok az kaalmışşşşşş partiyeeee 💃
Vlla güzelim olmaz mı yaa 🙂🙂kuzenimin oğlu var 6 aylık sürekli büyüyüşüne şahit olmak cok güzel, birde kendi evladımızı düşün🥰😍
Evt az kaldı vlla 💃🤰

Ben dünyanın en iyi çiğköftesini yesem bile karınağrısı yapar acısı ile alakalı herhalde bende geçen sürekli ishaldim grip oldum üstüne acilde bi doktor dedi ki hormonların şu an içerde bebekle yaşamaya çalışıyor çok normal 12. Haftadan sonra normale döner herşey dedi bende o yüzden çok takmadım gitmedim di doktora
Doğru diyorsun şu dönemde çok dikkat etmemiz lazımdı yani canım istemişti gerçekten pişman oldum ama

Bende sizler gibi kasım annesi olacaktım ama nasip değilmiş 2 hafta önce bebeğimi kaybettim, kalbi durdu. ama ara sıra girip sizlerin mesajı okumaktan alıkoyamıyorum kendimi..
Hepinize sağlıklı gebelik sağlıklı bebekler nasip etsin Allahım..
Benimle aynı durumu yaşayanlar vardı diye hatırlıyorum. Ne kadar sürede hamile kaldınız?

Sağolun valla kızlar iyiki varsınız beni herkesten çok siz anlıyorsunuz ❤️
Ben bulantilarimdan dolayı acılı ekşili çok çiğ köfte yedim etsiz olduğu sürece bir sorun yok diye biliyorum ben de hiç olumsuz etkisi olmadi ama şuan hormonlar mide hersey değişti hassas dokunmuş olabilir tabi çok geçmiş olsun

Bende sizler gibi kasım annesi olacaktım ama nasip değilmiş 2 hafta önce bebeğimi kaybettim, kalbi durdu. ama ara sıra girip sizlerin mesajı okumaktan alıkoyamıyorum kendimi..
Benimle aynı durumu yaşayanlar vardı diye hatırlıyorum. Ne kadar sürede hamile kaldınız?
Tekrar tez zamanda anne olmayı nasip etsin Rabbım canim dua et bol bol

Vlla güzelim olmaz mı yaa 🙂🙂kuzenimin oğlu var 6 aylık sürekli büyüyüşüne şahit olmak cok güzel, birde kendi evladımızı düşün🥰😍
Evt az kaldı vlla 💃🤰
Allah hepimize evlatlarımızı vaktinde sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinnnnn bebeğim 🙏 her şey çok güzel olacak inşallahhhhh 🤩😍🥰

Canım benim Allah sabır versin , en kısa zamanda sağlıkla gelsin inşallah. Ben temmuzda kürtaj olmak zorunda kalmıştım maalesef bebeğimin kalbi durmuştu. 6 ay sonra düşününce tekrar hamile kaldım . Her şeyin hayırlısı inşallah doğru zamanda anne olacaksın elbette ki bu dönem biraz zor geçecek , bol bol dua et , hazır olduğunda bebiş gelecektir🙏

Tek düşündüğüm 9+6 olması gerekirken 9+3 çıktı doktorum vücudun makine değil bebek zamanla arayı kapatır hiç kafana takma dedi
Benim de günü gününe giderken birden 2 gün geri çıkmıştı doktor bana da kafana takma sorun değil dedi. En son gittiğimde aradaki fark kapanmıştı. Muhtemelen ölçümden kaynaklı ufacık bir şey. Ama bende tedirgin olmuştum. O yüzden görünce yazmak istedim. :)

geçmiş olsun canım, Rabbim sağlık versin.
bende 3 nisanda kürtaj oldum. tekrar gebelik planlaması için adet olmayı bekliyorum. henüz ilk adetimi görmedim.

11+1 ken gittim bir hafta ileri çıktı herşeyi iyi dedi ama çok ilgili umursayan bir doktor değil sinirlerim bozuldu ben kontrole gelmişim 5 haftayı geçmiş son gidişimden sonuç gibi davranıp gönderme niyetinde daha yeni gelmişsin diyo dedim 5 haftadan fazla oldu bebeğimi görmeye kontrole geldim öyle ultrasona aldı almayacaktı🤦haftaya ikili tarama için gitmeyi düşünüyorum araştırıcam bakalım 😊
IMG_20240430_104426.jpg

11+1 ken gittim bir hafta ileri çıktı herşeyi iyi dedi ama çok ilgili umursayan bir doktor değil sinirlerim bozuldu ben kontrole gelmişim 5 haftayı geçmiş son gidişimden sonuç gibi davranıp gönderme niyetinde daha yeni gelmişsin diyo dedim 5 haftadan fazla oldu bebeğimi görmeye kontrole geldim öyle ultrasona aldı almayacaktı🤦haftaya ikili tarama için gitmeyi düşünüyorum araştırıcam bakalım 😊
Eki Görüntüle 3421056
Maşallah maşallah canm🧿🧿 sağlıkla Büyüsünler inşallah doktor da deli mi ne niye öyle davranıyor ki hayret bişey

Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin.Bana Kasım annesi olmak nasip değilmiş 😞Bebeğimin kalp sesini hiç duyamadim.Doktor kontrolunde düşük yapıyorum.Eger dusmesse yarın sabah kurtaj olacagim.Bana dua edermisiniz🙏

kizlar 10-11. haftalar kasik agrilariniz siklasti mi? sanki benim daha sik ve yogun. ilk haftalar daha rahatti gunde bir iki yokluyordu ama simdi surekli var gibi :cry:
Benimde aynı canım 11.hafta

Benim de günü gününe giderken birden 2 gün geri çıkmıştı doktor bana da kafana takma sorun değil dedi. En son gittiğimde aradaki fark kapanmıştı. Muhtemelen ölçümden kaynaklı ufacık bir şey. Ama bende tedirgin olmuştum. O yüzden görünce yazmak istedim. :)
İnşallah sonraki kontrolüm 3 hafta sonra, umarım sizim gibi fark kapanır bizde de :KK200: kızlar hepiniz iyiki varsınız içimi rahatlattınız

X