Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    116
Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyorum belki hatırlarsınız depresyon yüzünden 8.haftada hastanede yatmıştım. Şimdi 13 buçuk haftalık hamileyim. Doktor ultrasonda 12+2 de kız tahmin etti. Fetal dna sonucunda da kız çıktı 👧 hayırlı olsununuzu alırım 🧿 artık kendimi daha iyi hissediyorum ama şimdiden karnım çıktı ve 4 kilo aldım. Çok yiyince rahatsız oluyorum. Mide bulantıları ve yanma azaldı ama bazen fena yokluyor. Bugün hamile pilatesine başladım ama sadece yarım saat yaptım. Bir sıkıntı olmadı şükür. Şu an demir, folik asit içeren takviye multivitaminler, magnezyum ve d vitamini damlası kullanıyorum. Antidepresanlara devam ediyorum. Bebek ultrasonda çok hareketli görünüyor bakalım 🧿 11 mayısta gideceğim doktora tekrar. Solante pregna güneş kremi ve lierac çatlak kremi önerdi. Lierac henüz almadım: güneş kremini aldım ama dokusunu hiç beğenmedim. Biraz sizinle güncelimi paylaşmak istedim 🙈❤️ nup teorisi tutuyor ultrasonda bu arada.
kediannesibiri kediannesibiri gaziantep te yaşıyorum. Bebeğimin cinsiyeti kız 👧 🧿

Canımm çook sevindim ne güzel haberlerle geldin 💐 pregna'yı ben de kullanıyorum sürdükten sonra yoğurt sürmüşüm gibi beyaz beyaz lekeler kalıyor sende de öyle mi? Cildim kuru olduğu için sanırım. Öncesinde nemlendiriyorum ama pek işe yaramıyor sanki
Sağol canım ❤️ evet aynen öyle kalıyor ama kullanıcaz bir sürü para verdik yapacak bişey yok 🙈 buranın havası çok kuru sıcak yakıyor resmen

Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyorum belki hatırlarsınız depresyon yüzünden 8.haftada hastanede yatmıştım. Şimdi 13 buçuk haftalık hamileyim. Doktor ultrasonda 12+2 de kız tahmin etti. Fetal dna sonucunda da kız çıktı 👧 hayırlı olsununuzu alırım 🧿 artık kendimi daha iyi hissediyorum ama şimdiden karnım çıktı ve 4 kilo aldım. Çok yiyince rahatsız oluyorum. Mide bulantıları ve yanma azaldı ama bazen fena yokluyor. Bugün hamile pilatesine başladım ama sadece yarım saat yaptım. Bir sıkıntı olmadı şükür. Şu an demir, folik asit içeren takviye multivitaminler, magnezyum ve d vitamini damlası kullanıyorum. Antidepresanlara devam ediyorum. Bebek ultrasonda çok hareketli görünüyor bakalım 🧿 11 mayısta gideceğim doktora tekrar. Solante pregna güneş kremi ve lierac çatlak kremi önerdi. Lierac henüz almadım: güneş kremini aldım ama dokusunu hiç beğenmedim. Biraz sizinle güncelimi paylaşmak istedim 🙈❤️ nup teorisi tutuyor ultrasonda bu arada.
Daha iyi olmanıza çok sevindim🤗 cinsiyet de hayırlı olsun💗 çok daha güzel günler görün inşallah

Ayy happy mom a bende sordum hatta sürekli yorum yapan 4-5 bayan var hep kız dediler😂 10 haftalık ve 12+5 di.. nuba göre de kızdı benim görüntüsü.. rus ve kan yenileme de kız diyor 😅 doktor da 4 kez %90 kız dedi artık bişey olmaz heralde diye düşünüyorum hahahsjsjsjj sizin de kız biliyorum hatta şok sevindim🙈🤗
Doktor onayladiysa sizinkide kız ozaman maşallah 🩷🥰 bana birsuru erkek bu diyenlerin üstüne benimkinin kız olma şoku stresli dönemimde çok iyi geldi 🥰

Hamişler,14.haftamıza bugün girdik.1.trimester bitti.3 ay boyunca folikasit takviyesi ve d vitamini damla şeklinde kullandım.
Doktorum 14.haftadan sonra Ocean mummy multivitamine başla dedi.Ağrın olursa da efersan magnezyum yazdı.
3 ay bitiminde ne kullanıyorsunuz ?Kullandığım multivitamin yeterlimidir bilemedim 🫠

Hamişler,14.haftamıza bugün girdik.1.trimester bitti.3 ay boyunca folikasit takviyesi ve d vitamini damla şeklinde kullandım.
Doktorum 14.haftadan sonra Ocean mummy multivitamine başla dedi.Ağrın olursa da efersan magnezyum yazdı.
3 ay bitiminde ne kullanıyorsunuz ?Kullandığım multivitamin yeterlimidir bilemedim 🫠
D vitamini, demir ilacı bir de elenatal 2 kullanıyorum. 12. Haftadan sonra d vitaminine ve elenatal 2ye başladım. İlk Trimesterda elenatal 1 kullanmıştım

Ben de ocean mumy kullanıyorum

Ben sadece gynoferon demir ilacı bir de elanatal 2 omega kullanıyorum sadece başka bir şey vermedi :) 1. Trimester da sadece folik ve yine demir kullandım

Kızlar, az önce tahlil sonuçlarımı gördüm, HOMA-IR biraz yüksek çıkmış, 2.85... :KK43: 2.50 den az olması lazımmış. Çok canım sıkıldı :KK43: acaba bende şeker mi var? Ne yapmam lazım? 16+3 teyim, bu cuma doktor kontrolüm var.

X