Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    116
minnierose minnierose uzun zamandır yazmamışsınız, umarım yolundadır her şey. iyi misiniz?
Merhaba;
Açıkçası o kadar yoğun bi iş dönemindeyim ki kafamı kaldırmaya vaktim olmadı. İyiyim çok şükür. Hepiniz iyisinizdir umarım 🙏

Bugün ikili tarama testimizi olduk. Çok şükür ultrasonumuz temiz görünüyordu. Ense kalınlığı normal, burun kemiği de göründü. Doktorumuz cinsiyeti %70 erkek dedi 🥰 kediannesibiri kediannesibiri listeye bir mavi kalp daha 💙 eklemenizi rica ediciiim 🥹 böylelikle erkek üstülüğü grupta devam ediyor😂😂

Merhaba;
Açıkçası o kadar yoğun bi iş dönemindeyim ki kafamı kaldırmaya vaktim olmadı. İyiyim çok şükür. Hepiniz iyisinizdir umarım 🙏

Bugün ikili tarama testimizi olduk. Çok şükür ultrasonumuz temiz görünüyordu. Ense kalınlığı normal, burun kemiği de göründü. Doktorumuz cinsiyeti %70 erkek dedi 🥰 kediannesibiri kediannesibiri listeye bir mavi kalp daha 💙 eklemenizi rica ediciiim 🥹 böylelikle erkek üstülüğü grupta devam ediyor😂😂
Maşallah, hayırlı olsun oğluşun 😍🧿

keşke 5 günde gelse yaa.. Bana da 15 iş günü dedi aynı firma ne garip. Siz İstanbulda mısınız?
Ben de yanlış anlamış olabilirim. İzmirdeyim ben. Başka bir firmadan demişlerdi genelde 15 gün diyoruz gecikme olursa, testte sıkıntı çıkarsa sorun olmasın diye ama genelde daha erken çıkıyor diye. Bir sıkıntı yoktur merak etmeyin, ikili testteki sadece istatistik bilgisi veriyor.

Cinsiyeti belli olan anneleeeer 🙈🙈
Sizde tutuyor mu bu, bişey deneyeceğim de 😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20240429_193907_com.brave.browser.jpg
    Screenshot_20240429_193907_com.brave.browser.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 85
Selam kızlar 17+6 da birden güncelleme geldi. Hiç olmazdı göğüs sıkışmasız, ara ara zor nefes alma sanki kalbimin, göğsümun üstüne bir şey oturmuş gibi bunu yaşayan var mı? 8 Mayıs'ta randevum var daha
Benim 2 gün sonra 16 haftalık olcak canım, sürekli yoklayan bir carpintim var nefes nefese kaliyorum dediğin gibi bı ağırlık ve sıkışma giriyor bana. Randevum 16 Mayıs benim ama ben daha erken gidicem

3 u bir arada diyor o daha hareketlendiriyormus ben oradayken goruyorum ellerinde 3 bir arada var sira beklerken
Benim doktorumda son gittiğimde 3 kere cinsiyeti görmek için ultrasona soktu canim en sonunda git Su al iç üstüne Nescafe iç öyle gel dedi ondan sonra net gördü 🥰 sanirim doğruluk payını teyit ettim 😊

Yaş 33 gebe kalma ocak ayı 😅 cinsiyet %95 kız 💗 tutuyor gibi
Çin takvimi erkek çıktı Rus takvimi erkek çıktı, happy mom uygulamasinda cinsiyet tahmini yapıp baya tutturan iki bayan var ikisine ayrı ayrı USG foto attım erkek dediler ama benimki kız 😁 nasıl oldu anlamadım ama çok iyi oldu 🥰

Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyorum belki hatırlarsınız depresyon yüzünden 8.haftada hastanede yatmıştım. Şimdi 13 buçuk haftalık hamileyim. Doktor ultrasonda 12+2 de kız tahmin etti. Fetal dna sonucunda da kız çıktı 👧 hayırlı olsununuzu alırım 🧿 artık kendimi daha iyi hissediyorum ama şimdiden karnım çıktı ve 4 kilo aldım. Çok yiyince rahatsız oluyorum. Mide bulantıları ve yanma azaldı ama bazen fena yokluyor. Bugün hamile pilatesine başladım ama sadece yarım saat yaptım. Bir sıkıntı olmadı şükür. Şu an demir, folik asit içeren takviye multivitaminler, magnezyum ve d vitamini damlası kullanıyorum. Antidepresanlara devam ediyorum. Bebek ultrasonda çok hareketli görünüyor bakalım 🧿 11 mayısta gideceğim doktora tekrar. Solante pregna güneş kremi ve lierac çatlak kremi önerdi. Lierac henüz almadım: güneş kremini aldım ama dokusunu hiç beğenmedim. Biraz sizinle güncelimi paylaşmak istedim 🙈❤️ nup teorisi tutuyor ultrasonda bu arada.

Çin takvimi erkek çıktı Rus takvimi erkek çıktı, happy mom uygulamasinda cinsiyet tahmini yapıp baya tutturan iki bayan var ikisine ayrı ayrı USG foto attım erkek dediler ama benimki kız 😁 nasıl oldu anlamadım ama çok iyi oldu 🥰
Ayy happy mom a bende sordum hatta sürekli yorum yapan 4-5 bayan var hep kız dediler😂 10 haftalık ve 12+5 di.. nuba göre de kızdı benim görüntüsü.. rus ve kan yenileme de kız diyor 😅 doktor da 4 kez %90 kız dedi artık bişey olmaz heralde diye düşünüyorum hahahsjsjsjj sizin de kız biliyorum hatta şok sevindim🙈🤗

Merhaba kızlar uzun zamandır girmiyorum belki hatırlarsınız depresyon yüzünden 8.haftada hastanede yatmıştım. Şimdi 13 buçuk haftalık hamileyim. Doktor ultrasonda 12+2 de kız tahmin etti. Fetal dna sonucunda da kız çıktı 👧 hayırlı olsununuzu alırım 🧿 artık kendimi daha iyi hissediyorum ama şimdiden karnım çıktı ve 4 kilo aldım. Çok yiyince rahatsız oluyorum. Mide bulantıları ve yanma azaldı ama bazen fena yokluyor. Bugün hamile pilatesine başladım ama sadece yarım saat yaptım. Bir sıkıntı olmadı şükür. Şu an demir, folik asit içeren takviye multivitaminler, magnezyum ve d vitamini damlası kullanıyorum. Antidepresanlara devam ediyorum. Bebek ultrasonda çok hareketli görünüyor bakalım 🧿 11 mayısta gideceğim doktora tekrar. Solante pregna güneş kremi ve lierac çatlak kremi önerdi. Lierac henüz almadım: güneş kremini aldım ama dokusunu hiç beğenmedim. Biraz sizinle güncelimi paylaşmak istedim 🙈❤️ nup teorisi tutuyor ultrasonda bu arada.
Canımm çook sevindim ne güzel haberlerle geldin 💐 pregna'yı ben de kullanıyorum sürdükten sonra yoğurt sürmüşüm gibi beyaz beyaz lekeler kalıyor sende de öyle mi? Cildim kuru olduğu için sanırım. Öncesinde nemlendiriyorum ama pek işe yaramıyor sanki

X