Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Hamişler,14.haftamıza bugün girdik.1.trimester bitti.3 ay boyunca folikasit takviyesi ve d vitamini damla şeklinde kullandım.
Doktorum 14.haftadan sonra Ocean mummy multivitamine başla dedi.Ağrın olursa da efersan magnezyum yazdı.
3 ay bitiminde ne kullanıyorsunuz ?Kullandığım multivitamin yeterlimidir bilemedim 🫠
Ben doktorumun önerdiği osende demir&c vitamini ve pregmom balık yağı kullanıyorum 12. hafta bittiğinden beri. Bugün de magnezyuma başladık ama markayı unuttum şimdi. 17+2’deyiz

Selam kızlar 17+6 da birden güncelleme geldi. Hiç olmazdı göğüs sıkışmasız, ara ara zor nefes alma sanki kalbimin, göğsümun üstüne bir şey oturmuş gibi bunu yaşayan var mı? 8 Mayıs'ta randevum var daha
Sırf bunun için kardiyolojiye gittim kontrol ve testlerden sonra gayet iyisin stres yapma hamilelikte olur demişti ☺️

Ben doktorumun önerdiği osende demir&c vitamini ve pregmom balık yağı kullanıyorum 12. hafta bittiğinden beri. Bugün de magnezyuma başladık ama markayı unuttum şimdi. 17+2’deyiz
Magnezyumu hergun mu alıyorsunuz?Bana kasıkta göbekte ağrı hissedersen içersin demişti kullanmadım.Hap seven biri asla değilim zor geliyor ☺️Sağlıkla geçsin gebeliğiniz.

Benim 2 gün sonra 16 haftalık olcak canım, sürekli yoklayan bir carpintim var nefes nefese kaliyorum dediğin gibi bı ağırlık ve sıkışma giriyor bana. Randevum 16 Mayıs benim ama ben daha erken gidicem
Ben de hamile olmadığım zamanlardaki hızda hareket ettiğimde öyle oluyorum. 15 haftalığım. Daha yavaş hareket edersem sorun olmuyor🫠

Magnezyumu hergun mu alıyorsunuz?Bana kasıkta göbekte ağrı hissedersen içersin demişti kullanmadım.Hap seven biri asla değilim zor geliyor ☺️Sağlıkla geçsin gebeliğiniz.
Bugün başladım günde iki defa yazıyor öyle başladım bakalım 😄 zaten ağrım var bir süredir kramp olmasa da. Sizin de 🙏🏻

benim ilk aylarda tiksindiğim şey sadece kullandığım sıvı sabunun kokusu olmuştu. azalsa da tam geçmedi. sabunu değiştirdim, daaha iyiyim ama aklımda yer etti ne zaman tuvalete girsem o koku geliyo aklıma. hamilelikten önce de kullandığım bir sabundu ama kokusu gayet hoş geliyordu anlamadım neden böyle oldu.
Tiksindiğin koku doğum yapana kadar devam edebilir inş gecici olur. Koku hassasiyeti fena ben 6 7 ay cekmiştim herşey kokmuştu doğum yaptım bi parfüm kokusu vardı kullanmam atmıştım ama bazen burnuma o koku halen gelir kötü eder

X